2024. Május 09. - 07:12:23
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 723043 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Október 13. - 17:43:12
Válasz #5010
Nem elérhető

Maszat


Neeem.  ;D  Csak láttam facebookon azt a képet, amin rajta van,h 34 alkalommal voltál a hónapban. Gondoltam valami csak van a háttérben. Terminátor képzés vagy valami.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 17:55:07
Válasz #5011
Nem elérhető

Gabe


Neeem.  ;D  Csak láttam facebookon azt a képet, amin rajta van,h 34 alkalommal voltál a hónapban. Gondoltam valami csak van a háttérben. Terminátor képzés vagy valami.  ;D
Az bemelegítés volt. ;D
Eddig 18 ebben a hónapban, de mindjárt indulok hátazni.
Magamhoz képest sokat változtam, formásodtam, 100kg-ról lemorzsolódtam 84kg-ra, de még mindig nem az igazi.
Viszont jobb súlyokkal edzek, mint akkor.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Október 13. - 18:08:15
Válasz #5012
Nem elérhető

Maszat


Neeem.  ;D  Csak láttam facebookon azt a képet, amin rajta van,h 34 alkalommal voltál a hónapban. Gondoltam valami csak van a háttérben. Terminátor képzés vagy valami.  ;D
Az bemelegítés volt. ;D
Eddig 18 ebben a hónapban, de mindjárt indulok hátazni.
Magamhoz képest sokat változtam, formásodtam, 100kg-ról lemorzsolódtam 84kg-ra, de még mindig nem az igazi.
Viszont jobb súlyokkal edzek, mint akkor.

 ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 18:11:56
Válasz #5013
Nem elérhető

Maszat


Lénárd Naturál Lajos!

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 13. - 21:37:27
Válasz #5014
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
....

ez csak rátett egy lapáttal miután elkezdtem az edzést (kislánykoromban) és behülyített a drogos nyúl barátjával, hogy a kreatintól és edzés előtti bedurrantóktól akkora leszek mint Ronnie, és egy kisebb vagyont basztam el mire felvilágosodtam hogy ez a Kémia sprotja  ;D

 ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2013. Október 15. - 12:08:50
Válasz #5015
Nem elérhető

Maszat


Kiss Virág is nyert kategóriájában az Arnoldon.  :o

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Október 15. - 12:14:43
Válasz #5016
Nem elérhető

sarti


Undorítóak ezek az izmos lányok, ugye fiúk?     @-o

2013. November 10. - 00:12:56
Válasz #5017
Nem elérhető

pwz


Van 2 doboz Novedex XT-m 2013 augusztusi lejarattal. Az ilyen dolgokban minek tud lejarni a szavatossaga? Vagy csak azert kell rairni, mert valamit muszaj?
Februarban tervezem elloni oket.

2013. November 10. - 03:14:37
Válasz #5018
Nem elérhető

rr


Ha magától mászik még akkor is beszedheted...sőt. Valamit muszáj ráírni, hogy eszedbe ne jusson perelni.

2014. Május 31. - 01:18:24
Válasz #5019
Nem elérhető

Maszat


Tapasztalt olyat valaki, hogy fehérje turmixtól fájtak a veséi? Most ezt halálosan komolyan kérdezem. Kúrától teljesen független a dolog, ha bemegy napi 2x 40-50g fehérje turmixból, néha érzem a veséimet, főleg ha megiszok pl egy sört. Ha ugyan annyi fehérjét (\nap) kajából viszek be, akkor nem tapasztalok ilyet. Ez az elmúlt 2 évben többször is jelentkezett.

