2024. Május 20. - 02:14:13
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724218 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Március 05. - 02:31:05
Válasz #2175
Nem elérhető

Alex46


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

Itt nézzél szét, mielött ilyen sz@rokat szedsz!
http://www.antidepresszans.tenyek-tevhitek.hu/

2010. Március 05. - 08:10:18
Válasz #2176
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

Nem vagyok orvos, sem pszichiáter(szerencsére), de a pszichiátria és klinikai kutatások szerint az egyik oldal visszavezeti a pánik betegség okát a DHEA és kortizol szint változásra, a másik oldal pedig nem. A másik oldal egy szerotonin receptor alacsony szintjét teszi felelőssé a betegségben. Egyáltalán nincsennek tiszta bizonyítékok és a mai napig senki sem biztos a pánik betegség valódi okában. Az is igaz, hogy sok kutatást gyógyszergyárak finanszíroznak ezen és más területen is, így a publikált eredmények egyáltalán nem biztos, hogy nem részrehajlóak.
A kérdés az, hogy ha nem tudják a pánikbetegség valódi okát, akkor miért antidepresszáns a kezelés rá? Milyen alapon?

Szóval, ahogy előttem is írták, nem biztos, hogy itt most a májadat kellene félteni elsősorban, hanem inkább az "ép" elmédet. A májad egy másodlagos kérdés itt, de ha az is romlik a gyógyszerektől, akkor duplán bajban leszel.

Ne kezeld ezt orovosi tanácsnak, de ha javasolhatom, akkor adj egy 1-1,5 hónap esélyt a nagy dózisú B vitamin komplexnek és C vitaminnak.(mellé menjen E, calcium és magnézium is), mielőtt furcsa antidepresszáns drogokat használnál. A környezeted próbáld meg nyugodtabbá tenni egy időre és azt is próbáld meg kitalálni, hogy VALÓJÁBAN mi aggaszt. Írj le egy listát(nem lesz túl hosszú) és nézz rá a listádra, és találd meg azokat a dolgokat és személyeket a környezetedben akik VALÓBAN aggasztanak. (légyszives ne öld meg őket, csak kerüld őket vagy nyugodj meg azokkal a dolgokkal és emberekkel kapcsolatban. Az emberek egész életükben olyan dolgok miatt aggódnak, amiknek a 99%-a soha nem történik meg velük.)  8))

A májadnak pedig semmi baja nem lesz.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2010. Március 05. - 09:55:02
Válasz #2177
Nem elérhető

NM


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

érdekes dolog ez a pánikbetegség.

Nem érzel erőt Magadban,h gyógyszer nélkül felülkerekedjél??

15 éve tart, sokáig tünetmentes volt, megtanultam legyőzni...az év elején azonban nagyon csúnya dolgok történtek velem, ezek válthatták ki.

2010. Március 05. - 09:57:10
Válasz #2178
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

érdekes dolog ez a pánikbetegség.

Nem érzel erőt Magadban,h gyógyszer nélkül felülkerekedjél??

15 éve tart, sokáig tünetmentes volt, megtanultam legyőzni...az év elején azonban nagyon csúnya dolgok történtek velem, ezek válthatták ki.

Az akadályok azért vannak hogy leküzdjük, és ezáltal sikeres, boldog és kiegyensúlyozottak legyünk. Fogd fel így  ****:))))))

2010. Március 05. - 09:58:04
Válasz #2179
Nem elérhető

NM


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

Nem vagyok orvos, sem pszichiáter(szerencsére), de a pszichiátria és klinikai kutatások szerint az egyik oldal visszavezeti a pánik betegség okát a DHEA és kortizol szint változásra, a másik oldal pedig nem. A másik oldal egy szerotonin receptor alacsony szintjét teszi felelőssé a betegségben. Egyáltalán nincsennek tiszta bizonyítékok és a mai napig senki sem biztos a pánik betegség valódi okában. Az is igaz, hogy sok kutatást gyógyszergyárak finanszíroznak ezen és más területen is, így a publikált eredmények egyáltalán nem biztos, hogy nem részrehajlóak.
A kérdés az, hogy ha nem tudják a pánikbetegség valódi okát, akkor miért antidepresszáns a kezelés rá? Milyen alapon?

Szóval, ahogy előttem is írták, nem biztos, hogy itt most a májadat kellene félteni elsősorban, hanem inkább az "ép" elmédet. A májad egy másodlagos kérdés itt, de ha az is romlik a gyógyszerektől, akkor duplán bajban leszel.

Ne kezeld ezt orovosi tanácsnak, de ha javasolhatom, akkor adj egy 1-1,5 hónap esélyt a nagy dózisú B vitamin komplexnek és C vitaminnak.(mellé menjen E, calcium és magnézium is), mielőtt furcsa antidepresszáns drogokat használnál. A környezeted próbáld meg nyugodtabbá tenni egy időre és azt is próbáld meg kitalálni, hogy VALÓJÁBAN mi aggaszt. Írj le egy listát(nem lesz túl hosszú) és nézz rá a listádra, és találd meg azokat a dolgokat és személyeket a környezetedben akik VALÓBAN aggasztanak. (légyszives ne öld meg őket, csak kerüld őket vagy nyugodj meg azokkal a dolgokkal és emberekkel kapcsolatban. Az emberek egész életükben olyan dolgok miatt aggódnak, amiknek a 99%-a soha nem történik meg velük.)  8))

A májadnak pedig semmi baja nem lesz.


Köszönöm szépen a válaszod!

2010. Március 05. - 10:02:06
Válasz #2180
Nem elérhető

NM


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

érdekes dolog ez a pánikbetegség.

Nem érzel erőt Magadban,h gyógyszer nélkül felülkerekedjél??

15 éve tart, sokáig tünetmentes volt, megtanultam legyőzni...az év elején azonban nagyon csúnya dolgok történtek velem, ezek válthatták ki.

Az akadályok azért vannak hogy leküzdjük, és ezáltal sikeres, boldog és kiegyensúlyozottak legyünk. Fogd fel így  ****:))))))

Igyekszem, javarészt működött is eddig. Aktívan sportolok, normálisan kajálok van egy gyönyörű lányom és egy tényleg csodálatos feleségem. Egyszerűen annyi trauma ért a 15 év alatt, amin más 80 év alatt nem megy keresztül.

Más: a pszichiáter szívvizsgálatokra is el akar küldeni, úgy gondolnám, ha azzal lenne bajom, nem járnék heti 5 edzésre + kardió...Az edzéseim is meglehetősen pörgősek. Persze atom laikus vagyok...

2010. Március 05. - 10:05:29
Válasz #2181
Nem elérhető

God Vazzeg


Sziasztok, jól gondolom, hogy a szteroidok utóhatása felerősítheti / újra felszínre hozhatja egy már gyakorlatilag gyógyult pánikbetegség tüneteit?
Gondolok itt a kortizol szintre pl...  :-\

Ezt a kérdésem még megfejelném egy újabbal is, háta Efitmaster vagy egy guru idetéved és szán rám időt...
Tehát : a régóta inaktív pánikbetegségem egy kúra után jött elő, ami alatt végig májvédőt (Legalont) szedtem. Eddig ez így ok. Ma a doki fölírt egy antidepresszánst ami ha jól sejtem szintén a májat bombázza és majd' egy évig kell szednem. Mit tegyek? Legalon menjen mellé?
A kúra egy "sima" stanozolol volt, de mivel szemes...
Amit tudni kell nem fogyasztok alkoholt sem drogokat. A májam tehát nem volt terhelve a kúra előtt.
Aki tanácsot tud adni, meghívom valamire.

érdekes dolog ez a pánikbetegség.

Nem érzel erőt Magadban,h gyógyszer nélkül felülkerekedjél??

15 éve tart, sokáig tünetmentes volt, megtanultam legyőzni...az év elején azonban nagyon csúnya dolgok történtek velem, ezek válthatták ki.

Az akadályok azért vannak hogy leküzdjük, és ezáltal sikeres, boldog és kiegyensúlyozottak legyünk. Fogd fel így  ****:))))))

Igyekszem, javarészt működött is eddig. Aktívan sportolok, normálisan kajálok van egy gyönyörű lányom és egy tényleg csodálatos feleségem. Egyszerűen annyi trauma ért a 15 év alatt, amin más 80 év alatt nem megy keresztül.

Más: a pszichiáter szívvizsgálatokra is el akar küldeni, úgy gondolnám, ha azzal lenne bajom, nem járnék heti 5 edzésre + kardió...Az edzéseim is meglehetősen pörgősek. Persze atom laikus vagyok...

Jó feleség és egy kisgyerek csak kiegyensúlyozottabbá teszi az életed.. Persze látom én is milyen házasságok vannak, nem is akarok ebbe belefolyni, te tudod milyen az életed, de azt vedd figyelembe, hogy minden ami körülötted történik azért van, mert te így akartad. Ha teszel ellene, más történik, de azt is te akartad. Mindig azt akard, ami előre visz az életben  8-)

2010. Március 05. - 11:57:45
Válasz #2182
Nem elérhető

Maszat


Nem tudom hova lenen érdemes átvinni,h ne offoljunk, de még 1 hsz-t hozzátennék.

Próbáld meg a figyelmedet antidepresszáns nélkül elvonni.A családoddal való foglalkozás mellett legyen valami célod, pl az edzés nagyon jó erre.Tűzz ki 1 kemény, ugyanakkor elérhető célt, amiért keményen kell kűzdened.Ez motiváltá tesz.

Fontos,h nehéz legyen, de ugyan akkor elérhető.És persze fogadd mefg Efit tanácsát!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 13:25:52
Válasz #2183
Nem elérhető

NM


Nem tudom hova lenen érdemes átvinni,h ne offoljunk, de még 1 hsz-t hozzátennék.

Próbáld meg a figyelmedet antidepresszáns nélkül elvonni.A családoddal való foglalkozás mellett legyen valami célod, pl az edzés nagyon jó erre.Tűzz ki 1 kemény, ugyanakkor elérhető célt, amiért keményen kell kűzdened.Ez motiváltá tesz.

Fontos,h nehéz legyen, de ugyan akkor elérhető.És persze fogadd mefg Efit tanácsát!

Nem off szerintem, mert köze van a testépítéshez, lévén én is azzal foglalkozom haladó szinten. A B-komplex egyébként a 2000mg C mellett már megy egy ideje.
Célom ezer van, mind a sport mind az élet egyéb területe terén. Depressziós nem vagyok, ezen kívül mondhatni übermotivált.
Nem könnyű ez az egész...

2010. Március 05. - 13:34:20
Válasz #2184
Nem elérhető

Rob


Kiváncsi lennék pár ember véleményre. Edzőtársam tömegeléshez venni akar 1-2 kiegészítőt.
Szerintetek melyik a jobb kombináció?
1, Nutrez-Vitargo CGL vs Gaspari-Myfusion
2. Dymatize-Mega Gainer High Protein.
A Vitargonál sztem előny,h jobb ch,de a fehérjét csak később lehet meginni.
Dymatize mellett meg az szól,hogy már edzés után megy 60g fehérje.
Szerintetek?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Március 05. - 13:49:06
Válasz #2185
Nem elérhető

Jordan


Kiváncsi lennék pár ember véleményre. Edzőtársam tömegeléshez venni akar 1-2 kiegészítőt.
Szerintetek melyik a jobb kombináció?
1, Nutrez-Vitargo CGL vs Gaspari-Myfusion
2. Dymatize-Mega Gainer High Protein.
A Vitargonál sztem előny,h jobb ch,de a fehérjét csak később lehet meginni.
Dymatize mellett meg az szól,hogy már edzés után megy 60g fehérje.
Szerintetek?

Miert ne lehetne a vitargot feherjevel egyben inni?  :o

En a vitargot kreatin-glutamin-bcaa-val ittam, es jo volt.
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 05. - 14:10:19
Válasz #2186
Nem elérhető

Rob


Én úgy tudom,hogy edzés után Vitargo és utána 30perccel később mehet fehérje.
De lehet rosszul tudom.
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. Március 05. - 17:29:10
Válasz #2187
Nem elérhető

nede28


Szerintetek ki nyeri az Arnold Classic-ot. szerintem Branch Warren más tippek?

2010. Március 05. - 18:17:08
Válasz #2188
Nem elérhető

Maszat


Szerintetek ki nyeri az Arnold Classic-ot. szerintem Branch Warren más tippek?

Kai Green  :)

ON

Döntött törzsű oldalemelésnél besegít a hát is??

Csakmert kb 3-4 kg-mal nagyobb súllyal tudok ugyan annyit csinálni, rögtön "normál" oldalemelés után.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 05. - 18:26:02
Válasz #2189
Nem elérhető

Jordan


Szerintetek ki nyeri az Arnold Classic-ot. szerintem Branch Warren más tippek?

Kai Green  :)

ON

Döntött törzsű oldalemelésnél besegít a hát is??

Csakmert kb 3-4 kg-mal nagyobb súllyal tudok ugyan annyit csinálni, rögtön "normál" oldalemelés után.

Be tud segiteni, es alltalaban be is segit. Pont azt kellene elerni, hogy ne hasznald a hatizmaidat. Ha nagyobb a suly mint oldalemeleskor, akkor valszeg "csalsz"  ;D
Csinald szabalyosan, vagy legy ongyilkos  ****:))))))
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)