2024. Május 20. - 04:12:06
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724227 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 02. - 15:46:30
Válasz #2130
Nem elérhető

Maszat


átvittem a chatbe  :-!!!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 02. - 15:50:02
Válasz #2131
Nem elérhető

NosztalNiga


Amerikai foci :D Bár nincs olyan pénz benne mint a "Soproni ligába"...de nekem ez a "minden" :)
A teljesítmény növelés pedig...
http://www.hunrun.com/tigers-vs-predators-cellect-arena-bowl-2009-januar-31
11:30-kor
Hiszek benne, hogy az hogy addig guggolok, kitörésezek vetkőző sorozatokkal, nagy súllyal, segít abban, hogy  csak 3an tudjanak levinni  >:D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 02. - 18:51:03
Válasz #2132
Nem elérhető

AtomAnti


Amerikai foci :D Bár nincs olyan pénz benne mint a "Soproni ligába"...de nekem ez a "minden" :)
A teljesítmény növelés pedig...
http://www.hunrun.com/tigers-vs-predators-cellect-arena-bowl-2009-januar-31
11:30-kor
Hiszek benne, hogy az hogy addig guggolok, kitörésezek vetkőző sorozatokkal, nagy súllyal, segít abban, hogy  csak 3an tudjanak levinni  >:D


 ****:))))))  ;-oo-;
The pain you feel today will be the strenght you feel tomorrow.
Hard work beats talent when talent doesn't work hard.
"A világon semmiféle tehetség el nem vesz. Nem olyan bolond a természet, hogy hiába teremtsen erőket. Amit teremt, azért teremti, hogy hasznát vegye."
"A tehetség utat tör magának."

2010. Március 02. - 19:07:49
Válasz #2133
Nem elérhető

Cressler


The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 02. - 19:55:44
Válasz #2134
Nem elérhető

Pity


Kipróbáltam ma az új NoXplode NT-ből 1 adagot... hát nekem az előző jobban bejött; bár az sem a kedvenc.

2010. Március 02. - 20:28:37
Válasz #2135
Nem elérhető

NosztalNiga


Lábaztam ma egy kicsit! Sajna nem sikerült tökéletesre egy szombati sérülés miatt  :( de azért próbálok elégedett lenni!  :)
Guggolás
jó hosszú bemelegítés után a munka sorozatok:
100x12
120x8
130x6
140x4
Nem tudtam feljebb menni, nem erőltettem, inkább csináltam egy pihenő nélküli vetkőző sorozatot:
100x10 aztán 80x10 aztán 60x10, 30x12 és végül súly nélkül 15... ez így azért annyira nem volt rossz érzés  :) ****:))))))
Ezután merev lábú felhúzással próbálkoztam, de itt is korlátozva voltam kicsit...a munkasorozatok:
60x15
70x12
80x10
és a kicsi pihenővel még 40be csináltam 25öt!
Ezután próbáltam sétáló kitörést végezni,de ez abszolút kudarcba fulladt :( :( :( megcsináltam 2-3 sorozatot 1-1 5 kilos súlyzóval de nem ment...
Végül csináltam egy jó kis lábközé kézi súly,padra fekvés és combhajlító:
6kgx25, 10kgx20 12kgx 15 és zárásnak egy vetkőző ugyanezekkel a súlyokkal, majd végül súly nélkül! Itt már nem számoltam  ;D
A végére vádlizgattam "kicsit"  ;D állva 5 sorozatot amíg  bírtam állni...
Aztán nyújtás, turmix...és itt vagyok  :) Szombat ismét (amcsi) foci edzés, addigra rendbe kell hozni a lábam  ****:))))))
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 02. - 20:49:38
Válasz #2136
Nem elérhető

fastor


csináltam egy felhúzás, guggolás combót, és lenne egy kérdésem,de előbb leírom ;D
felhúzás bem 40-60-80
edzés
100-100-120-120-130
130 ba ment 3 ismétlés a többibe 8-6 okat húztam kb, jah, gurtni nélkül, és egyáltalán nemfáradt el a kezem, fejlődök :o
guggolás 3*8 60 kilóba

a kérdés,hogy szerintetek, általános erőnlét gyakorlatnak, mellrevételt be lehetne illesztenem mondjuk bemelegítésbe, vagy valahova? és ha igen, akkor hova szerintetek? most főleg Cressler, véleménye érdekelne, de a többiekére is kiváncsi vagyok,ha tud valaki valaimt, köszi ;-oo-;
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 02. - 21:22:24
Válasz #2137
Nem elérhető

H. Laci


Jó neked is a felhúzásod töki. Én nem húztam fel 2009.12.12. óta csak 1szer, akkor is 3 sorozatot, lightos 100 kilóval.  :) De így legalább nem fáj a derekam, max időjárás változásra, mint a vén f@szoknak.  ****:))) ****:)))

