2024. Május 30. - 16:42:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725538 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. December 14. - 17:44:26
Válasz #1065
Nem elérhető

atleeta


Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 14. - 18:02:44
Válasz #1066
Nem elérhető

Yeti


Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?
Elég lenne a heti 4 súlyzós edzés, plusz heti 3x30-45 perc kardió reggelente. Nomeg persze a diéta.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 14. - 18:06:48
Válasz #1067
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?

A helyedben nem vinném le 6 hét alatt nullára a CH-t. Felesleges...szinte biztos, hogy izmot vesztenél vele.
Amúgy abszolút reális ez a 6 hét diéta 2 tömegelés közt.

2009. December 14. - 19:38:40
Válasz #1068
Nem elérhető

atleeta


Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?

A helyedben nem vinném le 6 hét alatt nullára a CH-t. Felesleges...szinte biztos, hogy izmot vesztenél vele.
Amúgy abszolút reális ez a 6 hét diéta 2 tömegelés közt.
Akk mennyire kellene levinnem a Ch-t? 108 kiló 190 centi vagyok elég vékonyka izomzattal (kar 40, comb 68 mást nemszoktam mérni)
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 15. - 08:25:54
Válasz #1069
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?

A helyedben nem vinném le 6 hét alatt nullára a CH-t. Felesleges...szinte biztos, hogy izmot vesztenél vele.
Amúgy abszolút reális ez a 6 hét diéta 2 tömegelés közt.
Akk mennyire kellene levinnem a Ch-t? 108 kiló 190 centi vagyok elég vékonyka izomzattal (kar 40, comb 68 mást nemszoktam mérni)

Ez sok mindenen múlik. Én elkezdeném a diétát a tömegelési CH és fehérje mennyiségről, csak full letisztítva, és szépen fokozatosan le. Ha fogysz 200g CH-val is, akkor minek kéne levinni 0-ra? Az már nagyon drasztikus lenne, főleg 6 hét alatt.

2009. December 15. - 11:27:13
Válasz #1070
Nem elérhető

Bubee


Július óta tömegelek, májusig-júniusig terveztem és a cél 93 kilóról 110 kiló volt.Az a gáz, hogy már most 108-nál tartok de nem teljesen olyan minőségben ahogy szerettem volna :-\ Azon gondolkozom, hogy januárban csinálok egy 6 hetes kemény diétát és utána folytatom a tömegelést.Ch-t nullára levinném, megmaradna a heti 5 súlyzós edzés, meg 3 kardiót is beszorítanék. Tudnék ezzel a fent lévő zsírból lepucolni 6 hét alatt, vagy egyáltalán lenne ennek értelme?

A helyedben nem vinném le 6 hét alatt nullára a CH-t. Felesleges...szinte biztos, hogy izmot vesztenél vele.
Amúgy abszolút reális ez a 6 hét diéta 2 tömegelés közt.
Akk mennyire kellene levinnem a Ch-t? 108 kiló 190 centi vagyok elég vékonyka izomzattal (kar 40, comb 68 mást nemszoktam mérni)

Én a Baluval ellentétben azt mondanám inkább, h mivel rövid időtartamról beszélünk, ezért már a kezdésnél vissza venném a CH-t, de nem sokkal. Ha mondjuk beviszel 400 grammot, akkor én leszednék belőle úgy kb. 50-et. A kardióból pedig már az elején mennék fel legalább heti 5-re, alkalmanként 30 perc viszonylag intenzív formában. 15 perc bicó, 15 perc gyors gyaloglás, emelkedővel. Az edzés közbeni aminosav bevitelre különös hangsúlyt fektetnék, főleg a kardió közbenire. 6 hét elég rövid, jobb lenne inkább 8, de a célokat magadnak kell beállítani. És már most teljesen letisztítanám az étkezésem, a diéta kezdetéig. Maximum heti 1-2 kilengéssel (csaló kaja). Ezzel már elindulna a folyamat szvsz és mire odaérsz, addigra a szervezetnek nem a 0-ról kell indulnia. Már ami a zsírvesztést illeti. Ja és kardiót is elindítanám (ha eddig nem volt) legalább heti 3 alkalommal, a fentebb említett forma mellett.

Diéta alatt karnitint és CLA-t nyomatnék, amennyiben a keret megengedi. De első az aminosav és persze a megfelelő fehérjebevitel (amit mondani se kell, ugye).
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. December 15. - 12:25:41
Válasz #1071
Nem elérhető

atleeta


Köszönöm a tanácsokat. Azért kezdenék januártól, mert jelenleg nincs lehetőség rá h full tisztán kajáljak de a fehérje bevitel az megvan.Megpróbálom visszább venni januárig a szemét kaját és elkezdem már most a kardiót, bár a heti 5 nemhiszem, hogy belefér de megpróbálok minél többet ráfordítani.Jah és még annyi, hogy reggel lenne jobb a kardió vagy este?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 15. - 17:25:47
Válasz #1072
Nem elérhető

Bubee


Köszönöm a tanácsokat. Azért kezdenék januártól, mert jelenleg nincs lehetőség rá h full tisztán kajáljak de a fehérje bevitel az megvan.Megpróbálom visszább venni januárig a szemét kaját és elkezdem már most a kardiót, bár a heti 5 nemhiszem, hogy belefér de megpróbálok minél többet ráfordítani.Jah és még annyi, hogy reggel lenne jobb a kardió vagy este?

