2024. Május 20. - 00:29:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 10. - 20:17:44
Válasz #585
Nem elérhető

Kicsibors




Légyszi cseréld már le az avatarodat Vazzeg!... Annyira irritál ez a kép, botsi!  :-X :D

Nehogy már lecserélje!!!!Én imádom zsákfost!!! :D
Hopika:Már ketten vagyunk ;)
[/quote]

Te ellent mondasz nekem, Kincsem?!... Hogy mersz velem nem egyetérteni?!...  **:))))* Na megállj csak! :laugh: :laugh: :laugh: ;)

2009. November 10. - 20:42:11
Válasz #586
Nem elérhető

Kicsibors


Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

2009. November 10. - 20:47:47
Válasz #587

Akezdetfia

Vendég
Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

2009. November 10. - 20:48:21
Válasz #588
Nem elérhető

Kicsibors


Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

Ezt most hogy érted?!...

2009. November 10. - 20:50:15
Válasz #589
Nem elérhető

George


Lefordítom: ebben a témában az edzéssel kapcsolatos dolgok menjenek, direkt ki lett kötve az elején 8-} Az összes többi chat!
Lehet, hogy nem erre gondolt konkrétan, de majd újra megkérdezi a chatben :-}

2009. November 10. - 20:52:29
Válasz #590

Akezdetfia

Vendég
Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

Ezt most hogy érted?!...

nagyobb lesz e a cici ha egy nő fekve nyom meg ilyenek ?

2009. November 10. - 20:55:44
Válasz #591
Nem elérhető

atleeta


Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

Ezt most hogy érted?!...

nagyobb lesz e a cici ha egy nő fekve nyom meg ilyenek ?
!+"%
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. November 10. - 20:56:11
Válasz #592

Akezdetfia

Vendég
Lefordítom: ebben a témában az edzéssel kapcsolatos dolgok menjenek, direkt ki lett kötve az elején 8-} Az összes többi chat!
Lehet, hogy nem erre gondolt konkrétan, de majd újra megkérdezi a chatben :-}

konkrétan a növekedésre gondoltam  ****:))))))

2009. November 10. - 20:59:47
Válasz #593
Nem elérhető

Jordan


Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

Ezt most hogy érted?!...
.
nagyobb lesz e a cici ha egy nő fekve nyom meg ilyenek ?

A noi mell zsirszovet......
Es ha fekvenyomnak, lapos lessz, nemkicsit, es most felejtsd el ezeket a  roppant erdekes kerdeseket egyelore. Vagy tedd fel oket valami olyan topicba, ahol valaki valaszolgat a kezdoknek.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 10. - 21:00:24
Válasz #594
Nem elérhető

Kicsibors


Én tegnap fekvenyomtam 30°-on, ott 45 kg volt a legtöbb, talán 6 ismétlésig, aztán volt tárogatás vízszintesen azt aaszem csak 7 kg-val csináltam de 12 ismétléseket, meg gey kezesekkel fekvenyomás szintén ferdén, 12 kilósokkal, 10-12-es ismétlésszámmal.
Bicepsznél volt egyenes rúddal 20 kiló 12-es ismétlésekkel, ülve ferde padnál beforgatós bic. 7-8-9-10 kilókkal, 12-10-es ismétlésszámokkal, illetve alsó csigás bicepszezés de az már csak 10 kilóval és 12-es ismétlésekkel, mert eléggé kifáradtam, arról nem is beszélve, hogy előtte csak 1 banánt ettem, meg 5 szem kis nápolyit, azt is vagy 3 órával korábban...  ::)
Na meg hasaztam is, lábemeltem 15-ös ismétlésekkel, illetve harangoztam 12-es ismétlésekkel.
Mindenből 4 sorozat ment.
Nem nagy cucc, de én még úgyse írtam sokat ide edzéseimről...  :)

2009. November 10. - 21:02:25
Válasz #595
Nem elérhető

George


Lefordítom: ebben a témában az edzéssel kapcsolatos dolgok menjenek, direkt ki lett kötve az elején 8-} Az összes többi chat!
Lehet, hogy nem erre gondolt konkrétan, de majd újra megkérdezi a chatben :-}

konkrétan a növekedésre gondoltam  ****:))))))
Gondold végig....zsírszövet nem nő a súlyzós edzés hatására 8-} Sőt, diéta alatt konkrétan el is fogy szerencsétlen, hallottam már fitness forma versenyzőt panaszkodni a "parízer" miatt a verseny napján :-} Szóval ha hízik a hölgy(zsírban) akkor nő a cici, ha fogy, akkor laposodik. Nagyon ritka az, amikor valakinek nem tűnik el...illetve sokan tesznek is róla, hogy ne tűnjön el, sőt! ****:)))))) Łł=

2009. November 10. - 21:05:24
Válasz #596
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Írtam a mai edzésemről, de nem került bé...a lényeg sikerült ferdepadon 100*5 öt csinálni, méghozzá kát sorozatban is.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 10. - 22:07:15
Válasz #597

Akezdetfia

Vendég
Amúgy baszott izomláz van a mellemben, a bicepszemben, a széles hátizmom oldalsó részében és kicsi a hasamban...  :violinplay3:

tényleg, a nőknél tud nőni a mell, ha fekve nyomnak?  ;D

Ezt most hogy érted?!...
.
nagyobb lesz e a cici ha egy nő fekve nyom meg ilyenek ?

A noi mell zsirszovet......
Es ha fekvenyomnak, lapos lessz, nemkicsit, es most felejtsd el ezeket a  roppant erdekes kerdeseket egyelore. Vagy tedd fel oket valami olyan topicba, ahol valaki valaszolgat a kezdoknek.

elnézést májsztro azt hittem ide írhatnak kezdők is  o--O

2009. November 10. - 22:08:12
Válasz #598

Akezdetfia

Vendég
Lefordítom: ebben a témában az edzéssel kapcsolatos dolgok menjenek, direkt ki lett kötve az elején 8-} Az összes többi chat!
Lehet, hogy nem erre gondolt konkrétan, de majd újra megkérdezi a chatben :-}

konkrétan a növekedésre gondoltam  ****:))))))
Gondold végig....zsírszövet nem nő a súlyzós edzés hatására 8-} Sőt, diéta alatt konkrétan el is fogy szerencsétlen, hallottam már fitness forma versenyzőt panaszkodni a "parízer" miatt a verseny napján :-} Szóval ha hízik a hölgy(zsírban) akkor nő a cici, ha fogy, akkor laposodik. Nagyon ritka az, amikor valakinek nem tűnik el...illetve sokan tesznek is róla, hogy ne tűnjön el, sőt! ****:)))))) Łł=

Köszönöm a felvilágosítást  :-):-)::  :D

2009. November 10. - 22:23:03
Válasz #599
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


RAKJUK ÖSSZE A HOLNAPI LÁBEDZÉSEM, Jordan nem írhat mer ő szakadtlábú...szóval vátnám agyakorlatokra az ötleteket, a guggolás nekem alap, de minden mást szívesen fogadok,hogy egy jó kis szédüléses-hányásos élménny legyen belőle.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.