2024. Május 19. - 23:52:58
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 06. - 14:28:49
Válasz #2865
Nem elérhető

Yeti


Igen ezzel tisztában vagyok, kicsit kisérleteztem, mi az ameddig lemehetek. Eddig nem következett be hasonló effekt, gondolom a megemelt fehérje, BCAA miatt. Lehet egyik reggel arra ébredek, hogy egy emós fizikum néz vissza rám a tükörből.
Ne basztasd már Maszatot! Mindenki őt bántja!  :D ;D :D ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 06. - 14:31:37
Válasz #2866
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Huhh, kemény dolog ez a diéta...
Gyakorlatilag 2 hete tart, eléggé ösztönszerűen (nem igazán méregetek, de azért nagyjából tisztában vagyok a mennyiségekkel), viszont kicsit drasztikusan lecsökkentettem a szénhidrátot...
Van értelme fokozatosan visszatornászni valamennyire? Tudom számszerűsítve könnyebb erről beszélgetni, de elmondom mi a "gond": a jelenlegi széhidrát bevitel miatt (mellette csak oliva olaj némi egyéb hasznos társaival) a zsírvesztésem eléggé drasztikus. 126kg-ról indultam, ma 119-et mutatott a mérleg. Tudom javarészt víz, de akkor is. Izomvesztést nem igazán látok, persze, tudom, hogy biztosan van, erőnlét kicsit visszaesett, főleg fekvenyomásban. A többi nem vészes.
Semmi kieget, zsírégetőt, gumibogyószörpöt nem fogyasztok, kardió sem jellemző egyenlőre.

A drasztikus szénhidrátcsökkentésnek, rendszerint drasztikus izomvesztés a vége.  ;)

Igen ezzel tisztában vagyok, kicsit kisérleteztem, mi az ameddig lemehetek. Eddig nem következett be hasonló effekt, gondolom a megemelt fehérje, BCAA miatt. Lehet egyik reggel arra ébredek, hogy egy emós fizikum néz vissza rám a tükörből.

Az a baj, hogy legtöbbször az izmod úgy tűnik el, hogy észre sem veszed. 7kg-ot fogyni 2 hét alatt szerintem kicsit sok...persze több víz lemegy az elején, de hogy izom is van benne, az tuti. Én inkább kezdenén magas CH-ról a diétát, csak full letisztázva...és azt csökkenteni, mikor szükség van rá. Legtöbben szerintem ott követnek el hibát, hogy nekiállnak, hogy diéta...aztán egyből 50-100g Ch/nap...ami az emberek többségének nagyon kevés, és egyből izmot fog veszíteni. Szerintem max. az utolsó hetekben érdemes ennyire lemenni. Nyílván van ellenpélda is...de a többségnél inkább ez a folyamatos csökkentés válik be.

2010. Május 06. - 14:39:17
Válasz #2867
Nem elérhető

NM


Huhh, kemény dolog ez a diéta...
Gyakorlatilag 2 hete tart, eléggé ösztönszerűen (nem igazán méregetek, de azért nagyjából tisztában vagyok a mennyiségekkel), viszont kicsit drasztikusan lecsökkentettem a szénhidrátot...
Van értelme fokozatosan visszatornászni valamennyire? Tudom számszerűsítve könnyebb erről beszélgetni, de elmondom mi a "gond": a jelenlegi széhidrát bevitel miatt (mellette csak oliva olaj némi egyéb hasznos társaival) a zsírvesztésem eléggé drasztikus. 126kg-ról indultam, ma 119-et mutatott a mérleg. Tudom javarészt víz, de akkor is. Izomvesztést nem igazán látok, persze, tudom, hogy biztosan van, erőnlét kicsit visszaesett, főleg fekvenyomásban. A többi nem vészes.
Semmi kieget, zsírégetőt, gumibogyószörpöt nem fogyasztok, kardió sem jellemző egyenlőre.

A drasztikus szénhidrátcsökkentésnek, rendszerint drasztikus izomvesztés a vége.  ;)

Igen ezzel tisztában vagyok, kicsit kisérleteztem, mi az ameddig lemehetek. Eddig nem következett be hasonló effekt, gondolom a megemelt fehérje, BCAA miatt. Lehet egyik reggel arra ébredek, hogy egy emós fizikum néz vissza rám a tükörből.

Az a baj, hogy legtöbbször az izmod úgy tűnik el, hogy észre sem veszed. 7kg-ot fogyni 2 hét alatt szerintem kicsit sok...persze több víz lemegy az elején, de hogy izom is van benne, az tuti. Én inkább kezdenén magas CH-ról a diétát, csak full letisztázva...és azt csökkenteni, mikor szükség van rá. Legtöbben szerintem ott követnek el hibát, hogy nekiállnak, hogy diéta...aztán egyből 50-100g Ch/nap...ami az emberek többségének nagyon kevés, és egyből izmot fog veszíteni. Szerintem max. az utolsó hetekben érdemes ennyire lemenni. Nyílván van ellenpélda is...de a többségnél szerintem inkább ez a folyamatos csökkentés válik be.

100g-tól még biztosan több a bevitelem, szigorúan összetett szénhidrátból. A korábbi bevitelemhez képest harmadoltam le kb. a mostani mennyiséget.
Mellette tonhal amennyi belefér meg zsírszegény túró natúran, ízesítetlenül. Csirke, rizs, zöldségek, hajdina (a javaslatod bevált). Főleg tonhal  ;D
Kiegekben semmi extra, tejsavó, glutamin, bcaa. Gondolkodom egy kis spiro(stanozolol) kiegen mellette, de ez még nem biztos.
Hát ha sikerül rakok fel after képet. Max majd a South Parkos nyeremény etióp kisgyerek kacsint róla vissza. (húlyén fogok kinézni úgy 186 cm-esen).

