2024. Május 30. - 15:11:25
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725525 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. December 03. - 18:55:44
Válasz #990
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Nekem ma pihenőnapom van, én mindig a csütörötköt szoktam erre használni, ma kiváltképp jól sikerült.Hamarosan erősemberversenyt nézek a Eurosporton, aztán bunyót!!!Ittam turmixokat, jókat ettem, minden megtettem annak érdekében, hogy kipihenjem magam, és holnap nagyon jót tudjak edzeni!!!!!!!!!!
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 03. - 19:02:26
Válasz #991
Nem elérhető

fastor


Tegnap csak akkorát sikerült karozni, hogy mindkét bicepszemen új repedés jött, szóval jóvót.. Tudom senkit se érdekel, csak gondoltam beírom  ;D  >:D

De ezt ott egyből látod, hogy akkor repedt?!...  ????...
Csajoknál mint ha ez ritkább jelenség lenne (na most nem a terhesség következtében létrejövőkre gondolok  ;D)...
Nekem nincs egy se szerencsére, remélem nem is lesz.  :P

Mert nem vagy olyan fajta teee máker! &5*  ;D nekem már 10 éve megvannak de nem durvák,már kifakultak..
8 évesen terhességi csíkjaid lettek? ;D
20 vagyok,és a hirtelen növés (is) volt az oka plusz fogyás-hízás
olyan nekem is, volt értettem, én, bocsi, viccnek szántam ***)))
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 03. - 21:52:30
Válasz #992
Nem elérhető

Boresz


Hétfő óta szedem a JW-t és azóta rosszul is alszom. Eddig nem volt ilyen szar alvás szériám soha.(3 egymást követő éjjel) Hiba az én készülékemben van?

 ????...
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. December 03. - 22:12:10
Válasz #993
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma toltam egy mell, bicepsz edzést. Jó volt. Mellben pörgősebb nap következett, asszem 6 gyaki lett a végére, 2-3 sorozatokkal, és 12-15-ös ismétlésekkel. Bicepsz mindössze 6 sor, nem nagyon igényeltem ma többet. A végén 20 perc kardió.

Holnap reggel váll, tricepsz következik. (ennek ellenére ma csináltam egy tricepsz szerű szar mobilos képet, mert mostanában semmilyet nem csináltam)

2009. December 03. - 22:14:30
Válasz #994
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Naturál e vagy? ;D

Mit tolsz tricepszre????
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 03. - 22:14:43
Válasz #995
Nem elérhető

fastor


Ma toltam egy mell, bicepsz edzést. Jó volt. Mellben pörgősebb nap következett, asszem 6 gyaki lett a végére, 2-3 sorozatokkal, és 12-15-ös ismétlésekkel. Bicepsz mindössze 6 sor, nem nagyon igényeltem ma többet. A végén 20 perc kardió.

Holnap reggel váll, tricepsz következik. (ennek ellenére ma csináltam egy tricepsz szerű szar mobilos képet, mert mostanában semmilyet nem csináltam)
monnyon le ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. December 03. - 22:16:29
Válasz #996
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Naturál e vagy? ;D

Mit tolsz tricepszre????

Pontosan ma 5 hónapja.  ;D

Mindig mást. Szűknyomás, homlokraengedés egykezesekkel, ülve egykezes tricepsz nyak mögé, letolás kötéllel, rúddal...ezek nagyjából. Általában 3 gyaki megy 3-4 sorral 15-8 ismétlésekkel.

2009. December 03. - 22:19:43
Válasz #997
Nem elérhető

Gabe


Vastag vagy G@cc!
Mi lett volna, ha tricepszezel is? ;D
A múlt heti kép óta látványos fejlődés!
http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=186.msg158109#msg158109
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. December 03. - 22:20:00
Válasz #998
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


 >:D

Vazzeg bárcsak lenne tricepszem, vagy bármilyen izmom, jól jönne...olyan kis vézna mindkét karom, lehet nem is edzek rá többet... :'(
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 03. - 22:27:23
Válasz #999
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor

2009. December 04. - 17:41:42
Válasz #1000
Nem elérhető

atleeta


A pénztárcám megengedte, hogy beszerezzek egy Cellmass-t és lenne egy kérdésem.Egy adagot ugye közvetlen edzés után kellen fogyasztani, meg a fehérje turmixom is akkor menne elvileg.Viszont valahol azt olvastam, hogy a fehérje gátolja a kreatin felszívódását.Vagy ez a Cellmass féle transzportrendszereknél nem gáz? Vagy ti ezt hogy szoktátok megoldani?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 04. - 20:33:30
Válasz #1001
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A pénztárcám megengedte, hogy beszerezzek egy Cellmass-t és lenne egy kérdésem.Egy adagot ugye közvetlen edzés után kellen fogyasztani, meg a fehérje turmixom is akkor menne elvileg.Viszont valahol azt olvastam, hogy a fehérje gátolja a kreatin felszívódását.Vagy ez a Cellmass féle transzportrendszereknél nem gáz? Vagy ti ezt hogy szoktátok megoldani?

Több verzió is lehetséges.

1. Megiszod közvetlenül edzés után, rá kb. fél órára a tömegnövelő vagy fehérje turmix.
2. Az edzés utolsó fél vagy negyed órájában elkortyolod, és edzés után jöhet a tömegnövelő vagy fehérje.
3. Edzés elejétől a végéig a Cellmass-t iszod, és edzés után jöhet a tömegnövelő vagy fehérje.

2009. December 04. - 20:40:11
Válasz #1002
Nem elérhető

atleeta


Szerintem az első verzió lesz mert edzés közben csak vizet fogad be a gyomrom.Köszönöm Kapitány  /:-)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 04. - 20:43:37
Válasz #1003
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Szerintem az első verzió lesz mert edzés közben csak vizet fogad be a gyomrom.Köszönöm Kapitány  /:-)

Nincs mit. Szerintem 1-1 próbát tegyél mind a 3 verzióval, az a biztos.  ;)
Nekem elég szar a gyomrom sajnos, de már megőrülnék, ha nem lenne valami az edzés közbeni vízemben.

2009. December 04. - 21:28:19
Válasz #1004
Nem elérhető

Cressler


A pénztárcám megengedte, hogy beszerezzek egy Cellmass-t és lenne egy kérdésem.Egy adagot ugye közvetlen edzés után kellen fogyasztani, meg a fehérje turmixom is akkor menne elvileg.Viszont valahol azt olvastam, hogy a fehérje gátolja a kreatin felszívódását.Vagy ez a Cellmass féle transzportrendszereknél nem gáz? Vagy ti ezt hogy szoktátok megoldani?
WTF????
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!