Nekem eddig sosem volt lehetőségem reggel kardiózni. Nem is érdekelt engem h most úristen nem tudok reggel menni, amikor állítólag a legideálisabb volna. Amikor tudtam, mentem. Ez az időpont a súlyzós edzés után van. A lényeg h aminosav pótlás legyen végig. Ha ez megvan, akkor én úgy gondolom h nincs probléma. Nekem nem volt.

Azonban az általad felvetett időpontok közül én a reggelit javasolnám.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2009. December 15. - 17:45:26
Válasz #1073
Nem elérhető

Yeti


Azonban az általad felvetett időpontok közül én a reggelit javasolnám.
Yepp! Én is ezt írtam fentebb. De csak azért, mert nálam okosabb és jóval tapasztaltabb emberektől hallottam.  ****:))))))
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. December 15. - 17:48:15
Válasz #1074
Nem elérhető

atleeta


Akk egy bő félórával korábban kelek holnaptól ****:))))))
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. December 16. - 14:36:42
Válasz #1075
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Hallihóóó!

Valakinek van atpasztalata a Musclemed Carnivorjával?Íz, állag oldódás...ja és nincsen békönös ízben?
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2009. December 16. - 14:48:28
Válasz #1076
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hallihóóó!

Valakinek van atpasztalata a Musclemed Carnivorjával?Íz, állag oldódás...ja és nincsen békönös ízben?

Oldódni jól oldódik, íz...ízlés kérdése, én kékmálnát ittam, nem mondom, hogy nem ittam még finomabbat, de simán lement. Állag...hát nem tejsavós, valahogy töményebb.
Amúgy tegnap volt bent egy srác, aki azt mondta, hogy a kékmálnát alig tudta meginni, viszont a gyümölcspuncs tök finom.

2009. December 16. - 19:53:43
Válasz #1077
Nem elérhető

Kicsibors


Hallihóóó!

Valakinek van atpasztalata a Musclemed Carnivorjával?Íz, állag oldódás...ja és nincsen békönös ízben?

Oldódni jól oldódik, íz...ízlés kérdése, én kékmálnát ittam, nem mondom, hogy nem ittam még finomabbat, de simán lement. Állag...hát nem tejsavós, valahogy töményebb.
Amúgy tegnap volt bent egy srác, aki azt mondta, hogy a kékmálnát alig tudta meginni, viszont a gyümölcspuncs tök finom.

Nem hiszem el, hogy ez lehet olyan jó, hogy akár a mostani akciós árát megérje, nem hogy az az előtti normál árát!...  :o
Vagy szerintetek igen?!  ::)

2009. December 16. - 20:03:37
Válasz #1078
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Hallihóóó!

Valakinek van atpasztalata a Musclemed Carnivorjával?Íz, állag oldódás...ja és nincsen békönös ízben?

Oldódni jól oldódik, íz...ízlés kérdése, én kékmálnát ittam, nem mondom, hogy nem ittam még finomabbat, de simán lement. Állag...hát nem tejsavós, valahogy töményebb.
Amúgy tegnap volt bent egy srác, aki azt mondta, hogy a kékmálnát alig tudta meginni, viszont a gyümölcspuncs tök finom.

Nem hiszem el, hogy ez lehet olyan jó, hogy akár a mostani akciós árát megérje, nem hogy az az előtti normál árát!...  :o
Vagy szerintetek igen?!  ::)

Ez azért nem egy egyszerű tejsavó koncentrátum.
Ennek megfelelően alakul az ára is. Nem sok marhaprotein izolátum van a piacon. Aki figyel a vércsoport diétára...és 0-ás véletlenül...annak meg hibátlan.

2009. December 16. - 21:09:15
Válasz #1079
Nem elérhető

Kicsibors


Hallihóóó!

Valakinek van atpasztalata a Musclemed Carnivorjával?Íz, állag oldódás...ja és nincsen békönös ízben?

Oldódni jól oldódik, íz...ízlés kérdése, én kékmálnát ittam, nem mondom, hogy nem ittam még finomabbat, de simán lement. Állag...hát nem tejsavós, valahogy töményebb.
Amúgy tegnap volt bent egy srác, aki azt mondta, hogy a kékmálnát alig tudta meginni, viszont a gyümölcspuncs tök finom.

Nem hiszem el, hogy ez lehet olyan jó, hogy akár a mostani akciós árát megérje, nem hogy az az előtti normál árát!...  :o
Vagy szerintetek igen?!  ::)

Ez azért nem egy egyszerű tejsavó koncentrátum.
Ennek megfelelően alakul az ára is. Nem sok marhaprotein izolátum van a piacon. Aki figyel a vércsoport diétára...és 0-ás véletlenül...annak meg hibátlan.

Ah so!  /:-) :)