2024. Május 20. - 04:12:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724227 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. November 26. - 10:53:57
Válasz #915
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Gondolom nagy kihívás lenne egy rokkant f*sszal együtt edzeni! ˝=/

Nem kell itt a duma.  **:))))* Tudom, hogy odacsapod edzésen.
Ameddigre meg ezt össze tudjuk hozni, talán már nem azon fogunk versenyezni, hogy melyikőnk néz ki szarabbul.

Na akkor mikor gyüvől János Fitnessbe?
Ezt most még sajnos nem tudom. De majd megdumáljuk.

Na bekakklottál? Még egy rokkant is meghátráltat egy edzéstől? NYUSZI VAGY MCFLY????  8-)

Tudod, néha dolgozni is szoktam, így elég nehéz összeegyeztetni, de majd a kedvedért veszek ki valamikor egy szabadnapot.  ;D
Amúgy én edzek puhatestű, te meg mindig csajoskodsz. Múltkor mesélték, hogy a Johnny-nál a fitness részen ugrabugráltál kis rózsaszín tüllszoknyában...igaz ez?

2009. November 26. - 14:00:38
Válasz #916
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Gondolom nagy kihívás lenne egy rokkant f*sszal együtt edzeni! ˝=/

Nem kell itt a duma.  **:))))* Tudom, hogy odacsapod edzésen.
Ameddigre meg ezt össze tudjuk hozni, talán már nem azon fogunk versenyezni, hogy melyikőnk néz ki szarabbul.

Na akkor mikor gyüvől János Fitnessbe?
Ezt most még sajnos nem tudom. De majd megdumáljuk.

Na bekakklottál? Még egy rokkant is meghátráltat egy edzéstől? NYUSZI VAGY MCFLY????  8-)

Tudod, néha dolgozni is szoktam, így elég nehéz összeegyeztetni, de majd a kedvedért veszek ki valamikor egy szabadnapot.  ;D
Amúgy én edzek puhatestű, te meg mindig csajoskodsz. Múltkor mesélték, hogy a Johnny-nál a fitness részen ugrabugráltál kis rózsaszín tüllszoknyában...igaz ez?

A munka fogalmát a munkanélküli semmirekellők nem ismerik.

De nem kell szabadnap! Előbb kell elindúlni és akkor csinálunk egy hajnali edzést. {-)

2009. November 26. - 14:15:07
Válasz #917
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok, azok véleményét szeretném kikérni, akik próbálták már a Dark Rage edzés előtti kieget. Kifogytam minden N.O. fokozoból, és gondoltam ki kéne próbálni. Nekem eddig a legjobban az Xplode vált be, utána a Superpump.
Vélemények?

2009. November 26. - 14:43:19
Válasz #918
Nem elérhető

AtisFace


Srácok, azok véleményét szeretném kikérni, akik próbálták már a Dark Rage edzés előtti kieget. Kifogytam minden N.O. fokozoból, és gondoltam ki kéne próbálni. Nekem eddig a legjobban az Xplode vált be, utána a Superpump.
Vélemények?
Én eddig xplode, superpump, anadrox, nitrox, rage-et próbáltam és nálam a RAGE a kedvenc. Ja és egy jó tanács, én pl 3 kanalas xplode-t toltam a doboz vége felé, viszont rage-ből fél adag is igen nagyot ütött elég sokáig. Szerintem megéri nagyon kipróbálni. Haveri körben, akik próbálták még eddig csak dicsérték.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. November 26. - 14:55:37
Válasz #919
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Srácok, azok véleményét szeretném kikérni, akik próbálták már a Dark Rage edzés előtti kieget. Kifogytam minden N.O. fokozoból, és gondoltam ki kéne próbálni. Nekem eddig a legjobban az Xplode vált be, utána a Superpump.
Vélemények?
Én eddig xplode, superpump, anadrox, nitrox, rage-et próbáltam és nálam a RAGE a kedvenc. Ja és egy jó tanács, én pl 3 kanalas xplode-t toltam a doboz vége felé, viszont rage-ből fél adag is igen nagyot ütött elég sokáig. Szerintem megéri nagyon kipróbálni. Haveri körben, akik próbálták még eddig csak dicsérték.