Nekem mondjuk a veséim amúgy is ki vannak kicsit, volt egy nagyon stresszes időszakom, és akkor is vesefájdalmaim voltak, amik a stresszes időszak után egyből megszűntek. A laboreredményeim a felső határ közelében voltak(veséhez köthető értékek) ,de még azokon belül. Jövőhéten csináltatok megint egy labort.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2014. Május 31. - 10:14:13
Válasz #5020
Nem elérhető

cpggyurma


Nekem ilyen gond nem volt, pedig egy idoben bement 3x 50 gramm aminek 20% a szoja volt. Kezdek kiabrandulni kicsit ebbol a sportbol, itt vagyok 26 evesen szembe kell neznem a rakkal, tudom amilyen nekem van ahoz nincs koze a szteroidoknak meg a tulzott feherjebevitelnek. De elég szar hogy egy ilyen betegseg kellett nekem ahoz hogy észrevegyem életunk csak egy van. Nyilvân ha meggyógyulok akkor sem fogom abbahagyni, tartok egy jo format amit naturalba lehet tartani, de nem ez fogja kitölteni az egész életem, ahogy eddig volt. Most jelen pillanatban olyan àllapotba vagyok hogy az àgyból való felkelés is kegyetlen szenvedés.

2014. Május 31. - 10:22:08
Válasz #5021
Nem elérhető

VG


mi van? milyen rákkal?  ????...

2014. Május 31. - 17:33:40
Válasz #5022
Nem elérhető

csontnelkulicsirke


Nekem ilyen gond nem volt, pedig egy idoben bement 3x 50 gramm aminek 20% a szoja volt. Kezdek kiabrandulni kicsit ebbol a sportbol, itt vagyok 26 evesen szembe kell neznem a rakkal, tudom amilyen nekem van ahoz nincs koze a szteroidoknak meg a tulzott feherjebevitelnek. De elég szar hogy egy ilyen betegseg kellett nekem ahoz hogy észrevegyem életunk csak egy van. Nyilvân ha meggyógyulok akkor sem fogom abbahagyni, tartok egy jo format amit naturalba lehet tartani, de nem ez fogja kitölteni az egész életem, ahogy eddig volt. Most jelen pillanatban olyan àllapotba vagyok hogy az àgyból való felkelés is kegyetlen szenvedés.


Kitartást és őszintén mielőbbi jobbulást kivánok! Sikerülnie kell kigyógyulnod!!

2014. Június 01. - 08:27:24
Válasz #5023
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nekem ilyen gond nem volt, pedig egy idoben bement 3x 50 gramm aminek 20% a szoja volt. Kezdek kiabrandulni kicsit ebbol a sportbol, itt vagyok 26 evesen szembe kell neznem a rakkal, tudom amilyen nekem van ahoz nincs koze a szteroidoknak meg a tulzott feherjebevitelnek. De elég szar hogy egy ilyen betegseg kellett nekem ahoz hogy észrevegyem életunk csak egy van. Nyilvân ha meggyógyulok akkor sem fogom abbahagyni, tartok egy jo format amit naturalba lehet tartani, de nem ez fogja kitölteni az egész életem, ahogy eddig volt. Most jelen pillanatban olyan àllapotba vagyok hogy az àgyból való felkelés is kegyetlen szenvedés.

Akkor még egyszer jobbulást, remélem meggyógyulsz, és maradunk ugyanennyien a fórumon.

Ha Protein Power volt, annak sajna nem csak a 20%-a a szója. Sajnos sok gyártó a költségek csökkentése végett szójázik, ha kis mennyiségről lenne szó, még nem lenne probléma, de igen, egy fehérje, ha tejsavó, és normális minőségű, akkor 4kg nem 10-11ezer forint.

Sok szóját ne fogyasszatok, közel sem olyan egészséges nagy mértékben, mint régen hirdették.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2014. Június 01. - 09:41:15
Válasz #5024
Nem elérhető

cpggyurma


Markat nem akarok irni, de kulon vettem szoja izolatumot es azt raktam a reggeli es az esti turmixba, tehat en mertem ki a kis merlegemmel. A power protein vagy a bioteches powerpro feherje sztem 80% szoja ugyhogy azokat kerultem. Most jelen pillanatba 4gramm cvitamin 3 szem omega 3 meg kis tejsavo megy. Köszönöm szépen a jokivànsàgokat! Maradok itt a forumon mast ugyse nagyon tudok csinalni egyenlore csak fekszek tvzek netezek mobilon. Reméllem jövő héten màr sétàlgatni tudok mar majd menni