2024. Május 20. - 00:09:54
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 12. - 15:39:02
Válasz #675
Nem elérhető

Cressler


Azért más nála szerintem mert eddig egyrészt nagyon komoly izömtömeget pakolt már fel, másrészt az elmúlt években a lehető legjobb minőség, legkiegyensúlyozottabb fizikum volt a fő cél, és az izomtömeggel arányban nő az erő is de nem volt kihozva adott izomméretből a maximális erő és most, hogy relatív csökkenett üzemmód van, még így is tud a szervezet adott izomtömeg mellett erőt növelni.  
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 12. - 18:11:39
Válasz #676
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D


nekem is,és én sem izmosodok :-\
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. November 12. - 18:31:30
Válasz #677
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Nekem pl. mostanaban egyre jobban megy az edzes...megsem izmosodok... ????...


 ????... :-)-> ????...



 ;D


nekem is,és én sem izmosodok :-\
Akkor ez ilyen profi testepito betegseg lehet...

 ?:-/
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 18:32:55
Válasz #678
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Azért más nála szerintem mert eddig egyrészt nagyon komoly izömtömeget pakolt már fel, másrészt az elmúlt években a lehető legjobb minőség, legkiegyensúlyozottabb fizikum volt a fő cél, és az izomtömeggel arányban nő az erő is de nem volt kihozva adott izomméretből a maximális erő és most, hogy relatív csökkenett üzemmód van, még így is tud a szervezet adott izomtömeg mellett erőt növelni.  
Latod fel tudsz Te keszulni rendesen is ha akarsz!

5-os!


 ;D
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2009. November 12. - 18:42:10
Válasz #679
Nem elérhető

Cressler


Azért más nála szerintem mert eddig egyrészt nagyon komoly izömtömeget pakolt már fel, másrészt az elmúlt években a lehető legjobb minőség, legkiegyensúlyozottabb fizikum volt a fő cél, és az izomtömeggel arányban nő az erő is de nem volt kihozva adott izomméretből a maximális erő és most, hogy relatív csökkenett üzemmód van, még így is tud a szervezet adott izomtömeg mellett erőt növelni.  
Latod fel tudsz Te keszulni rendesen is ha akarsz!

5-os!


 ;D
Köszönöm Professzor Úr  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 12. - 21:31:12
Válasz #680
Nem elérhető

Jordan



nem állt fel tőle....


Ennek mindannyian nagyon orulunk  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2009. November 13. - 10:54:41
Válasz #681
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Iszonyatos, amit a ZMa kiegészítés művel velem...néhanapján rosszul alszom, bár mostanában medvemódra alszom, leszámítva a már mesélt éjjeli éhségriadókat ;D

Tegnap kicsit sokat forgolódtam,meg filmet néztem, bevettem egy kapszulát, iitam egy borsmentateát, erre ma tízkor keltem fel, nem volt éjjeli felriadás...placebohatás, vagy tényleges?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 13. - 11:02:42
Válasz #682
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Iszonyatos, amit a ZMa kiegészítés művel velem...néhanapján rosszul alszom, bár mostanában medvemódra alszom, leszámítva a már mesélt éjjeli éhségriadókat ;D

Tegnap kicsit sokat forgolódtam,meg filmet néztem, bevettem egy kapszulát, iitam egy borsmentateát, erre ma tízkor keltem fel, nem volt éjjeli felriadás...placebohatás, vagy tényleges?

A ZMA-n én is nagyon gondolkodom, ma éjjel 3/4 3-kor sikerült felmennem aludni, addig Jóbarátok nézés.  !+"%
A mai edzésem valószinűleg ezért is sikerült ilyen fosra. Meg agyban semennyire nem tudtam ott lenni sajnos.

