2024. Május 20. - 04:37:52
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724229 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. November 07. - 22:15:27
Válasz #4050
Nem elérhető

Maszat


vannak akiknek érzékeny a veséjük. Elég 1 kis felfázás, rá 1 buli, meg még pár dolog ami terhelheti. Én is szoktam érezn ia vesém, nem mondanám,h fájdalom, de érzek ott valamit ami nem kellemes.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2010. November 07. - 22:40:24
Válasz #4051
Nem elérhető

pmiller06


A pia a májat bántja. A sör kis mennyiségben még használ is a vesének.... Orvos!

2010. November 08. - 01:26:15
Válasz #4052
Nem elérhető

God Vazzeg


Vese fájdalom multivitamintól!?  (reggel este 1 déjli ván)

nem attól van!
Hát nem tudom.  :)  Soha nem toltam multit.  ;D Most ezt a déjli vánt, meg "annó" gyógyszertárit.  :) Amikor a gyógyszertárit toltam, akkor is fájogatott a vesém, elég szépen, ezért itt is van fél doboz meghagyva. Mikor abbahagytam elmúlt. Most pedig ezt szedegetem és megint elkezdett fájni. Kissé erősen (konkrétan szégyen nem szégyen de bőgtem) mióta nem szedem azóta abbamaradt.  :)

szerintem 1 időre állj le a bulikkal. Komi!

 :D :D :D

2010. November 08. - 10:56:23
Válasz #4053
Nem elérhető

Yanou


Van valakinek tapasztalata arról, hogy a legérdemesebb szedni a Halodrolt? A 3 kapszulát egyszerre szedjem be vagy inkább elosztva reggel-délben-este metódusban?

1. hét - reggel 1 szem
2. hét - reggel 1 szem, délután 1 szem
3. hét - reggel 1 szem, délben 1 szem, este 1 szem
4. hét - reggel 1 szem, délben 1 szem, este 1 szem
5. hét - reggel 1 szem, délben 1 szem, este 1 szem
6. hét - reggel 1 szem, délben 1 szem, este 1 szem
Ezután 5 napig reggel 1 szem, délután 1 szem
Majd végül 5 napig reggel 1 szem

Ez így pontosan 2 doboz, én így szedtem és tökéletes volt!

2010. November 08. - 11:09:02
Válasz #4054
Nem elérhető

Rob


Tegnap délután elmentem egy kis baráti focira...kapuba álltam és egy labda olyan szerencsétlenül talált el,hogy a bal hüvelykujjam kiugrott :-O :-O Egyből mentünk ügyeletre.Röntgen,majd helyretették és most bevan gipszelve a bal hüvelykujjam,csuklom és fél alkarom. :-Đ :-Đ Elméletileg 3hétig rajta kell lenni a gipsznek...bár én nem érzem annyira súlyosnak...Van vkinek vmi tapasztalat ezzel,hogy mennyi idő alatt jön helyre? Illetve a regenerálódást multivitaminnal és ízületvédővel lehet gyorsítani?!
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2010. November 08. - 11:30:59
Válasz #4055
Nem elérhető

NosztalNiga


Tegnap délután elmentem egy kis baráti focira...kapuba álltam és egy labda olyan szerencsétlenül talált el,hogy a bal hüvelykujjam kiugrott :-O :-O Egyből mentünk ügyeletre.Röntgen,majd helyretették és most bevan gipszelve a bal hüvelykujjam,csuklom és fél alkarom. :-Đ :-Đ Elméletileg 3hétig rajta kell lenni a gipsznek...bár én nem érzem annyira súlyosnak...Van vkinek vmi tapasztalat ezzel,hogy mennyi idő alatt jön helyre? Illetve a regenerálódást multivitaminnal és ízületvédővel lehet gyorsítani?!
Nekem csak a kis ujjam ujj percei (alsó kettő) ugrottak ki!
Tapasztalat:
1 hét könyékig gipsz, utána saját felelősségre ujj rögzítő 1 hétig aztán köv7en már edzegettem...
Eredmény:
Az ujjam mai napig olyan mint egy S betű, nem tudom hajlítani, kinyújtani teljes mozgástartományban.
Következtetés:
Hallgass a dokikra, főleg egy hüvelykujjnál aminek azért fontosabb szerepe van mint a kisujjnak (Enter billentyű leütése ;D)
Szerintem :)
"Mer bazmeg nem szecc elég vitamint! Azé FÁJ!"

2010. November 08. - 14:26:49
Válasz #4056
Nem elérhető

Bubble


vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy Hydroxycut Hardcore vagy Anadrox legyen a nyerő?  :laugh:  ?:-/ :-)->
Ad Astra Per Aspera

2010. November 08. - 14:37:45
Válasz #4057
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy Hydroxycut Hardcore vagy Anadrox legyen a nyerő?  :laugh:  ?:-/ :-)->

Mindkettő nagyon jó zsírégető...annyi különbséggel, hogy az Anadrox nagyon jó NO fokozó is. Ha ennek is szükségét érzed, akkor meg is van. Ha nem...akkor is.  ;)

2010. November 08. - 14:55:35
Válasz #4058
Nem elérhető

Yanou


Balu!

Tervezgetem a majdani diétámat...
Lipo6X-et kombinálnám Stimulant X-el úgy, hogy reggel 2 kapszula Lipo, edzés előtt 45-60perccel 1-2 kapszula Stimulant. Mit raknál még mellé, ami stimulánsmentes? Vagy kell e egyáltalán mellérakni valamit?

2010. November 08. - 14:57:42
Válasz #4059
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Balu!

Tervezgetem a majdani diétámat...
Lipo6X-et kombinálnám Stimulant X-el úgy, hogy reggel 2 kapszula Lipo, edzés előtt 45-60perccel 1-2 kapszula Stimulant. Mit raknál még mellé, ami stimulánsmentes? Vagy kell e egyáltalán mellérakni valamit?

Én ez a kettő mellé semmit nem raknék. Elég ütős kombináció ez így.  ;) Max. majd egy SleepMD kell, hogy tudj aludni.  ;D

2010. November 08. - 15:35:28
Válasz #4060
Nem elérhető

Bubble


vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy Hydroxycut Hardcore vagy Anadrox legyen a nyerő?  :laugh:  ?:-/ :-)->

Mindkettő nagyon jó zsírégető...annyi különbséggel, hogy az Anadrox nagyon jó NO fokozó is. Ha ennek is szükségét érzed, akkor meg is van. Ha nem...akkor is.  ;)

Anadrox lesz ebből ;) Köszönöm  :-){
Ad Astra Per Aspera

2010. November 08. - 20:32:52
Válasz #4061
Nem elérhető

Szandi


vásárlás előtt állok, és nem tudom eldönteni, hogy Hydroxycut Hardcore vagy Anadrox legyen a nyerő?  :laugh:  ?:-/ :-)->

Mindkettő nagyon jó zsírégető...annyi különbséggel, hogy az Anadrox nagyon jó NO fokozó is. Ha ennek is szükségét érzed, akkor meg is van. Ha nem...akkor is.  ;)

Anadrox lesz ebből ;) Köszönöm  :-){

Jó az... ;)
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. November 08. - 21:13:17
Válasz #4062

atomanti111

Vendég
....ról vélemények??

2010. November 08. - 21:32:36
Válasz #4063
Nem elérhető

balic



2010. November 08. - 21:46:35
Válasz #4064
Nem elérhető

Jordan


.....ról vélemények??


Azt hallottam, hogy olyan nehez, hogy a kisfiuk alig birjak hazaig elhuzni!  ;D
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)