2024. Május 20. - 04:41:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Október 07. - 13:16:08
Válasz #75
Nem elérhető

Suncity


ma Zsoltiékkal (vastaxik már @:-)  )   nyomtam 1 közös váll edzést =/+'  jól sikerült @:-)
1.
Mellről nyomás- állva: 30kg-40kg-50kg-65kg
2.
Döntött oldalemlés: 7kg-10kg-12kg-14kg-16kg-20kg
3.
Oldalemelés:  7kg-10kg-12kg-16kg-18kg----utánna meg vissza is 18kg-16-kg-14kg....
                 (itt nincs pihenő)    Zsolti 24kg-el is tolta ha jól láttam            (iitt sincs)
4.
Nyakbó-lnyomás (gép) én 100kg val kezdtem már mert ZSoltiék már ott tartottak akkor beletoltam kb 30at !+"% aztán jöttek a sima szériák 110kg-120kg, Zsoltiék még 130ba is toltak, nekem már nem volt erőm :angry:

5. Váll-vonogatás előre+hátra : 70kg-90kg-110kg-130kg

volt 1-2 nyelvújjítás: mint pl: tesztoszteronPUNCIonát @-o
meg némi tánc   !+"%  is a sorozatok,jó volt a hangulat ;-oo-;

2009. Október 07. - 13:20:27
Válasz #76
Nem elérhető

Gabe


100-ba 30-at nyakból? Faszom, elmegyek tényleg balettozni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Október 07. - 13:25:37
Válasz #77
Nem elérhető

csaba.r


100-ba 30-at nyakból? Faszom, elmegyek tényleg balettozni!

Veled tartok de tütüt nem veszek fel.
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2009. Október 07. - 13:27:00
Válasz #78
Nem elérhető

Suncity


100-ba 30-at nyakból? Faszom, elmegyek tényleg balettozni!

de gép, nem szabad súly
azért a 2  nem ugyanaz ;-oo-;

2009. Október 07. - 13:39:34
Válasz #79
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma azon gondolkodtam (mivel holnap lábedzés), hogy a holnapi edzés utáni turmixomba megemelem a CH-t is és a fehérjét is, mivel a lábunk ugye kb. a testünk fele, a legtöbb kalóriát ez a testrész edzése során használjuk el, és talán igy mégtöbb tápanyagot tud felvenni az izom edzés után.
Szerintetek ez mennyire reális? Vagy egyszerűen hülyeség!?

2009. Október 07. - 13:43:28
Válasz #80
Nem elérhető

Pity


Szerintem ez abszolut reális... ebbe bele sem gondoltam eddig de most hogy mondod szerintem van valóságalapja! ****:))))))

2009. Október 07. - 13:45:17
Válasz #81
Nem elérhető

Pity



2009. Október 07. - 13:48:06
Válasz #82
Nem elérhető

fastor


Ma azon gondolkodtam (mivel holnap lábedzés), hogy a holnapi edzés utáni turmixomba megemelem a CH-t is és a fehérjét is, mivel a lábunk ugye kb. a testünk fele, a legtöbb kalóriát ez a testrész edzése során használjuk el, és talán igy mégtöbb tápanyagot tud felvenni az izom edzés után.
Szerintetek ez mennyire reális? Vagy egyszerűen hülyeség!?
én mindig több ch t raktam lábazás utáni turmixba
szóval szerintem seimán reális, amit te mondassz
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 07. - 13:49:25
Válasz #83
Nem elérhető

Joel


Balu nem hüjeség nekem ma láb napom lessz,és ilyenkor van +1 bonusz kaja ami 35dkg pulykamell+60g barnarizs némi zöldséggel.Szoval kell a kaja egy jo láb napon. :-):-):: :-):-)::
Train Hard!
Blood And Guts

2009. Október 07. - 14:01:19
Válasz #84
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem érdekelne, hogy ki, hogyan készül fel egy új "rekord" felállítására? Egy súly, amivel még soha nem nyomtál, soha nem guggoltál, stb... Megmondom őszintén, mikor először készültem 200-at nyomni, rendesen be voltam szarva előző nap, alig tudtam aludni, nem tudom mi volt velem. Most úgy látom, hogy 250-ig nem lesz gond ;D de az megint valamiért egy mumus. Szóval?

