2024. Április 27. - 12:51:57
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 721677 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 06. - 18:25:26
Megtekintve 721677 alkalommal
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Sziasztok!

Szeretném, ha lenne egy olyan topik, ahol megdumálunk mindent, ami a testépitéssel kapcsolatos, legyen az edzés, kaja, pihenés, az edzésre ráhangolódás, új rekordok, táplálékkiegészités, regenerálódás stb.
Itt mehet minden...de csak a testépités keretein belül.
Ide nem "jó reggelt" kivánni fogunk belépni, hanem megosztani egymással tapasztalatainkat, edzésmódszereinket.
Irhatjuk ide aznapi edzéseinket is, persze akik nem vezetnek saját edzésnaplót, mert én kiváncsi vagyok pl. Cressler, Endre, Gabe edzéseire is, vannak akik készülnek versenyekre, ők is beszámolhatnak, hogy épp milyen állapotban vannak, hogy érzik magukat, jöhetnek képek, akármi...hajrá!  =/+'



2009. Október 06. - 18:32:50
Válasz #1
Nem elérhető

csaba.r


Akkor kezdeném én!!!!
Kipróbáltam az álighúzást széles fogással, és kurva jó ment már a 4-k ismétlésnél elkezdet égni, még most is feszül.
Legközelebb szuperszetben szerném tolni Oldalemeléssel, mert most elfogyott a nafta.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 06. - 18:35:03
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Balu, néha Én is írhatok majd?   ;D

2009. Október 06. - 18:37:18
Válasz #3
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu, néha Én is írhatok majd?   ;D

Neked kötelező, mivel nem vezetsz edzésnaplót.  ;D
Én is ide fogom beirkálni pár edzésemet. Bár mostanában elég hitvány...ma felhúztam, és 170-el ment csak, pedig voltam már 200 felett is. Mondjuk most 88kg vagyok...pehely súly.  !+"%

2009. Október 06. - 18:39:11
Válasz #4
Nem elérhető

atleeta


Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 06. - 18:40:43
Válasz #5
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?

Ezt neked kell érezni szerintem, sokszor nekem is elég a 2 gyaki bicepszre amúgy.  ;)

2009. Október 06. - 18:50:30
Válasz #6
Nem elérhető

H. Laci


Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?
Én számomra az az érthetetlen amikor valaki 4-4 gyakorlatot megcsinál tricepszre és bicepszre.  :o 

2009. Október 06. - 18:58:45
Válasz #7
Nem elérhető

atleeta


Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?
Én számomra az az érthetetlen amikor valaki 4-4 gyakorlatot megcsinál tricepszre és bicepszre.  :o 

Én régebben mindig annyit csináltam, de mostanság nem megy.Lehet azért, mert tisztábban és eleget kajálok.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 06. - 19:09:20
Válasz #8
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor kezdeném én!!!!
Kipróbáltam az álighúzást széles fogással, és kurva jó ment már a 4-k ismétlésnél elkezdet égni, még most is feszül.
Legközelebb szuperszetben szerném tolni Oldalemeléssel, mert most elfogyott a nafta.
Próbáld ki Smith gépen is, széles fogással, attól szépen kileszel majd :).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 06. - 19:10:05
Válasz #9
Nem elérhető

twist


Végre egy ilyen téma is  ****:)))))) Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen házi praktikákkal tudnám feljebb tornázni az étvágyam ? Bármilyen apróság érdekel, hátha beválik. Igazából  a legnagyobb baj az, hogy reggel felkelés után csak 1-1,5 óra elteltével tudok enni először, ilyenkor megy a zab+fehérje kombo.  <:-)
nyomjad rózsi

2009. Október 06. - 19:11:55
Válasz #10
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?
Nekem is bőven elég 2 gyakorlat bicepszre meg tricepszre is, de sokszor 2-szer edzem őket egy héten, súlyokkal nem variálok, inkább van úgy ,hogy 2 gyakorlat normál kivitelezéssel, van úgy, hogy szupersettben.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 06. - 19:14:58
Válasz #11
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Végre egy ilyen téma is  ****:)))))) Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen házi praktikákkal tudnám feljebb tornázni az étvágyam ? Bármilyen apróság érdekel, hátha beválik. Igazából  a legnagyobb baj az, hogy reggel felkelés után csak 1-1,5 óra elteltével tudok enni először, ilyenkor megy a zab+fehérje kombo.  <:-)
Sok B-vitamin+ginseng.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Október 06. - 19:16:48
Válasz #12
Nem elérhető

bandus


én is nyomnék be egy postot, bár ezért sztem sokan nem fognak szeretni :D

szal egy jó edzésterv kialakításában kérnék segítséget. nem kell pontosan, h ien gyakorlat, ennyi súllyal ennyit, elég csak némi támpont, hogy mikor mely testrészekre, hány gyaki, kb hány sorozattal. de talán legjobban egy egész testes edzésterv kellene.
jah, és van még egy kritérium. az edzésre szánt idő kb heti 2x1 óra --)

szép szakmát választottam, de ez kurva sok tanulással jár. minden tiszteletem Danié, Billáé, és a többieké, akik a rengeteg tennivaló mellett, az edzéseket is tudják művelni, de nekem ez nem megy. viszont ugy sem akarok kinézni, mint valami aidses, kell egy kompromisszum, és ezt sikerült kitalálnom.

előre is köszi minden segítséget :-){
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2009. Október 06. - 19:19:40
Válasz #13
Nem elérhető

twist


Végre egy ilyen téma is  ****:)))))) Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen házi praktikákkal tudnám feljebb tornázni az étvágyam ? Bármilyen apróság érdekel, hátha beválik. Igazából  a legnagyobb baj az, hogy reggel felkelés után csak 1-1,5 óra elteltével tudok enni először, ilyenkor megy a zab+fehérje kombo.  <:-)
Sok B-vitamin+ginseng.

köszönöm  @:-)
nyomjad rózsi

2009. Október 06. - 19:22:03
Válasz #14
Nem elérhető

H. Laci


Végre egy ilyen téma is  ****:)))))) Én arra lennék kíváncsi, hogy milyen házi praktikákkal tudnám feljebb tornázni az étvágyam ? Bármilyen apróság érdekel, hátha beválik. Igazából  a legnagyobb baj az, hogy reggel felkelés után csak 1-1,5 óra elteltével tudok enni először, ilyenkor megy a zab+fehérje kombo.  <:-)
Ezzel a problémával én is küzdök.  :-[
Reggel 5:30kor kelek, nem vagyok se éhes se szomjas semmi. 6:10kor indul a buszom, fel szállok, 50 perc az út, az útvégére már ég a belem mint a dög, de enni még mindig nem tudok,se étvágy, se semmi. Bent a suliban eszek először az is fél 8 fele van, mert egyszerűen nem kivánom. Nagyon ritkán sikerül indulás előtt leküldeni egy 1 kanalas fehérje turmixot és ennyi volt. (Viszont napközben nincs olyan pillanat amikor ne tudnék többet enni, akkor feleszek mindent.)
Ez mitől lehet? Valami baj lehet az emésztésemmel? Mit csináljak? Egyszerűen csak erőltessem a kaját amennyire bírom és kész?