2024. Május 31. - 01:55:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725627 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. Október 22. - 16:03:14
Válasz #285
Nem elérhető

George


Nem a másik topicba akartam offolni, ezért ide írok.Azt olvastam , hogy a glutamin segíti a HGH termelést.Ez csak ilyen marketingszöveg, vagy tényleg lehet pozitív hatása a növekedési hormon termelésre?
Milyen GH-t termelsz még egyébként? ::) Na nem akarok kötekedni, de szerintem egy kiadós alvás, előtte arginin-ornitin párossal sokkal többet dob a GH termelésen ;)

2009. Október 22. - 16:05:11
Válasz #286
Nem elérhető

hopika


Nem a másik topicba akartam offolni, ezért ide írok.Azt olvastam , hogy a glutamin segíti a HGH termelést.Ez csak ilyen marketingszöveg, vagy tényleg lehet pozitív hatása a növekedési hormon termelésre?
Milyen GH-t termelsz még egyébként? ::) Na nem akarok kötekedni, de szerintem egy kiadós alvás, előtte arginin-ornitin párossal sokkal többet dob a GH termelésen ;)
:-}
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2009. Október 22. - 17:23:15
Válasz #287
Nem elérhető

atleeta


Nem a másik topicba akartam offolni, ezért ide írok.Azt olvastam , hogy a glutamin segíti a HGH termelést.Ez csak ilyen marketingszöveg, vagy tényleg lehet pozitív hatása a növekedési hormon termelésre?
Milyen GH-t termelsz még egyébként? ::) Na nem akarok kötekedni, de szerintem egy kiadós alvás, előtte arginin-ornitin párossal sokkal többet dob a GH termelésen ;)
Én arra voltam kíváncsi hogy van e érezhető hatása.

Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 22. - 17:26:09
Válasz #288
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem a másik topicba akartam offolni, ezért ide írok.Azt olvastam , hogy a glutamin segíti a HGH termelést.Ez csak ilyen marketingszöveg, vagy tényleg lehet pozitív hatása a növekedési hormon termelésre?
Milyen GH-t termelsz még egyébként? ::) Na nem akarok kötekedni, de szerintem egy kiadós alvás, előtte arginin-ornitin párossal sokkal többet dob a GH termelésen ;)
Én arra voltam kíváncsi hogy van e érezhető hatása.

Nem tudsz kérdezni  :-} Érezhető hatása van a glutaminnak, főleg diétában.. Amúgy csak annyi, hogy nősz mint a gomba :D A növekedési hormonra gyakorolt hatása olyan csekély, hogy gyakorlatilag nem kell számolni vele.

2009. Október 22. - 17:37:57
Válasz #289
Nem elérhető

atleeta


Nem a másik topicba akartam offolni, ezért ide írok.Azt olvastam , hogy a glutamin segíti a HGH termelést.Ez csak ilyen marketingszöveg, vagy tényleg lehet pozitív hatása a növekedési hormon termelésre?
Milyen GH-t termelsz még egyébként? ::) Na nem akarok kötekedni, de szerintem egy kiadós alvás, előtte arginin-ornitin párossal sokkal többet dob a GH termelésen ;)
Én arra voltam kíváncsi hogy van e érezhető hatása.

Nem tudsz kérdezni  :-} Érezhető hatása van a glutaminnak, főleg diétában.. Amúgy csak annyi, hogy nősz mint a gomba :D A növekedési hormonra gyakorolt hatása olyan csekély, hogy gyakorlatilag nem kell számolni vele.
Belátom szar volt a kérdés ***)))) De azért köszönöm a válaszokat.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Október 23. - 11:00:55
Válasz #290
Nem elérhető

George


Jár hozzám edzeni egy 40-es fazon, másfél éve kezdte. Semmi sport nem volt korábban, csak bringázik néha. Ma eljutottunk oda, hogy 125 kg-ba belenyomott kettőt fekvenyomásnál, ami másfél év edzés után szerintem nem csekély teljesítmény ****:)))))) Most büszke vagyok magamra ****) !+"%

2009. Október 23. - 13:08:19
Válasz #291
Nem elérhető

Norbert002


Minden elismerésem George! ****:))))))

2009. Október 23. - 13:29:30
Válasz #292
Nem elérhető

Kicsibors


Hát nem is úgy nézel ki, George, mint akitől ne kérnék tanácsot ilyen ügyben, ha arról lenne szó... :-}  ****:))))))

2009. Október 23. - 15:50:03
Válasz #293
Nem elérhető

God Vazzeg


Jár hozzám edzeni egy 40-es fazon, másfél éve kezdte. Semmi sport nem volt korábban, csak bringázik néha. Ma eljutottunk oda, hogy 125 kg-ba belenyomott kettőt fekvenyomásnál, ami másfél év edzés után szerintem nem csekély teljesítmény ****:)))))) Most büszke vagyok magamra ****) !+"%

Lehet le fogok járni szegedre edzeni..  ***)))  ****:)))

2009. Október 23. - 16:26:41
Válasz #294
Nem elérhető

George


Köszi srácok :-){ Legszívesebben csináltatnék egy edzős klónt magamról, aki segít meg motivál...meg megsüti a kaját és elmosogat, aztán másnap találkozunk a teremben megint ****:)))

2009. Október 23. - 17:47:40
Válasz #295
Nem elérhető

fastor


Humival hátedzés megvolt, megyek aludni :-/-- :-oD /7% {-)
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Október 23. - 18:43:22
Válasz #296
Nem elérhető

Kicsibors


Köszi srácok :-){ Legszívesebben csináltatnék egy edzős klónt magamról, aki segít meg motivál...meg megsüti a kaját és elmosogat, aztán másnap találkozunk a teremben megint ****:)))

Ehhh...önimádó meg én vagyok, mi?!   ;D
Más hasonló kaliberű arc mán nem is jó...  ***))))  :D

2009. Október 23. - 18:47:49
Válasz #297
Nem elérhető

George


Köszi srácok :-){ Legszívesebben csináltatnék egy edzős klónt magamról, aki segít meg motivál...meg megsüti a kaját és elmosogat, aztán másnap találkozunk a teremben megint ****:)))

Ehhh...önimádó meg én vagyok, mi?!   ;D
Más hasonló kaliberű arc mán nem is jó...  ***))))  :D
Egy lenne a teremben, de azzal elvből nem... :azn: Már nem divat a kemény edzés, mindenki csak dumál, vagy nagyon kezdő.

2009. Október 25. - 09:57:16
Válasz #298
Nem elérhető

hummerdikk



2009. Október 25. - 10:19:29
Válasz #299
Nem elérhető

Kicsibors


Mi a véleményetek arról, ha az ember verseny előtt a jobb erezettség érdekében NO fokozót kortyolgat?...
Hallottam én már boros, pálinkás vagy egyéb röviditalos praktikát is, de engem valahogy mégis a fenti kérdés foglalkoztat!  :D