Ez engem is érdekelne  ;)
Végülis én úgy léptem át, hogy bennem volt, hogy ez csak 10 kg-val több, mint amit eddig könnyen nyomtam, akkor most miért ijedek megy egy másik számtól? ::) De valamiért akkor is lélektani határ volt...mint a 100 vagy a 150 anno.

Igen, nekem is anno a 100 volt ilyen, most meg a 150. Ma nézem a 155-t hasonló stratégiával mint múlt héten  8)

2009. Október 07. - 14:36:55
Válasz #85
Nem elérhető

George


Én pont most készülök visszaszerezni a tavaszi erőszintemet.
Ismét megcsinálni ruhák nélkül a 425 - ös totalt.

Már kitűztem minden fogásból a következő célt ami egyben egyéni csúcs is.
Egy kemény alapozást akarok csinálni aztán tavasszal versenyezni.
Most tervezgetem ennek a  végrehajtását.
De nem nagyon merek súlyokat írni mert nevetséges lenne a te nyomásaid mellett.   :)
Írhatnád nyugodtan 8-}

2009. Október 07. - 14:53:01
Válasz #86
Nem elérhető

rr


Ez eddig sikerult is es remelem meg kihuzom igy par honapig. A testsulyom beallt 104-re...szeretnem ha inkabb 98 es 100 kozott lenne hamarosan.


De vigyázz,mert 100 kiló alatt se férfi,se medve  >:D

2009. Október 07. - 15:45:48
Válasz #87
Nem elérhető

George


Engem érdekelne, hogy ki, hogyan készül fel egy új "rekord" felállítására? Egy súly, amivel még soha nem nyomtál, soha nem guggoltál, stb... Megmondom őszintén, mikor először készültem 200-at nyomni, rendesen be voltam szarva előző nap, alig tudtam aludni, nem tudom mi volt velem. Most úgy látom, hogy 250-ig nem lesz gond ;D de az megint valamiért egy mumus. Szóval?

Ez engem is érdekelne  ;)
Végülis én úgy léptem át, hogy bennem volt, hogy ez csak 10 kg-val több, mint amit eddig könnyen nyomtam, akkor most miért ijedek megy egy másik számtól? ::) De valamiért akkor is lélektani határ volt...mint a 100 vagy a 150 anno.

Igen, nekem is anno a 100 volt ilyen, most meg a 150. Ma nézem a 155-t hasonló stratégiával mint múlt héten  8)
Nekem az meredek volt amit leírtál a múltkor, hogy csúcsnyomás előtt ekkorát ugrani súlyban - asszem 30 kg volt a különbség az utolsó széria meg a tervezett súly között. Szerintem egy jobb bemelegítéssel simán meg lett volna. A súlyt be szokták adni neked? Csak mert én mindig segítséggel veszem ki(még ha az csak 20-30 kg-t jelent is), mert igazából nem számít a gyakorlat és az izommunka szempontjából, hogy te veszed-e ki egyedül, vagy nem. Viszont faszán lefáraszt, és a válladdal utána még gond lehet, ha vállból emeled ki a súlyt. Nekem legalábbis csak úgy megy a nagy nyomás, hogy a vállam már abban a pozícióban van, ahogy nyomni fogok. Máskülönben olyan, mintha szét akarna esni ::)

2009. Október 07. - 15:51:09
Válasz #88
Nem elérhető

God Vazzeg


Engem érdekelne, hogy ki, hogyan készül fel egy új "rekord" felállítására? Egy súly, amivel még soha nem nyomtál, soha nem guggoltál, stb... Megmondom őszintén, mikor először készültem 200-at nyomni, rendesen be voltam szarva előző nap, alig tudtam aludni, nem tudom mi volt velem. Most úgy látom, hogy 250-ig nem lesz gond ;D de az megint valamiért egy mumus. Szóval?

Ez engem is érdekelne  ;)
Végülis én úgy léptem át, hogy bennem volt, hogy ez csak 10 kg-val több, mint amit eddig könnyen nyomtam, akkor most miért ijedek megy egy másik számtól? ::) De valamiért akkor is lélektani határ volt...mint a 100 vagy a 150 anno.

Igen, nekem is anno a 100 volt ilyen, most meg a 150. Ma nézem a 155-t hasonló stratégiával mint múlt héten  8)
Nekem az meredek volt amit leírtál a múltkor, hogy csúcsnyomás előtt ekkorát ugrani súlyban - asszem 30 kg volt a különbség az utolsó széria meg a tervezett súly között. Szerintem egy jobb bemelegítéssel simán meg lett volna. A súlyt be szokták adni neked? Csak mert én mindig segítséggel veszem ki(még ha az csak 20-30 kg-t jelent is), mert igazából nem számít a gyakorlat és az izommunka szempontjából, hogy te veszed-e ki egyedül, vagy nem. Viszont faszán lefáraszt, és a válladdal utána még gond lehet, ha vállból emeled ki a súlyt. Nekem legalábbis csak úgy megy a nagy nyomás, hogy a vállam már abban a pozícióban van, ahogy nyomni fogok. Máskülönben olyan, mintha szét akarna esni ::)

Ha jól emlékszem, beadták.. Nekem inkább az a gond, hogy nem merem gyorsan leengedni, hanem vagy 10mp mire leér.. És már itt elfáradok  /:-) Ezen kell valahogy javítani, ma ki is próbálok valamit, hátha segít  ::)

2009. Október 07. - 16:57:17
Válasz #89
Nem elérhető

George


Engem érdekelne, hogy ki, hogyan készül fel egy új "rekord" felállítására? Egy súly, amivel még soha nem nyomtál, soha nem guggoltál, stb... Megmondom őszintén, mikor először készültem 200-at nyomni, rendesen be voltam szarva előző nap, alig tudtam aludni, nem tudom mi volt velem. Most úgy látom, hogy 250-ig nem lesz gond ;D de az megint valamiért egy mumus. Szóval?

Ez engem is érdekelne  ;)
Végülis én úgy léptem át, hogy bennem volt, hogy ez csak 10 kg-val több, mint amit eddig könnyen nyomtam, akkor most miért ijedek megy egy másik számtól? ::) De valamiért akkor is lélektani határ volt...mint a 100 vagy a 150 anno.

Igen, nekem is anno a 100 volt ilyen, most meg a 150. Ma nézem a 155-t hasonló stratégiával mint múlt héten  8)
Nekem az meredek volt amit leírtál a múltkor, hogy csúcsnyomás előtt ekkorát ugrani súlyban - asszem 30 kg volt a különbség az utolsó széria meg a tervezett súly között. Szerintem egy jobb bemelegítéssel simán meg lett volna. A súlyt be szokták adni neked? Csak mert én mindig segítséggel veszem ki(még ha az csak 20-30 kg-t jelent is), mert igazából nem számít a gyakorlat és az izommunka szempontjából, hogy te veszed-e ki egyedül, vagy nem. Viszont faszán lefáraszt, és a válladdal utána még gond lehet, ha vállból emeled ki a súlyt. Nekem legalábbis csak úgy megy a nagy nyomás, hogy a vállam már abban a pozícióban van, ahogy nyomni fogok. Máskülönben olyan, mintha szét akarna esni ::)

Ha jól emlékszem, beadták.. Nekem inkább az a gond, hogy nem merem gyorsan leengedni, hanem vagy 10mp mire leér.. És már itt elfáradok  /:-) Ezen kell valahogy javítani, ma ki is próbálok valamit, hátha segít  ::)
Na akkor adok egy tippet ;) Kérd meg a segítőt, hogy az első leengedést kísérje végig(ha esetleg nem csinálná), és nagyon picit tartson ellen a súlynak, felfelé viszont csak te nyomd. Ha ez kész, azonnal mehet a második ismétlés, már ellentartás nélkül(de nem kísérés nélkül **:))))* ), sokkal gyorsabb lesz a leengedés, és simán ki is fogod nyomni ****:))))))