2024. Május 20. - 04:38:37
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724231 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 04. - 14:02:34
Válasz #3210
Nem elérhető

NM


Diétánál milyen szénhidrátot javasoltok edzés utánra? (nem tápkiegre gondolok)
Ahány edző annyi vélemény.... ????...
:-}
én, pl fehér rizs, vagy vmi gyümölccsel szoktam

össze is lehet turmixolni a proteinnel ;-oo-;

Thx.  ;-oo-;

2010. Június 04. - 14:13:30
Válasz #3211
Nem elérhető

Kicsibors


Mi van ha valaki rögtön edzés után  :-)(-:  ?

De most komolyan..
Az nem edzett elég keményen  >:D

Felnyomták nagyon a tesztóm edzés alatt....vagy nemtommimet, de... :-)-

Akkor nem egészen az edzésre koncentráltál...  >:D ;D

Dehogynem, enyhe erekció mellet..  ;D

Megértem... Nekem is terelődött már el a figyelmem edzés közben... is... A félreértések elkerülése végett nekem nem volt erekcióm!  ;D ;D ;D

2010. Június 04. - 14:16:15
Válasz #3212
Nem elérhető

NM


Mi van ha valaki rögtön edzés után  :-)(-:  ?

De most komolyan..
Az nem edzett elég keményen  >:D

Felnyomták nagyon a tesztóm edzés alatt....vagy nemtommimet, de... :-)-

Akkor nem egészen az edzésre koncentráltál...  >:D ;D

Dehogynem, enyhe erekció mellet..  ;D

Megértem... Nekem is terelődött már el a figyelmem edzés közben... is... A félreértések elkerülése végett nekem nem volt erekcióm!  ;D ;D ;D

A poén az, hogy egy telefonhívás és egy hang (plusz a mondanivaló) váltotta ki.

2010. Június 04. - 14:18:23
Válasz #3213
Nem elérhető

Kicsibors


Mi van ha valaki rögtön edzés után  :-)(-:  ?

De most komolyan..
Az nem edzett elég keményen  >:D

Felnyomták nagyon a tesztóm edzés alatt....vagy nemtommimet, de... :-)-

Akkor nem egészen az edzésre koncentráltál...  >:D ;D

Dehogynem, enyhe erekció mellet..  ;D

Megértem... Nekem is terelődött már el a figyelmem edzés közben... is... A félreértések elkerülése végett nekem nem volt erekcióm!  ;D ;D ;D

A poén az, hogy egy telefonhívás és egy hang (plusz a mondanivaló) váltotta ki.

Remélem aztán legalább a súlyokat szétb@sztad!...  >:D ;D ;D ;D

2010. Június 04. - 14:24:13
Válasz #3214
Nem elérhető

NM


Mi van ha valaki rögtön edzés után  :-)(-:  ?

De most komolyan..
Az nem edzett elég keményen  >:D

Felnyomták nagyon a tesztóm edzés alatt....vagy nemtommimet, de... :-)-

Akkor nem egészen az edzésre koncentráltál...  >:D ;D

Dehogynem, enyhe erekció mellet..  ;D

Megértem... Nekem is terelődött már el a figyelmem edzés közben... is... A félreértések elkerülése végett nekem nem volt erekcióm!  ;D ;D ;D

A poén az, hogy egy telefonhívás és egy hang (plusz a mondanivaló) váltotta ki.

Remélem aztán legalább a súlyokat szétb@sztad!...  >:D ;D ;D ;D

Pörögtem mint az állat. Vörös köd. A végén azt hittem összeesem.  ;D
Fogalmam sincs miből mennyit csináltam, ösztönből ment, állati fajtából.

2010. Június 04. - 15:07:08
Válasz #3215
Nem elérhető

NosztalNiga


Fuhuuuu  :o Ööm-bodottág  :P Lemegyek ma edzeni  :D
Asszem legyűrök egy faszányos mell-váll-tricepszet  :P
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. Június 04. - 18:02:24
Válasz #3216
Nem elérhető

imi78


 Hát akkor én nagyon szarul csinálok valamit,nem igazán tudna egy búgó női hang most tűzbe hozni,hányingerrel és végkimerültségből bekövetkező elhalálozással vívok a mai lábazás után

2010. Június 04. - 18:48:39
Válasz #3217
Nem elérhető

NM


Hát akkor én nagyon szarul csinálok valamit,nem igazán tudna egy búgó női hang most tűzbe hozni,hányingerrel és végkimerültségből bekövetkező elhalálozással vívok a mai lábazás után

Búgó férfi hangra buksz?  ;D

2010. Június 04. - 18:59:37
Válasz #3218
Nem elérhető

NM


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.

2010. Június 04. - 19:02:13
Válasz #3219
Nem elérhető

Pity


Valaki próbálta már az Arsont? tapasztalatok várnék.

2010. Június 04. - 19:04:31
Válasz #3220
Nem elérhető

George


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

2010. Június 04. - 19:06:21
Válasz #3221
Nem elérhető

NM


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

Mindent. Abszolút. 100 alatt? Mennyire tippelsz?

2010. Június 04. - 19:13:03
Válasz #3222
Nem elérhető

George


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

Mindent. Abszolút. 100 alatt? Mennyire tippelsz?
Nem tudok tippelni, de én valamivel jobb formáról kezdtem diétázni 110 kilósan 2 éve, és azt hittem olyan 100 kg körül lesz egy frankó eres-szálkás fazon. Nem lett. Eres volt nagyon, szálkás nem(vízhatjás kellett volna ::) ), és a súlyom olyan 90 körül lett a végére. Berakok egy képet a régi topikomból, ez kb egy hónappal utána volt, itt már jócskán fedett voltam ahhoz képest.
Ami az én tapasztalatom lett ebből az annyi, hogy 3 hónapnál tovább nem érdemes húzni, mert iszonyúan nehezen indul meg utána a fejlődés, egyszerűen átbillen a szervezet ????... Én legalábbis küszködtem vele, mert nagyon nem akart visszajönni az izom.

2010. Június 04. - 19:16:33
Válasz #3223
Nem elérhető

George


De pl. Balu sem talált magára a brutál diétája után ;D

2010. Június 04. - 19:17:32
Válasz #3224
Nem elérhető

NM


Na még egy mai kép, látszik, hogy a 112 kg még fedettséget jelent nálam, szerintem olyan 105 környékén ez már jobban fog festeni.
Mi a cél? Mert még a 100 is fedett lesz, ne lepődj meg rajta. Ha mindent le akarsz tolni, akkor 100 alatt lesz vége a bulinak.

Mindent. Abszolút. 100 alatt? Mennyire tippelsz?
Nem tudok tippelni, de én valamivel jobb formáról kezdtem diétázni 110 kilósan 2 éve, és azt hittem olyan 100 kg körül lesz egy frankó eres-szálkás fazon. Nem lett. Eres volt nagyon, szálkás nem(vízhatjás kellett volna ::) ), és a súlyom olyan 90 körül lett a végére. Berakok egy képet a régi topikomból, ez kb egy hónappal utána volt, itt már jócskán fedett voltam ahhoz képest.
Ami az én tapasztalatom lett ebből az annyi, hogy 3 hónapnál tovább nem érdemes húzni, mert iszonyúan nehezen indul meg utána a fejlődés, egyszerűen átbillen a szervezet ????... Én legalábbis küszködtem vele, mert nagyon nem akart visszajönni az izom.

Persze, de neked már van egy jópár éves edzésmultad. Ha vesztesz is izmot, hamarabb visszajön, mint nekem. Én mindenképp végig akarom csinálni, csak attól tartok izmot is fogok addigra jócskán veszteni. Ez most ilyen mindent vagy semmit. Leginkább magam miatt csinálom, nem a beachgirl-ök nem verseny vagy ilyesmi miatt. El akarok érni egy normális alakot, amit megtartok amíg lehet.