2024. Május 20. - 02:02:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724217 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2010. Július 11. - 15:03:27
Válasz #3675
Nem elérhető

Yeti


Az a baj, hogy annyi hülyeséget összehord, hogy kiigazítani sincs kedve az embernek.
Tele lenne pirossal. ;D
:-p
Én is "lájkollak"! ;D ;D ;D
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2010. Július 11. - 15:11:10
Válasz #3676
Nem elérhető

George


Gondolom nem csak én kaptam tegnap privátot, de hátha itt is olvas az illető.
Lehet, hogy lusta geci vagyok, de most semmi kedvem több oldalas litániát írni arról, hogy hogyan kellene nekiállni az edzésnek, kajálásnak, kiegészítésnek, mivel pont itt van ez a fórum, ahol minden le van már írva, csak kicsit olvasni kell, és amellett, hogy megtanul az ember ezt-azt, még jókat is röhöghet azon, hogy a sok hülye oltja egymást :D
Csak én érzem úgy, hogy a mai tizenévesek lusták olvasni? Miért kell szájbarágni mindent? Én örültem neki, ha a kezembe akadt egy bodys újság, vagy valami ami az edzésről szólt, és tanulni lehetett belőle. Meg manapság már minden teremben van edző, aki tud valami felvilágosítást adni arról, hogy a lehúzót melyik irányba kell húzni ::) De neeeem, nap mint nap látom a termekben is(főleg így szünidőben), hogy gyerekek össze-vissza kalimpálnak a gépeken, közbe jót röhögnek egymáson, meg lopva bámulják a csajokat, de még köszönni sem tanultak meg az öltözőbe befelé vagy kifelé. Épp tegnap olvastam az újságban, hogy idén(is) szarabb lett az érettségi átlag mint tavaly - ergo túl nehéz lett a feladatsor! Hát a nagy faszt! Egyre hülyébbek a kölykök, elég csak ránézni a legtöbbre, kész homokos és ribanc kinézet mindenhol! De részegen okádni reggel fél 7-kor a buli után, az menő :-)! Persze mindezt a sétáló utcán, hogy másnap mindenki az ő szarában gázoljon bokáig!
Az edzés meg...mit kell szedni, de ilyen proteint nem akarok, mert aki azt szed, az már 30 évesen nem tud járni! Pénteken hallottam(ez nagyon komoly sztori), hogy volt egy gyerek itt Szegeden, aki doppingolt! ;D El tudjátok képzelni? És mi lett amikor leállt vele? Kórházba került, mert az összes izma elkezdett sorvadni, és alig tudták megmenteni az életét, majd újra kellett tanítani járni! Itt tartunk agyilag. :-}
Mindezt csak azért írtam le, mert manapság úgy látom nem divat művelődni akár általánosan, akár az edzés-étkezés területén. Ha az lenne, nem lenne a sok hülye kérdés! Persze, vannak dolgok, amiket könnyebb megkérdezni egy tapasztaltabbtól, én is szoktam. De nem olyat, ami nyilvánvalóan fellelhető mindenhol manapság!
Szóval...ha valakinek valami kérdése van, az kezdjen el edzeni, kezdjen el egy normális étrendet, és ha egy fél év, egy év után még van valami, akkor lehet feltenni az okosságokat...de addig nincs is miről beszélni :-}

2010. Július 11. - 15:26:06
Válasz #3677
Nem elérhető

Gabe


Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 11. - 15:29:51
Válasz #3678
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.

Akkor én mi a faszért írtam vissza neki?  ????...  ;D

2010. Július 11. - 15:32:33
Válasz #3679
Nem elérhető

Boresz


Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.

Akkor én mi a faszért írtam vissza neki?  ????...  ;D
hogy összezavarjátok  :D
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2010. Július 11. - 15:56:10
Válasz #3680
Nem elérhető

George


Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.

Akkor én mi a faszért írtam vissza neki?  ????...  ;D
Na ezek után biztos nem írok senkinek semmit :laugh: Majd ti válaszoltok szépen 8-} ;D

2010. Július 11. - 16:19:16
Válasz #3681
Nem elérhető

Gabe


Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.

Akkor én mi a faszért írtam vissza neki?  ????...  ;D
Szerintem elolvasta a válaszodat és nem értette benne a sok görög-latin szót, ezért kérdezett meg engem is.  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 11. - 16:32:06
Válasz #3682
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Én is megkaptam, de valami jótét lélek megszállt és segítettem. ;D
Sajnos manapság mindenki készen akar kapni mindent. Nem akarnak érte tenni semmit.
Ez van, aki ebben nő fel, annak ez a természetes.

Akkor én mi a faszért írtam vissza neki?  ????...  ;D
Szerintem elolvasta a válaszodat és nem értette benne a sok görög-latin szót, ezért kérdezett meg engem is.  ;D

Áááá...csak kínai és tájföldi írásjeleket használtam.  ;D

2010. Július 13. - 15:57:54
Válasz #3683
Nem elérhető

bandus


üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Július 13. - 16:16:34
Válasz #3684
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)

Hát ezt nem nagyon tudod bonyolítani. Alsótest, felsőtest.  ;D

2010. Július 13. - 16:25:38
Válasz #3685
Nem elérhető

bandus


üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)

Hát ezt nem nagyon tudod bonyolítani. Alsótest, felsőtest.  ;D

nah jó,de ez kicsit aránytalan lenne :D
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Július 13. - 16:29:19
Válasz #3686
Nem elérhető

Gabe


Ha nyomsz egy rendes lábedzést, nem igazán lesz erőd másra edzeni.
Meg nem is ideális megjáratni a vért mondjuk vissza a karodba, válladba...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2010. Július 13. - 16:33:39
Válasz #3687
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)

Hát ezt nem nagyon tudod bonyolítani. Alsótest, felsőtest.  ;D

nah jó,de ez kicsit aránytalan lenne :D

ARÁNYTALAN???????? A lábad a tested kb. fele...jó esetben...

2010. Július 13. - 16:51:31
Válasz #3688
Nem elérhető

bandus


üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)

Hát ezt nem nagyon tudod bonyolítani. Alsótest, felsőtest.  ;D

nah jó,de ez kicsit aránytalan lenne :D

ARÁNYTALAN???????? A lábad a tested kb. fele...jó esetben...
Persze, ezt nem vitatom. De mint a felvetésből is látszik, nem egy rendes testépítő edzésterv kidolgozásán fáradozom. Egy barátom kért meg, hogy írjak neki össze valami útmutatást, úgy, hogy heti 2 napja lenne lejárni edzeni. Szóval egyelőre nem a beszarós, hányós lábedzésekre kell gondolni :)
"200 Danabolnak magában nem állnék neki,de tény,hogy a methandrostenolonnak az izomépítő hatását érdemes kihasználni legalább 1x-az életben..." by player

2010. Július 13. - 19:07:31
Válasz #3689

Bandi

Vendég
üdv!

ti hogyan osztanátok fel a testrészeket, ha egy héten csak két edzésnapotok lehetne? tudom nem ideális, meg minden, de érdekelne :)

Hát ezt nem nagyon tudod bonyolítani. Alsótest, felsőtest.  ;D

nah jó,de ez kicsit aránytalan lenne :D

ARÁNYTALAN???????? A lábad a tested kb. fele...jó esetben...
Persze, ezt nem vitatom. De mint a felvetésből is látszik, nem egy rendes testépítő edzésterv kidolgozásán fáradozom. Egy barátom kért meg, hogy írjak neki össze valami útmutatást, úgy, hogy heti 2 napja lenne lejárni edzeni. Szóval egyelőre nem a beszarós, hányós lábedzésekre kell gondolni :)

Arnold könyvében(utam a csúcsra),van egy fasza 2 napos.Én tuti azt csinálnám.Csináltam is.
'.láb-mell
2.hát-váll-kar