2024. Április 27. - 09:48:03
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 721668 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Október 06. - 19:27:17
Válasz #15
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Régen én is igy voltam, de már nagyon régóta zab-protein turmix megy reggel, és ehhez nem kell étvágy szerintem. Egy turmixot akár mikor megiszol, még éjjel is, ha úgy van.
Kimegyek a szobából, még szinte alszom, de már mérem a zabot, indul a turmixgép....  :-oD

2009. Október 06. - 19:53:30
Válasz #16
Nem elérhető

fastor


én beírnám, amire büszke vagyok --)
gerinc sérüléssel, 110*11 et húztam fel szombaton, úgy,hogy most nyár végén kezdtem újra felhúzni, rehab jelleggel, 20 kilóval,és kurvajó érzés,hogy megint van valami a gercinem mellett @-o
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 06. - 19:58:44
Válasz #17
Nem elérhető

Gabe


Jó reggelt!


megjöttem...

 ;D

Jah, ez nem az a topic!  !+"%
Ez a topic, már az én pontagyamban is felmerült, de hogy pont Balu nyissa;D

Akkor majd én is beírok ide egy-egy edzést, naplót a nagyok, meg a versenyzők vezetnek!
Pl. az első felvetésem!
Kipróbáltam fordított fogással az evezést, 120kilóval, és a bicepszem annyira húzta, féltem. hogy leszakad!
A kérdésem, hogy mindenki lényegesen kisebb súllyal tudja így végezni, és nyírja a bicepszét, vagy csak én vagyok hikomat?
Kicsit próbálok változtatni hátnál a fogásnemeken, lásd evezés, és a lehúzásoknál is, ezért kérdem, mert eddig így nem próbáltam!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 06. - 20:06:39
Válasz #18
Nem elérhető

Gabe


Én egyáltalán nem rángatom a súlyt, semmi lendület nincs benne!
Lehet, hogy csak meg kell szoknia a karomnak ezt a fogásnemet!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 06. - 20:10:17
Válasz #19
Nem elérhető

George


Szerintem Gabe simán hikomat >:D Amúgy Dorian is ezt a fogást erőltette állandóan(nem Cressler ;D ) és le is szakadt a bickó...szóval biztos sokkal jobban igénybe veszi. Én pl. egyáltalán nem is érzem a hátamban ezzel a fogással, csak a sima megy.

2009. Október 06. - 20:11:11
Válasz #20
Nem elérhető

zotja


Én egyáltalán nem rángatom a súlyt, semmi lendület nincs benne!
Lehet, hogy csak meg kell szoknia a karomnak ezt a fogásnemet!

Én mindig így csinálom(alsó fogással),de váltottam nemrég madárfogásra,nekem meg ahoz kell hozzászoknom :)

2009. Október 06. - 20:22:53
Válasz #21
Nem elérhető

atleeta


Nekem akkor egy kérdésem lenne ami lehet h hülyén fog hangzani.Bicepszezésnél 2 gyakorlat után olyan szinten bedurranok, hogy utána képtelen vagyok normális súlyokkal tovább edzeni.Elég ez a két gyakorlat, vagy mi lehet a hiba?
Nekem is bőven elég 2 gyakorlat bicepszre meg tricepszre is, de sokszor 2-szer edzem őket egy héten, súlyokkal nem variálok, inkább van úgy ,hogy 2 gyakorlat normál kivitelezéssel, van úgy, hogy szupersettben.


Nekem heti 1 edzéstől több nem fér bele jelenleg, de így is elég szépen fejlődik(magamhoz képest)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 06. - 20:28:03
Válasz #22
Nem elérhető

csaba.r


Nekem is elég lenne 2 gyakorlat (franciarudas+scott pad)de utána mindig csinálok egy tricepsz,bicepsz szupeszettet közepes súlyokkal, és úgy rápumpálok hogy ihaj :-/]
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 06. - 20:30:18
Válasz #23
Nem elérhető

Joel


Balukapitány én is irhatok majd ide a hitvány edzéseimmről? ????...
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 20:36:39
Válasz #24
Nem elérhető

rr


Tegnap hardcore lábedzés,olyan,hogy éjszaka 3x leizzadtam úgy meghatott... >:D

A reggeli kajálás megszokás kérdése,egy darabig erőltetni kell,utána hozzászoksz.Kötelezően ajánlott,különben a nap folyamán több kalóriát viszel be,mint amennyire szükséged van.

2009. Október 06. - 20:45:44
Válasz #25
Nem elérhető

Pity


Mai Mell! @:-) Tolódzkodásnál ha viszonylag nagyon előredől az ember brutálmód durran a mell! ****:))))))

2009. Október 06. - 20:51:43
Válasz #26
Nem elérhető

csaba.r


Múltkor volt eggy vendégem,aki ausztráliában él amolyan hobby gyúros ő mondta hogy ott a testépítők nagyon sok tejet isznak mert gátolja valaminek a felszívódását.(Amolyan burkot képez a gyomorban)Én erről még nem hallotam, ti????? Mert én éjjel nappal tejet innék....
Pity nekem még nem nagyon van mi durranjon de dolgozom rajta.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 06. - 20:53:16
Válasz #27
Nem elérhető

hopika


Múltkor volt eggy vendégem,aki ausztráliában él amolyan hobby gyúros ő mondta hogy ott a testépítők nagyon sok tejet isznak mert gátolja valaminek a felszívódását.(Amolyan burkot képez a gyomorban)Én erről még nem hallotam, ti????? Mert én éjjel nappal tejet innék....
Pity nekem még nem nagyon van mi durranjon de dolgozom rajta.
Igyál nyugodtan,ha nem vagy laktózérzékeny-DE ne a szar boltit,hanem házi tejet.
Én minden nap iszom egy ideje,ha nem diétázom.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 06. - 20:55:47
Válasz #28
Nem elérhető

csaba.r


Múltkor volt eggy vendégem,aki ausztráliában él amolyan hobby gyúros ő mondta hogy ott a testépítők nagyon sok tejet isznak mert gátolja valaminek a felszívódását.(Amolyan burkot képez a gyomorban)Én erről még nem hallotam, ti????? Mert én éjjel nappal tejet innék....
Pity nekem még nem nagyon van mi durranjon de dolgozom rajta.
Igyál nyugodtan,ha nem vagy laktózérzékeny-DE ne a szar boltit,hanem házi tejet.
Én minden nap iszom egy ideje,ha nem diétázom.
Na ezaz sajnos nekem marad a bolti zsírszegény de ha végre tömegelhetek akkor ipari mennyiségben fogyasztom majd.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 06. - 21:02:57
Válasz #29
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balukapitány én is irhatok majd ide a hitvány edzéseimmről? ????...

Neked kötelezővé van téve.  ;)