2024. Május 20. - 00:36:19
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724208 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Április 22. - 12:16:14
Válasz #2820
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma leteszteltem 2 kiegészítőt, amit még nem próbáltam.
NitroTech sütikrém: Nem rossz, de ugye ennek is megvan a tipikus NitroTech íze...amit én személy szerint nem nagyon csípek.
No.Xplode Nt: 1 tasakot ittam, és nagyon jól érezhető volt. Jöttek ki az erek, és rohadt jól pörgetett. A durranás annyira nem volt orbitális, de jó volt az izomérzet így is. Stimuláns hatásban szerintem veri az elődjét.

2010. Április 22. - 13:26:32
Válasz #2821
Nem elérhető

Pity


Ma leteszteltem 2 kiegészítőt, amit még nem próbáltam.
NitroTech sütikrém: Nem rossz, de ugye ennek is megvan a tipikus NitroTech íze...amit én személy szerint nem nagyon csípek.
No.Xplode Nt: 1 tasakot ittam, és nagyon jól érezhető volt. Jöttek ki az erek, és rohadt jól pörgetett. A durranás annyira nem volt orbitális, de jó volt az izomérzet így is. Stimuláns hatásban szerintem veri az elődjét.
Balu eNoxide? hogy állsz vele próbáltad már? vagy van rá valamilyen visszajelzés?

2010. Április 22. - 13:28:36
Válasz #2822
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma leteszteltem 2 kiegészítőt, amit még nem próbáltam.
NitroTech sütikrém: Nem rossz, de ugye ennek is megvan a tipikus NitroTech íze...amit én személy szerint nem nagyon csípek.
No.Xplode Nt: 1 tasakot ittam, és nagyon jól érezhető volt. Jöttek ki az erek, és rohadt jól pörgetett. A durranás annyira nem volt orbitális, de jó volt az izomérzet így is. Stimuláns hatásban szerintem veri az elődjét.
Balu eNoxide? hogy állsz vele próbáltad már? vagy van rá valamilyen visszajelzés?

Nem próbáltam még. Vittek már, de mivel nagyon új a termék, sok visszajelzés még nem érkezett sajnos.

2010. Április 23. - 13:17:02
Válasz #2823
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)

2010. Április 23. - 13:20:04
Válasz #2824
Nem elérhető

Jordan


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)

Ez kb olyasmi lehet, mint amikor a zsir at lehet gyurni izomma  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2010. Április 23. - 13:22:31
Válasz #2825
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)

Ez kb olyasmi lehet, mint amikor a zsir at lehet gyurni izomma  ;D

Az illető tényleg komolyan diétázik, és ez a gondja.. Én nem gondolom hogy létezik ilyen, de orvos mondta neki, ezért érdekelne hogy mi is az igazság, mert ebben nem vagyok tapasztalt (még)  ;D

2010. Április 23. - 13:26:45
Válasz #2826
Nem elérhető

George


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)
Olyan van, hogy nagyon nehezen, iszonyat kemény diétával megy csak le, de olyan nincs, hogy nem megy le. Előbb adják fel a diétát, vagy nem fogják elég keményre ::)

2010. Április 23. - 13:56:58
Válasz #2827
Nem elérhető

God Vazzeg


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)
Olyan van, hogy nagyon nehezen, iszonyat kemény diétával megy csak le, de olyan nincs, hogy nem megy le. Előbb adják fel a diétát, vagy nem fogják elég keményre ::)

Ja én is így gondoltam..  8-)

2010. Április 23. - 17:22:03
Válasz #2828
Nem elérhető

NM


Érdekes kérdés:

Szerintetek létezik olyan, hogy a zsír "megtapad" a hason, és akármit csinál az illető nem tudja leadni? Létezik hogy a zsír megfelelő diétával nem távozik?  ????... Komolyan kérdem, mert még nem hallottam ilyet, de tegnap megörvendeztettek egy ilyen szöveggel  ::)

Ez kb olyasmi lehet, mint amikor a zsir at lehet gyurni izomma  ;D

Az illető tényleg komolyan diétázik, és ez a gondja.. Én nem gondolom hogy létezik ilyen, de orvos mondta neki, ezért érdekelne hogy mi is az igazság, mert ebben nem vagyok tapasztalt (még)  ;D

Én egy külföldi adón láttam hasonlót, szóval lehet benne valami...  ::)

2010. Április 23. - 17:26:36
Válasz #2829
Nem elérhető

hopika


Tonhal 1-2 hét 0 CH és eltűnik.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2010. Április 23. - 17:30:22
Válasz #2830
Nem elérhető

NM


Tonhal 1-2 hét 0 CH és eltűnik.

Pont azt tolom 2 hete....zabbal... :----
Mármint nem együtt  ;D


Más : tegnap melledzésen életemben először levették rólam a súlyt (fekvenyomás -140kg - 4*10. ismétlés) Szarul éreztem magam !+"%
Mentegetőztem a két 17-18 év körüli srácnak, majd miután már rötyögtek egy ideje, kis pihenő után följebb mentem azonos ismétléssel. Ez a motiváció  ;D

2010. Április 24. - 20:42:40
Válasz #2831
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


Éppen a holnapi hátedzésemen filoztam,Ezeket fogom nyomni:
Evezés döntött törzzsel, fordított fogással
Mellhez húzás szélesen-T-rudas evezés-evezés hammer gépen triszett 3 kör
Mellhez húzás szűken.evezés csigán ülve széles fogással 3 kör
Merevkarú letolás 4 kör
+ egy kis csuklya, és a szokásos vádli és has.
Elég finomnak ígérkezik. @:-)
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.

2010. Április 24. - 21:18:04
Válasz #2832
Nem elérhető

Cressler


Szokásos szombati láb edzés
Guggolás
110x10
130x10
150x2x8
170x8

Kipróbáltam az egylábas lábtolást egész jó.
4x20-at csináltam 120kg-val

Hack guggolás Lábhajlítás szuperszett
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Április 27. - 17:23:00
Válasz #2833
Nem elérhető

NM


BCAA-t minden nap fogyasztotok valamilyen formában avagy inkább az edzésnapokat preferáljátok (aki minden nap edz, attól nem kérdem  ;D )?

2010. Április 27. - 17:25:44
Válasz #2834
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
BCAA-t minden nap fogyasztotok valamilyen formában avagy inkább az edzésnapokat preferáljátok (aki minden nap edz, attól nem kérdem  ;D )?

Ha teheted, akkor szerintem minden nap.