Kösz Atis.  ****:))))))
Nagyon hajlok rá, hogy kipróbáljam.

2009. November 28. - 17:19:35
Válasz #920
Nem elérhető

Cressler


Lábat edzettem ma vállal

Guggolás
100x10
120x10
140x10
145x8
150x8

Lábnyújtás
5x10

Váll
Vállból nyomás szabad súllyal
80x10
90x6
90x7
80x2x12

Oldalemelés
4x14x10

Állig húzás
4x10

Előre emelés
3x10
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2009. November 28. - 17:25:47
Válasz #921
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Én holnap megyek szépen lábazni....biztos jó lesz.elég jó erőben vagy. :-)!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 28. - 17:34:24
Válasz #922
Nem elérhető

Kicsibors


Akartam már kérdezni, hogy ti "beleültök"-e a guggolásba vagy nem mentek le teljesen?...
Én csak vízszintesig szeretek pl lemenni, nagy súlynál meg pláne!

2009. November 28. - 17:36:04
Válasz #923
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Akartam már kérdezni, hogy ti "beleültök"-e a guggolásba vagy nem mentek le teljesen?...
Én csak vízszintesig szeretek pl lemenni, nagy súlynál meg pláne!


Tyűűűű de magas laszti.  :D

2009. November 28. - 17:38:11
Válasz #924
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nos, szigorúan az edzőtzermi munkánál maradva....én vízszintesig megyek le,ha felpakolom rendesen akkor  általában az első ismétlésnél vízszint alá engedem , de utána a többit csak vízszintig.Van egy nemkicsi térdproblémám, de a láb a kedvencem, nem hagynám ki csak ezért.

ÖÖÖ Balu te beleülsz?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 28. - 17:39:39
Válasz #925
Nem elérhető

Gabe


Akartam már kérdezni, hogy ti "beleültök"-e a guggolásba vagy nem mentek le teljesen?...
Én csak vízszintesig szeretek pl lemenni, nagy súlynál meg pláne!


Tyűűűű de magas laszti.  :D
Csapd le!  ;D

Én néhányszor megpróbáltam vízszintesig guggolni, de annyira belém rögzült a teljes guggolás, hogy nem is nagyon megy!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. November 28. - 17:41:36
Válasz #926
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


És a teljesnél meddig mész le?Totál a földig, vagy van vmi limit, vmi mélység aminél megállsz?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. November 28. - 17:42:10
Válasz #927
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Nos, szigorúan az edzőtzermi munkánál maradva....én vízszintesig megyek le,ha felpakolom rendesen akkor  általában az első ismétlésnél vízszint alá engedem , de utána a többit csak vízszintig.Van egy nemkicsi térdproblémám, de a láb a kedvencem, nem hagynám ki csak ezért.

ÖÖÖ Balu te beleülsz?

 ;D

Nálam változó. Pl. ha Smith-gépen guggolok akkor lemegyek amíg bírok, sima guggolásnál meg változó. Az utolsó sorozatokban már csak vízszint vagy kicsit az alá, mert nincs mögöttem senki, így nem merek kockáztatni. De jobban szeretem a mélyguggolásokat amúgy...csak nehéz segítő nélkül az uccsó sorozatoknál.

2009. November 28. - 17:42:22
Válasz #928
Nem elérhető

Rbert


Sziasztok...ez nem megy????:@
" Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni " -- Robert Francis Kennedy

2009. November 28. - 17:42:38
Válasz #929
Nem elérhető

Gabe


És a teljesnél meddig mész le?Totál a földig, vagy van vmi limit, vmi mélység aminél megállsz?
A lábhajlítóm, meg a seggem hozzáér a vádlihoz!
Ameddig lehet, addig megyek le!
"Yeah buddy, light weight baby!"