2024. Május 20. - 00:10:39
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724207 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Június 21. - 19:05:53
Válasz #3555
Nem elérhető

Pity


a pangasius tökéletesen alkalmatlan diétához.
Szerintem a legjobb.. mivel ehetetlen... de az már nem diéta :) ;D

Sütőtasak, brokkoli, némi fűszer és már ehető is. A sz@r is jó, ha frankón elkészítik (egy kannibálokról szóló könyvben olvastam.)
Nálam semmi nem segített rajta... semmi fűszer, köret.. az állagától hányingerem volt.

Hát ízlések és pofonok, én pl. a tonhalat eszem kínlódva. Viszont a polipot meg a kagylót, tintahalat imádom.
hmm azokat még nem próbáltam...Én meg a tonhallal vagyok ugy h egy raklappal bebírnék verni! ;D

2010. Június 21. - 19:07:05
Válasz #3556
Nem elérhető

NM


a pangasius tökéletesen alkalmatlan diétához.
Szerintem a legjobb.. mivel ehetetlen... de az már nem diéta :) ;D

Sütőtasak, brokkoli, némi fűszer és már ehető is. A sz@r is jó, ha frankón elkészítik (egy kannibálokról szóló könyvben olvastam.)
Nálam semmi nem segített rajta... semmi fűszer, köret.. az állagától hányingerem volt.

Hát ízlések és pofonok, én pl. a tonhalat eszem kínlódva. Viszont a polipot meg a kagylót, tintahalat imádom.
hmm azokat még nem próbáltam...Én meg a tonhallal vagyok ugy h egy raklappal bebírnék verni! ;D

A cél érdekében én bármit amúgy. Az ízekkel 1 hónapja már nem foglalkozom.  ;D

2010. Június 21. - 19:17:12
Válasz #3557
Nem elérhető

Maszat


a pangasius tökéletesen alkalmatlan diétához.

Ahhoz képest elég frankón lement rólam 18 kiló eddig.  ***)))
Alkat, genetika, egyéb kaja, s még ezer tényező. Gondolom egyébként sem sokat diétáztál eddig életedben.  ;)   (nem flame, alkatodból adódóan)

és ehhez mi köze annak,h eszel néha zsíros pangasiust? Lehet ha ahelyett mást ettél volna már 20nál járnál. Az nem genetika kérdése,h a pangasius az 1 zsíros tipusú hal. 1 komolyabb diétában nincs helye, ezt tudhatom anélkül is,h diétáztam volna már életemben.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 21. - 19:22:47
Válasz #3558
Nem elérhető

NM


a pangasius tökéletesen alkalmatlan diétához.

Ahhoz képest elég frankón lement rólam 18 kiló eddig.  ***)))
Alkat, genetika, egyéb kaja, s még ezer tényező. Gondolom egyébként sem sokat diétáztál eddig életedben.  ;)   (nem flame, alkatodból adódóan)

és ehhez mi köze annak,h eszel néha zsíros pangasiust? Lehet ha ahelyett mást ettél volna már 20nál járnál. Az nem genetika kérdése,h a pangasius az 1 zsíros tipusú hal. 1 komolyabb diétában nincs helye, ezt tudhatom anélkül is,h diétáztam volna már életemben.

Ennyi zsír szerintem kurvára kell. Nem szeretnék 20nál járni, a 18 is elég 1,5 hónap alatt. Na meg a hal zsírja azért marhára nem keverendő pl a disznózsírral.
Ha valaki ettől hízik el...hááát... ;D

2010. Június 21. - 19:29:56
Válasz #3559
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Pangasius

100 g

Fehérje: 18.2 g
Zsír: 8 g
Szénhidrát: 0 g

Energia: 152 KCal

Kalória Zsírból: 49 %
Kalória Fehérjéből 51 %

vagy mégegy:

Fehérje: 15g
Szh: 0
Zsír:9,8 g

2010. Június 21. - 19:32:20
Válasz #3560
Nem elérhető

George


A pangasius tényleg elég zsíros, én rendszeresen eszem, és vagdosom is le róla a darabkákat, meg a húson is érződik, hogy kifejezetten puha, nem száraz, rendesen lédús ahogy rágod - zsíros az fix. Ettől elhízni nem fog senki, viszont egy komoly versenydiétában tényleg nincs helye. Meg ha valaki megakad a súllyal, akkor sem ez a legjobb választás, nagyon vissza kell fogni a zsírbevitelt, és azt is korlátozni kizárólag a jó zsírokra - omega 3 és 9. Nagyon kevés zsír kell csak, szóval csínján vele aki fogyni akar - amúgy nekem marhára ízlik, tejszínnel, grillezve, stb /7%

2010. Június 21. - 19:33:36
Válasz #3561
Nem elérhető

Maszat


Én is nyomatom, Nekem izlik. Persze Én nem diétázom.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 21. - 19:34:19
Válasz #3562
Nem elérhető

George


Én is nyomatom, Nekem izlik. Persze Én nem diétázom.
Én sem, ezért tolok most egy dupla whoppert :D

2010. Június 21. - 19:35:23
Válasz #3563
Nem elérhető

Maszat


"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. Június 21. - 19:36:18
Válasz #3564
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én is nyomatom, Nekem izlik. Persze Én nem diétázom.
Én sem, ezért tolok most egy dupla whoppert :D

Remélem sajttal.  /7%

2010. Június 21. - 19:37:22
Válasz #3565
Nem elérhető

George


Én is nyomatom, Nekem izlik. Persze Én nem diétázom.
Én sem, ezért tolok most egy dupla whoppert :D

Remélem sajttal.  /7%
Alap ;D Csak kiborult a rohadt kóla a kocsiban, és elázott az egész csomag krumpli :'(

2010. Június 21. - 19:58:23
Válasz #3566
Nem elérhető

NM


Ajánljatok már nekem egy olyan kombót amiben együtt megtalálható a BCAA és a glutamin is. Íze nem érdekel.
Kösz!

2010. Június 21. - 21:28:40
Válasz #3567
Nem elérhető

pmiller06


egyetek tilápiát, tőkehalfilét

Így van, a tilapia is szerintem megfizethető már.

Hol veszed? Én metróban szoktam ott 3ezer felett van ha jól emlékszem. Gondolom nem erre gondoltál. Vagy?

Én most a Spar-ba találtam 600g (480g) asszem 1.300.- körül volt.

Hja..hát fagyasztottan olcsóbb az tény.egyszerűbb a szállítás... jó kis gyömbéres-limeos-chilis-mézes tilápia  <:-) bár a méz annyira nem diétás  ;D ;D ;D

2010. Június 22. - 08:05:08
Válasz #3568
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
egyetek tilápiát, tőkehalfilét

Így van, a tilapia is szerintem megfizethető már.

Hol veszed? Én metróban szoktam ott 3ezer felett van ha jól emlékszem. Gondolom nem erre gondoltál. Vagy?

Én most a Spar-ba találtam 600g (480g) asszem 1.300.- körül volt.

Hja..hát fagyasztottan olcsóbb az tény.egyszerűbb a szállítás... jó kis gyömbéres-limeos-chilis-mézes tilápia  <:-) bár a méz annyira nem diétás  ;D ;D ;D

Belefér...legalább annyira, mint a Pangasius.  ;)  ;D

2010. Június 22. - 14:02:09
Válasz #3569
Nem elérhető

zotja


a pangasius tökéletesen alkalmatlan diétához.

fasság. :) annó irtad,hogy te iylen zsiros vmit vettél, ALdi:0,1 grammos zsir tartalmú pangasius  8)