2010. Május 06. - 14:44:24
Válasz #2868
Nem elérhető

Yeti


100g-tól még biztosan több a bevitelem, szigorúan összetett szénhidrátból. A korábbi bevitelemhez képest harmadoltam le kb. a mostani mennyiséget.
Mellette tonhal amennyi belefér meg zsírszegény túró natúran, ízesítetlenül. Csirke, rizs, zöldségek, hajdina (a javaslatod bevált). Főleg tonhal  ;D
Kiegekben semmi extra, tejsavó, glutamin, bcaa. Gondolkodom egy kis spiro(stanozolol) kiegen mellette, de ez még nem biztos.
Hát ha sikerül rakok fel after képet. Max majd a South Parkos nyeremény etióp kisgyerek kacsint róla vissza. (húlyén fogok kinézni úgy 186 cm-esen).
Francokat fogsz te hülyén kinézni! Én csak 12-13 kilót dobtam el, azt is hosszú idő alatt, de mások elmondása szerint igen csak meglátszik és nem tűnök kissebbnek, sőt!
Jó lesz az!  ;)
Kitartást hozzá!  =/+'

Nem ajánlok senkinek szteroidok használatát, de a stana nem butaság ilyenkor. Én is csak onnan tudom, hogy ezt God mondta. Neki meg biztosan valaki más...  ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Május 06. - 18:12:29
Válasz #2869
Nem elérhető

NM


Mai edzőtermi duma. Korosztály kb. 14-16 év. 2 srác.
- A haver például ösztrogént szedett és valami furcsa nőtt a tökei alatt olyan mintha p*na lenne. Szal' veszélyes.
Ezt teljesen komolyan megvitatták, a téma a nyári szálkásítás volt.

2010. Május 06. - 18:40:13
Válasz #2870
Nem elérhető

Kicsibors


Mai edzőtermi duma. Korosztály kb. 14-16 év. 2 srác.
- A haver például ösztrogént szedett és valami furcsa nőtt a tökei alatt olyan mintha p*na lenne. Szal' veszélyes.
Ezt teljesen komolyan megvitatták, a téma a nyári szálkásítás volt.

 @-o :laugh: :laugh: :laugh: Łł= !+"% :D

2010. Május 06. - 20:26:33
Válasz #2871
Nem elérhető

rr


Mai edzőtermi duma. Korosztály kb. 14-16 év. 2 srác.
- A haver például ösztrogént szedett és valami furcsa nőtt a tökei alatt olyan mintha p*na lenne. Szal' veszélyes.
Ezt teljesen komolyan megvitatták, a téma a nyári szálkásítás volt.

 @-o :laugh: :laugh: :laugh: Łł= !+"% :D

nekem is mondta már nagytudású haverom hogy azért nincs kényes picsa hangom mert ösztrogént szedek  :D

2010. Május 06. - 20:27:57
Válasz #2872
Nem elérhető

Kicsibors


Mai edzőtermi duma. Korosztály kb. 14-16 év. 2 srác.
- A haver például ösztrogént szedett és valami furcsa nőtt a tökei alatt olyan mintha p*na lenne. Szal' veszélyes.
Ezt teljesen komolyan megvitatták, a téma a nyári szálkásítás volt.

 @-o :laugh: :laugh: :laugh: Łł= !+"% :D

nekem is mondta már nagytudású haverom hogy azért nincs kényes picsa hangom mert ösztrogént szedek  :D

Alap, ne hülyéskedj!  :-}

2010. Május 06. - 20:30:33
Válasz #2873
Nem elérhető

Cressler


A Csontdarálóban volt, hogy a rabok kicserélték az őrök koxát ösztrogénre és aztán érzékenyek lette a bimbók  ;D nektek is az??  ;D
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2010. Május 07. - 05:26:40
Válasz #2874
Nem elérhető

rr


A Csontdarálóban volt, hogy a rabok kicserélték az őrök koxát ösztrogénre és aztán érzékenyek lette a bimbók  ;D nektek is az??  ;D

pff,próbáld ki ;D

2010. Május 07. - 09:51:02
Válasz #2875
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ma sikerült egy nagyon jót edzenem. Váll:   - Oldalemelés ülve
                                                          - Vállból nyomás egykezesekkel
                                                          - Vállból nyomás gépen
                                                          - Oldalemelés alsó csigán
                                                          - Döntött törzsű oldalemelés
                                                          - Tárogató gépen hátsóváll

                                                  Vádli: - Ülő vádli
                                                          - Másik fajta ülő vádli gép (le kell ülni, előre a lábat, és úgy vádlizni...nem vágom mi a neve.)
                                                          - Álló vádli egylábbal, egykezes súlyzóval a kézben

Súlyom jött 1kg-ot az elmúlt hetekhez képest, 102kg voltam. A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.

2010. Május 07. - 12:30:06
Válasz #2876
Nem elérhető

George


A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

2010. Május 07. - 12:31:47
Válasz #2877
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

Te meg a lábat spórolod ki programból.  ;D

2010. Május 07. - 12:32:33
Válasz #2878
Nem elérhető

George


A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

Te meg a lábat spórolod ki programból.  ;D
Azt senki sem nézi amúgy sem ::) Csak a kocsit :D

2010. Május 07. - 12:33:39
Válasz #2879
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
A kar kimaradt a héten...bár lehet holnap lemegyek, és megcsinálom, de igazából amúgy sem nagyon erőltetem, elég ritkán edzem.
:-p Rohadj meg ;D

Te meg a lábat spórolod ki programból.  ;D
Azt senki sem nézi amúgy sem ::) Csak a kocsit :D

Micsoda senkiházi vagyok, hogy BKV-zok...  :'(