2009. November 13. - 11:18:18
Válasz #683
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Na igen, bezséltük ezt, mennyire hiányzik nálad a pihenés...nem baj, jó lesz, előre!!!!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 13. - 11:56:54
Válasz #684
Nem elérhető

JFlame


Iszonyatos, amit a ZMa kiegészítés művel velem...néhanapján rosszul alszom, bár mostanában medvemódra alszom, leszámítva a már mesélt éjjeli éhségriadókat ;D

Tegnap kicsit sokat forgolódtam,meg filmet néztem, bevettem egy kapszulát, iitam egy borsmentateát, erre ma tízkor keltem fel, nem volt éjjeli felriadás...placebohatás, vagy tényleges?

erre azért a borsmentatea is rásegített, nálam ZMA nélkül is ez van....csak a borsmentától... :-oD

2009. November 13. - 12:04:26
Válasz #685
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Akkor ez egy ütős kis kombó volt, kösz az infot!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 13. - 12:13:00
Válasz #686
Nem elérhető

God Vazzeg


Iszonyatos, amit a ZMa kiegészítés művel velem...néhanapján rosszul alszom, bár mostanában medvemódra alszom, leszámítva a már mesélt éjjeli éhségriadókat ;D

Tegnap kicsit sokat forgolódtam,meg filmet néztem, bevettem egy kapszulát, iitam egy borsmentateát, erre ma tízkor keltem fel, nem volt éjjeli felriadás...placebohatás, vagy tényleges?

erre azért a borsmentatea is rásegített, nálam ZMA nélkül is ez van....csak a borsmentától... :-oD

Egy Kicsibors és már alszol is  :D

2009. November 13. - 18:42:45
Válasz #687
Nem elérhető

balic


Ma kar nap volt nálam, elég felemásra sikerült. Kísérletezem a bicepszemre mert az egyik leggyengébb testrészem. Egyszerűen nem mennek a rudas gyakorlatok v csak úgy, hogy minimum 15 ismétlés, de félek azzal nem éppen nő a tömege.  :-\ Eléggé tanácstalan vagyok, egyedül a mai napon talán a koncentrált bicepszezést éreztem úgy ahogy a többit is kellett volna. Viszont a pozitív a mai napba, hogy a tricepsz nagyon jól ment, 2 gyakorlat is simán elég volt rá.  :)

2009. November 13. - 19:10:03
Válasz #688
Nem elérhető

AtomAnti


Ma kar nap volt nálam, elég felemásra sikerült. Kísérletezem a bicepszemre mert az egyik leggyengébb testrészem. Egyszerűen nem mennek a rudas gyakorlatok v csak úgy, hogy minimum 15 ismétlés, de félek azzal nem éppen nő a tömege.  :-\ Eléggé tanácstalan vagyok, egyedül a mai napon talán a koncentrált bicepszezést éreztem úgy ahogy a többit is kellett volna. Viszont a pozitív a mai napba, hogy a tricepsz nagyon jól ment, 2 gyakorlat is simán elég volt rá.  :)

A bicepsszel én is így vagyok.
Nagyon gyöker. :)
Ha elfogadsz egy tanácsot akkor azt ajánlanám amit én is próbálgatok.
Rudas és franciarudas gyakorlatokat hanyagolom.
Úgy érzem az első vállam túlságosan segít így nem kap a bicepszem elég stimulációt.
Koncentrált gyakorlatokkal operálok.
Pl: Scott francia rúddal,egykezessel,ezen kettő szintén Scotton csak másik oldalról (Pók), ferdepados bicepsz egykezesekkel(Dorian csinálta), alsó csigás koncentrált dolgot könyökömet a térdemre támasztva(1kézzel,2kézzel).
Az ismétlést úgy variálom, hogy első két sor 15-12 ism a másik kettőben pedig 8-6.
Így kap terhelést a lassú és a gyors izomrost is.
A héten két kar van.Az első egy teljes karedzés ( itt amennyire tudom kinyírom őket) aztán a hát mellé beteszek egy bicepsz gyakit (súrló- nekem nagyon adja) a mellhez pedig egy tricepsz gyakit (háton fekve homlokra engedés 1kezessel).
Nekem azt hiszem működik.JA és minden sor után nyújts egy picit.
Bocs az okoskodásért.   ;)
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2009. November 13. - 19:16:12
Válasz #689
Nem elérhető

Kicsibors


Mi az a súrló?!...  ????...