2010. Március 02. - 21:23:34
Válasz #2138
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó neked is a felhúzásod töki. Én nem húztam fel 2009.12.12. óta csak 1szer, akkor is 3 sorozatot, lightos 100 kilóval.  :) De így legalább nem fáj a derekam, max időjárás változásra, mint a vén f@szoknak.  ****:))) ****:)))

Hallod ezt Hopika??!  :-O  O0

Lacika ->  ***))))

2010. Március 02. - 21:33:34
Válasz #2139
Nem elérhető

fastor


Jó neked is a felhúzásod töki. Én nem húztam fel 2009.12.12. óta csak 1szer, akkor is 3 sorozatot, lightos 100 kilóval.  :) De így legalább nem fáj a derekam, max időjárás változásra, mint a vén f@szoknak.  ****:))) ****:)))
áh, szar gyenge vagyok, de nemmertem többre menni, mert picik voltak a súlyok, és az alsó ponton ígyis derékból kellett megindítanom :-)->
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2010. Március 02. - 21:43:18
Válasz #2140
Nem elérhető

H. Laci


Jó neked is a felhúzásod töki. Én nem húztam fel 2009.12.12. óta csak 1szer, akkor is 3 sorozatot, lightos 100 kilóval.  :) De így legalább nem fáj a derekam, max időjárás változásra, mint a vén f@szoknak.  ****:))) ****:)))

Hallod ezt Hopika??!  :-O  O0

Lacika ->  ***))))

Na jól van, kivétel erősíti a szabályt.  >:D

2010. Március 02. - 22:11:08
Válasz #2141
Nem elérhető

God Vazzeg


Jó neked is a felhúzásod töki. Én nem húztam fel 2009.12.12. óta csak 1szer, akkor is 3 sorozatot, lightos 100 kilóval.  :) De így legalább nem fáj a derekam, max időjárás változásra, mint a vén f@szoknak.  ****:))) ****:)))

Hallod ezt Hopika??!  :-O  O0

Lacika ->  ***))))

Na jól van, kivétel erősíti a szabályt.  >:D

 ;D

2010. Március 02. - 23:12:02
Válasz #2142
Nem elérhető

Gabe


A mai hátedzésem tanulsága, hogy hiperhajlítás után senki ne próbáljon meg elliptikus tréneren kardiózni!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Március 02. - 23:36:24
Válasz #2143
Nem elérhető

Cressler


csináltam egy felhúzás, guggolás combót, és lenne egy kérdésem,de előbb leírom ;D
felhúzás bem 40-60-80
edzés
100-100-120-120-130
130 ba ment 3 ismétlés a többibe 8-6 okat húztam kb, jah, gurtni nélkül, és egyáltalán nemfáradt el a kezem, fejlődök :o
guggolás 3*8 60 kilóba

a kérdés,hogy szerintetek, általános erőnlét gyakorlatnak, mellrevételt be lehetne illesztenem mondjuk bemelegítésbe, vagy valahova? és ha igen, akkor hova szerintetek? most főleg Cressler, véleménye érdekelne, de a többiekére is kiváncsi vagyok,ha tud valaki valaimt, köszi ;-oo-;
A mellre vétel bitang jó gyakorlat de én semmiképpen sem a bemelegítésbe építeném be hanem inkább az edzés végére.
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Március 02. - 23:50:52
Válasz #2144
Nem elérhető

fastor


csináltam egy felhúzás, guggolás combót, és lenne egy kérdésem,de előbb leírom ;D
felhúzás bem 40-60-80
edzés
100-100-120-120-130
130 ba ment 3 ismétlés a többibe 8-6 okat húztam kb, jah, gurtni nélkül, és egyáltalán nemfáradt el a kezem, fejlődök :o
guggolás 3*8 60 kilóba

a kérdés,hogy szerintetek, általános erőnlét gyakorlatnak, mellrevételt be lehetne illesztenem mondjuk bemelegítésbe, vagy valahova? és ha igen, akkor hova szerintetek? most főleg Cressler, véleménye érdekelne, de a többiekére is kiváncsi vagyok,ha tud valaki valaimt, köszi ;-oo-;
A mellre vétel bitang jó gyakorlat de én semmiképpen sem a bemelegítésbe építeném be hanem inkább az edzés végére.
és te melyik edzéshez csapnád oda? most úgy néz ki,hogy heti áromszor jutok terembe, egyszer ithon edzem, hétfő mell, meg ami az időbe belefér, kedden felhúzás guggolás, pénteken váll tric vádli, gondolom a melhez lenne érdemes, vagy nem? és milyen ismétlés számot alkalmaznál?
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó