2024. Május 20. - 04:40:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724233 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Március 09. - 19:52:53
Válasz #2295
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
http://www.youtube.com/watch?v=83FTfUW7IM0

Ez se rossz gep  >:D


Balu, legyszives meseld mar el nekem, hogy Andrej mennyivel guggolgat, mert nagyon titkosugynokosre vette a figurat.  ::)

Milyen gép?  ;D

Fasz se tudja...mi vagyok én, a mindenttudó?  :D
Szerintem fél bevallani neked...kérd szebben.  ;D

2010. Március 09. - 19:53:45
Válasz #2296
Nem elérhető

andras123


Bakker szedd ossze magad, ezen irasodat siman ertettem  :o ;D

Egyebkent meg szep-nem szep, aranyat er. Tenyleg Aaaaandrej, szoktal te labazni? Vagy csak fekvenyomok meg karozok oszt csaaaaaa?
Nincs ma formában. Én is mindent értettem (nagyjából) azok közül, amiket ma ideböfögött.

A gép meg tényleg állat!  @-o Olyan combozhatnék - om támadt.  :)
veleelevenedben ujra es megneztem e videot
nem olyan az am amilyenek latszik lehet be,emelegedni jo vagy Vegen Pumpalni de Masra nem hiszem
a mozgas se olyan sudar mind amilyenek kelleni lennie
Balu  ?:-/

2010. Március 09. - 19:54:26
Válasz #2297
Nem elérhető

Jordan


http://www.youtube.com/watch?v=83FTfUW7IM0

Ez se rossz gep  >:D


Balu, legyszives meseld mar el nekem, hogy Andrej mennyivel guggolgat, mert nagyon titkosugynokosre vette a figurat.  ::)
ÉN NEM LÁTOM A GÉPET
 ;D ;D ;D

Hat nem hiszem el hogy nem latjatok a Hammer tipusu forditoot fogasu lehuzogepet  ;D ;D ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 09. - 19:56:03
Válasz #2298
Nem elérhető

andras123


Jordan  ****:))))))
Top Dog Master  :-O
 Elérhető  <:-)
Hozzászólások: 3245  :-)!
Amateur  **:))))*

en sms megirom neked oke ha ide irnam szemtelennek sulne le az arcom

2010. Március 09. - 19:56:38
Válasz #2299
Nem elérhető

Jordan


http://www.youtube.com/watch?v=83FTfUW7IM0

Ez se rossz gep  >:D


Balu, legyszives meseld mar el nekem, hogy Andrej mennyivel guggolgat, mert nagyon titkosugynokosre vette a figurat.  ::)

Milyen gép?  ;D

Fasz se tudja...mi vagyok én, a mindenttudó?  :D
Szerintem fél bevallani neked...kérd szebben.  ;D


Ok.

Andrej!!!

Kuldok neked egy alig hasznalt traktorkereket, meg ket szaros gumicsizmat, hat elarulod nekem hogy mennyivel hajlitgatod a rudat guggolas kozben
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 09. - 19:58:26
Válasz #2300
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


http://www.youtube.com/watch?v=83FTfUW7IM0

Ez se rossz gep  >:D


Balu, legyszives meseld mar el nekem, hogy Andrej mennyivel guggolgat, mert nagyon titkosugynokosre vette a figurat.  ::)
ÉN NEM LÁTOM A GÉPET
 ;D ;D ;D

Hat nem hiszem el hogy nem latjatok a Hammer tipusu forditoot fogasu lehuzogepet  ;D ;D ;D


Sajnos nálunk csak ilyen gép van.De csak a gép.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 09. - 20:00:02
Válasz #2301
Nem elérhető

NosztalNiga


http://www.youtube.com/watch?v=83FTfUW7IM0

Ez se rossz gep  >:D


Balu, legyszives meseld mar el nekem, hogy Andrej mennyivel guggolgat, mert nagyon titkosugynokosre vette a figurat.  ::)

Milyen gép?  ;D

Fasz se tudja...mi vagyok én, a mindenttudó?  :D
Szerintem fél bevallani neked...kérd szebben.  ;D


Ok.

Andrej!!!

Kuldok neked egy alig hasznalt traktorkereket, meg ket szaros gumicsizmat, hat elarulod nekem hogy mennyivel hajlitgatod a rudat guggolas kozben
Jordan e aho látom felveszed azt az Andre szlengjet  ::)
aztan még ajandezolod is  ****:))))))
:D
Amúgy basszátok meg azt hittem fogytam...ráállok a mérlegre, erre ruha nélkül 106  ;D
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Március 09. - 20:13:51
Válasz #2302
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Írok már egy kicsit, mert ez most egy külön kihívás.
Jelnleg alulról csókozza a mérleg a 100at, 98-100 között mozgok.Következik némi pihenés, na persze nem az edzésben,alakítanom kell a kajámon, mert nem  az igazi, sokszor egyszerűen nincs étvágyam, erre kitalálok valami megoldást.Az étkezés nagyon sarkallatos pont ebben a sztoriban, ebben az évben szeretném ugy alakítani, hogy a fehérjebevitelem jelentős részét szilárd kajából vigyem be.És mondjuk reggel a zabhoz  innék egy kevert fehérjét,edzés után pedig átállok az izolátumra, így anyagilag sem horror a dolog.Ez vagy Carnivor lesz, ha meg bírom inni,még nem ismertem meg az ízét, vagy pedig ISO100, vagy pedig Intrapro.Valamint nagyobb hangsulyt fogok fektetni a glutaminra,ebből jelenleg napi 10 gramm van az edzés közbeni italomban, szeretném majd feljebb tornázni ezt a számot.Itt a vége felé nagyon sok kívánnivalót hagyott maga után a kaja,rendszeresen turmixokkal oldotta meg az étvágytalanságom.Mindenesetre jobb formában vagyok, mint 10 héttel ezelött,és töreltenül adom neki tovább.Voltak jó kis dolgok,ma például 200al huztam fel 4-et,jó volt.Balu és Jordan szakmai segítségét köszönöm szépen,kevés pihenés után pedig megint odacsapás következik.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 09. - 20:20:29
Válasz #2303
Nem elérhető

Jordan


A carvinorban en is latok fantaziat  ****:)))))) En is iszogatom majd szorgosan, nem tudom elekpzelni hogy ne valjon be
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 09. - 20:23:13
Válasz #2304
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Engem kurvamód érdekel, elvileg nekem az a legjobb.Az íz az ami majd dönt, a fruit punch alapból kiesik,a másik nem tudom pontosan mi,asszem kékmálna, arra fogok támadni.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 09. - 20:27:53
Válasz #2305
Nem elérhető

Jordan


Engem kurvamód érdekel, elvileg nekem az a legjobb.Az íz az ami majd dönt, a fruit punch alapból kiesik,a másik nem tudom pontosan mi,asszem kékmálna, arra fogok támadni.

Nalam meg pont csak a punch johet szoba, a kekmalnat nem igazan tudom elkepzelni hogy megiszom  :laugh:
Persze ez nem jelenti hogy rossz.......... ****:))))))


Uuuuuuuuuh,mi edzes folyik itt :P

http://www.youtube.com/watch?v=Nf0mBBuvT4c
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Március 09. - 20:29:58
Válasz #2306
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Engem kurvamód érdekel, elvileg nekem az a legjobb.Az íz az ami majd dönt, a fruit punch alapból kiesik,a másik nem tudom pontosan mi,asszem kékmálna, arra fogok támadni.

Nalam meg pont csak a punch johet szoba, a kekmalnat nem igazan tudom elkepzelni hogy megiszom  :laugh:
Persze ez nem jelenti hogy rossz.......... ****:))))))


Most megsasoltam,elvileg a nagy doboz 78 adag, tehát legyen a fele,vagyis mondjuk konkrétan 35 adag,az végülis ha van mellette egy myofusion mondjuk amit reggelente húzok,még elég is lehetegy doboz több mint egy hónapra.nem is olyan rossz.
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Március 09. - 20:39:24
Válasz #2307
Nem elérhető

Maszat


Kibontom elöbb a "zebpelyhemet", amiböl rántottás palacsintát csinálok és látom,h nagyon barna.

Elolvasom hát nem zabpelyhet vettem, hanem búzapelyhet.

Ennek a szénhidrát tartalma miylen minőségű?

Az van ráírva,h a kimélő feldolgozás miatt megőrzi a tápláló jellegét.

És valóban, úgy néz ki mint a zabpehyely, egyszerűen összenyomták a búzát.Most akkor ez jó szerintetek?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Március 09. - 20:42:23
Válasz #2308
Nem elérhető

csaba.r


Én edzés alatt 30g Glutamint iszok azt keverem el még liquid aminóval, viszont aki diétázni készül annak csak ajánlani tudom a Lipo 6 Blacket.
Pörget mint állat, nekem az elején volt egy kis gyomorgörcsöm tölle, de az elmúlt
Viszont érdekelne hogy Carnivol miben más (azonkívül hogy marha)?
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz

2010. Március 09. - 20:43:12
Válasz #2309
Nem elérhető

csaba.r


Kibontom elöbb a "zebpelyhemet", amiböl rántottás palacsintát csinálok és látom,h nagyon barna.

Elolvasom hát nem zabpelyhet vettem, hanem búzapelyhet.

Ennek a szénhidrát tartalma miylen minőségű?

Az van ráírva,h a kimélő feldolgozás miatt megőrzi a tápláló jellegét.

És valóban, úgy néz ki mint a zabpehyely, egyszerűen összenyomták a búzát.Most akkor ez jó szerintetek?

A sütés az nem éppen kímélő feldogozás! :D
Kezdetben nagy izomlázad lesz és meg fogsz halni minden edzés során,de NE ADD FEL!!!  By Szántai Dóra

Az élet a színházhoz hasonlít, mert gyakran a legrosszabbak kapják a legjobb helyet.

Arisztonümosz