2024. Május 19. - 23:57:18
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724206 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2011. Május 12. - 23:25:48
Válasz #4575
Nem elérhető

Gabe


nekem az a kenőcs szart se ért  ;D
Mert neked nem a gyenge érfal miatt vérzett az orrod  :laugh: Am nekem bevált, mert kölyökkorom óta orrvérzős vagyok. Egyszer akartam kiégettetni, de aztmondta a doki h nem lehet  ;D

Én sem vagyok orrvérzős!!!De a cucc miatt sem lehet mert már régóta nem szedek semmit,és úgy döntöttem nem is fogok!

Ez jó vicc! Én még nem találkoztam emberrel aki 1szer már koxolt és utána már nem. Ahogy szól a mondás: nincs egyetlenkúra csak 1. kúra van amit majd követ 2.,3.,4.....nincs megállás
Robertonak sem egy volt, csak szép fokozatosan vallotta be. ;D
Én ugyan még nem próbáltam semmilyen koxot, de sokszor megfordult a fejemben, hogy vajon ugyanilyen kajálással, edzéssel hol tarthanék cuccokkal.
Már persze ha valami olyan hatóanyaggal megáldottról beszélünk, amiben az is van, ami rá van írva.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 13. - 13:07:47
Válasz #4576
Nem elérhető

trobert2


nekem az a kenőcs szart se ért  ;D
Mert neked nem a gyenge érfal miatt vérzett az orrod  :laugh: Am nekem bevált, mert kölyökkorom óta orrvérzős vagyok. Egyszer akartam kiégettetni, de aztmondta a doki h nem lehet  ;D

Én sem vagyok orrvérzős!!!De a cucc miatt sem lehet mert már régóta nem szedek semmit,és úgy döntöttem nem is fogok!

Ez jó vicc! Én még nem találkoztam emberrel aki 1szer már koxolt és utána már nem. Ahogy szól a mondás: nincs egyetlenkúra csak 1. kúra van amit majd követ 2.,3.,4.....nincs megállás
Robertonak sem egy volt, csak szép fokozatosan vallotta be. ;D
Én ugyan még nem próbáltam semmilyen koxot, de sokszor megfordult a fejemben, hogy vajon ugyanilyen kajálással, edzéssel hol tarthanék cuccokkal.
Már persze ha valami olyan hatóanyaggal megáldottról beszélünk, amiben az is van, ami rá van írva.

ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 13. - 13:37:13
Válasz #4577
Nem elérhető

Maszat


A pihenő idő max 2 hónap, azalatt nem szakadsz úgy össze.  ;D  max az utolsó kúra után. De hát nincs utolsó, csak a halál. Az az utolsó  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 13. - 13:45:52
Válasz #4578
Nem elérhető

Milo


A pihenő idő max 2 hónap, azalatt nem szakadsz úgy össze.  ;D  max az utolsó kúra után. De hát nincs utolsó, csak a halál. Az az utolsó  ;D

 ;D ;D ;DOtt a szó!!!
Riceman

2011. Május 13. - 15:10:27
Válasz #4579
Nem elérhető

Jordan


A pihenő idő max 2 hónap, azalatt nem szakadsz úgy össze.  ;D  max az utolsó kúra után. De hát nincs utolsó, csak a halál. Az az utolsó  ;D

 :P
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 13. - 20:43:28
Válasz #4580
Nem elérhető

balic


ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Én azt hittem, hogy azért sokat számít mert a felszedett tömeg nagy része csak megmarad és azt rendszeres edzéssel plusz egy jó kajával fent lehet tartani. Tévhit?
Mert így akkor sok értelme nincs...

2011. Május 13. - 20:48:57
Válasz #4581
Nem elérhető

trobert2


ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Én azt hittem, hogy azért sokat számít mert a felszedett tömeg nagy része csak megmarad és azt rendszeres edzéssel plusz egy jó kajával fent lehet tartani. Tévhit?
Mert így akkor sok értelme nincs...

Ami gyorsan megy fel az gyorsan le is megy!:)
Cuccolás után nagyobb maradsz mint előtte voltál,de nem sokkal!
Én átértékeltem a dolgokat,jobb lassan de biztosan fejlődni!
Hiába lesz cuccal 48 as karod pár hónap és 45-46 lesz belőle akkor meg minek cuccolni?mikor 45 ös cucc nélkül is el lehet érni!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 13. - 20:50:51
Válasz #4582
Nem elérhető

Maszat


ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Én azt hittem, hogy azért sokat számít mert a felszedett tömeg nagy része csak megmarad és azt rendszeres edzéssel plusz egy jó kajával fent lehet tartani. Tévhit?
Mert így akkor sok értelme nincs...

