2024. Április 27. - 13:16:47
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 721678 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 06. - 21:03:35
Válasz #30
Nem elérhető

Pity


 ;D
Csaba R. jó lessz az! Próbáld majd meg úgy hogy lassan ereszted le és robbanékonyan tolod ki magad a tetején tartsd meg magad és a melled megfeszítésére koncentrálj... a 8.ism körül lángolni fog a melled @-o ****:)))

2009. Október 06. - 21:03:54
Válasz #31
Nem elérhető

hopika


nálam a tej és a sok túró volt durva 1ütt... nminden étkezés után hossz percek következtek, hogy a tápanyagok bent maradjanak, de nem pocsékolunk  8)  ;D

Nekem pont most csúszott be egy 20 deka túró-egy egész tojás-egy adagolónyi tejsavó és egy pohár tej...nekem semmi bajom tőle.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 06. - 21:04:55
Válasz #32
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Tegnap hardcore lábedzés,olyan,hogy éjszaka 3x leizzadtam úgy meghatott... >:D

A reggeli kajálás megszokás kérdése,egy darabig erőltetni kell,utána hozzászoksz.Kötelezően ajánlott,különben a nap folyamán több kalóriát viszel be,mint amennyire szükséged van.

Én 2 hete olyat lábaztam, hogy a múlt hetit odébb kellett raknom, mert még 7 napra rá is izomlázam volt, igaz akkor már csak a hajlítómban. Ilyen már rég volt.

2009. Október 06. - 21:09:57
Válasz #33
Nem elérhető

Jordan


Szerintem Gabe simán hikomat >:D Amúgy Dorian is ezt a fogást erőltette állandóan(nem Cressler ;D ) és le is szakadt a bickó...szóval biztos sokkal jobban igénybe veszi. Én pl. egyáltalán nem is érzem a hátamban ezzel a fogással, csak a sima megy.

En nem erzem a bicepszem kozben, pedig csak alsofogassal evezek ruddal  ::). Es a hatamat is jobban erzem, ettol a fogassal elvileg erosebb pozicioba kerul a hatizomzat, vagyis jobban dolgozik. Ha valaki jobban erzi a bicepszet a gyakorlat kozben, akkor szerintem tul szelesen fogja a rudat. Vallszeles, vagy egy picivel megszukebb fogassal majd kidurrana a hat  @:-)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. Október 06. - 21:10:40
Válasz #34
Nem elérhető

csaba.r


;D
Csaba R. jó lessz az! Próbáld majd meg úgy hogy lassan ereszted le és robbanékonyan tolod ki magad a tetején tartsd meg magad és a melled megfeszítésére koncentrálj... a 8.ism körül lángolni fog a melled @-o ****:)))

145kg nem olyan könnyű tologatni ***))
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 06. - 21:11:06
Válasz #35
Nem elérhető

Joel


Balu nemcsalodtam benned! :-):-)::
Nekem ma hát edzés volt!Ami olyan Dorian-osra sikeredett ;D.
Lehuzás nyakba,T-rudas evezés,lehuzás hammer gépen ,áthuzás,és a végén egy kis felhuzás.+Vádli lábtolon,vádli ülve gépen+has most végem van.Ja reggel még volt 40 perc kardio üres pocakra.
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:11:21
Válasz #36
Nem elérhető

Pity


na Balu az már tényleg nem gyenge!   ;-oo-; Egyébként Lábra ti hány gyakorlatot csináltok? Van aki különveszi a hajlítót feszítőt? Tapasztalatokat várnék!  :)

2009. Október 06. - 21:15:29
Válasz #37
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
na Balu az már tényleg nem gyenge!   ;-oo-; Egyébként Lábra ti hány gyakorlatot csináltak? Van aki különveszi a hajlítót feszítőt? Tapasztalatokat várnék!  :)

Én volt, hogy külön vettem, de most egybe megy. Időben így tudom megoldani. Meg is halok a végére. Általában 5-6 gyakit csinálok.  =/+'
De várom a lábedzéseket, mert fel kéne hoznom kicsit, nyáron a diéta alatt kiderült, hogy soványabb, mint hittem...pedig eddig is tudtam, hogy satnya nagyon.

2009. Október 06. - 21:17:52
Válasz #38
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu nemcsalodtam benned! :-):-)::
Nekem ma hát edzés volt!Ami olyan Dorian-osra sikeredett ;D.
Lehuzás nyakba,T-rudas evezés,lehuzás hammer gépen ,áthuzás,és a végén egy kis felhuzás.+Vádli lábtolon,vádli ülve gépen+has most végem van.Ja reggel még volt 40 perc kardio üres pocakra.

Ma nekem is hát volt!
Döntött törzsű evezés, felhúzás, T-rudas evezés szabad súllyal, lehúzás mellhez, lehúzás tarkóhoz...és kipurcantam.
Utána azért még lenyomtam egy vádlit, ülő majd álló vádligépen 4-4 sori, és a pihenő időkben pedig simán a földön állva sarok emelés...égett kicsit.  ;D

2009. Október 06. - 21:22:48
Válasz #39
Nem elérhető

Joel


Holnap nekem pont láb lessz a soron.Guggolással kezdek,15,12,10,8,6 ism240kg ig tudok mostanába felmenni ebbe megy 6,de holnap be probálom  250et ;).2.Gyakorlat kitörés 15,12,10,8 itt 95 be megy 8 ami nálam elég jo.A végén feszitőre még csinálok lábnyujtást 20,30,40 ismétlésekkel.Ennyi a feszitő.A hajlitora lábhajlitás állva gépen,15,12,10 ismétléssel itt elég kis sullyokat használok 10,15,20kg.2ik gyakorlat lábtolás hajlitora a sarkam fenn van teljesen a lap tetején 20,15,12 itt 350kg ig megyek fel 50kg ént.Utso gyakorlat merevlábufelhuzás ezt valamikor szuperszettbe csinálom a lábtolással 15,12,10 ism és itt általában már teljesen végem van alig várom hogy bekejálhassak! =/+'
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:25:54
Válasz #40
Nem elérhető

Pity


Joel látom te sem aprózod el! @:-)
Én azokat az embereket nem értem akik lábnapon vádliznak ami magában nem is baj de az hogy lábedzés ELŐTT! Nem értem hogy lehet 2-3vádlit kikészítő brutális gyakorlat után nekiállni guggolni...

2009. Október 06. - 21:28:26
Válasz #41
Nem elérhető

Joel


Ebben teljesen igazad van vádli után tuti nem tudnák guggolni. **:))))* **:))))*
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:37:09
Válasz #42
Nem elérhető

Pity


Találtam egy nagyon durva képet! @:-)

2009. Október 06. - 21:38:31
Válasz #43
Nem elérhető

Joel


Ez tényleg brutáll.
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 06. - 21:39:48
Válasz #44
Nem elérhető

twist


Joel látom te sem aprózod el! @:-)
Én azokat az embereket nem értem akik lábnapon vádliznak ami magában nem is baj de az hogy lábedzés ELŐTT! Nem értem hogy lehet 2-3vádlit kikészítő brutális gyakorlat után nekiállni guggolni...
Ez egyszerű. Nem készül ki a vádliuk  ***))) Nekem láb után még a lépcsőzés is komoly problémákat okoz
nyomjad rózsi