Van maradandó tömeg. Én volt,h hónapokat(3-4) tudtam tartani a kúrám nyereségének kb 60-70%át, tisztán, pusztán rendszeres edzéssel és jó kajálással. Én azt veszem észre,h az az emberek első kúrájának mindig nagy eredménye van, és abból marad meg a legtöbb tömeg. Az alá nem nagyon szoktak összeszakadni az emberek. Én most kihagytam 5 hónapot, 14kg-ot fogytam, kíváncsi vagyok hogy fog visszajönni izommemóriából. Mondjuk sok időt nem fogok neki hagyni tisztán, az kurvaélet.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 13. - 20:53:05
Válasz #4583
Nem elérhető

Maszat


ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Én azt hittem, hogy azért sokat számít mert a felszedett tömeg nagy része csak megmarad és azt rendszeres edzéssel plusz egy jó kajával fent lehet tartani. Tévhit?
Mert így akkor sok értelme nincs...

Ami gyorsan megy fel az gyorsan le is megy!:)
Cuccolás után nagyobb maradsz mint előtte voltál,de nem sokkal!
Én átértékeltem a dolgokat,jobb lassan de biztosan fejlődni!
Hiába lesz cuccal 48 as karod pár hónap és 45-46 lesz belőle akkor meg minek cuccolni?mikor 45 ös cucc nélkül is el lehet érni!

ez lehet,h alkat kérdése. Én nem szoktam nagy tömegeket magamra pakolni cuccal sem. 5-6kg, de abból 4 et mindig tudtam tartani iylen 2-3 hónap kihagyással. Még úgy is,h azért bulizgattam rendesen.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 13. - 21:01:23
Válasz #4584
Nem elérhető

Milo


az korrekt, ha 4kg-ot tudsz tartani. Amugy meg ,ami kúra után lemegy, az a következő kúra 1-2.hetében vissza is jön.
Riceman

2011. Május 14. - 03:21:43
Válasz #4585
Nem elérhető

hopika


ugyan ott ahol most,mert pihenő időszakban ugyan úgy össze szakadsz!cucc nélkül meg lehet lasabban nősz,de stabilabban és nincs hirtelen össze esés!
Én azt hittem, hogy azért sokat számít mert a felszedett tömeg nagy része csak megmarad és azt rendszeres edzéssel plusz egy jó kajával fent lehet tartani. Tévhit?
Mert így akkor sok értelme nincs...

Ami gyorsan megy fel az gyorsan le is megy!:)
Cuccolás után nagyobb maradsz mint előtte voltál,de nem sokkal!
Én átértékeltem a dolgokat,jobb lassan de biztosan fejlődni!
Hiába lesz cuccal 48 as karod pár hónap és 45-46 lesz belőle akkor meg minek cuccolni?mikor 45 ös cucc nélkül is el lehet érni!

ez lehet,h alkat kérdése. Én nem szoktam nagy tömegeket magamra pakolni cuccal sem. 5-6kg, de abból 4 et mindig tudtam tartani iylen 2-3 hónap kihagyással. Még úgy is,h azért bulizgattam rendesen.
Ennyire jó alkat nincs...én 5-6 kilót is le tudok dobni egy normális buli alatt...azaz anno.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2011. Május 14. - 08:55:32
Válasz #4586
Nem elérhető

ninja14


Mondjuk sok időt nem fogok neki hagyni tisztán, az kurvaélet.  ;D
Maxat újból bekeményit :-)->
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 14. - 11:14:49
Válasz #4587
Nem elérhető

Maszat


Én már nem fogyok 5kg-okat buliba. Elmegyek, eleve viszek turmixot, és kurva sokat iszok. Valamint nem is örjöngök már sokat. Leugrik 1 max 2kg, ami pár nap alatt vissza is jön, mert csak víz.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 14. - 15:40:36
Válasz #4588
Nem elérhető

atleeta


Már kb 2 hónapja folyamatosan fáj a vállam.Csak fekvenyomásnál és ferde és egyenes padon. De az az érdekes, hogy 7-8 ismétlés után kezd el fájni, lesugárzik a tricepszembe is. De ha 2-3 ismétlést nyomok maxon akk semmi baja. Elég szar, mert be se tudok rendesen melegíteni. Ha a rúdba nyomok 15öt már majd beszarok úgy fáj  :-/-- Valakinek volt már hasonló ?
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Május 14. - 15:56:21
Válasz #4589
Nem elérhető

atleeta


Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA