2024. Május 30. - 04:58:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 725410 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

2011. Május 14. - 16:39:57
Válasz #4590
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Már kb 2 hónapja folyamatosan fáj a vállam.Csak fekvenyomásnál és ferde és egyenes padon. De az az érdekes, hogy 7-8 ismétlés után kezd el fájni, lesugárzik a tricepszembe is. De ha 2-3 ismétlést nyomok maxon akk semmi baja. Elég szar, mert be se tudok rendesen melegíteni. Ha a rúdba nyomok 15öt már majd beszarok úgy fáj  :-/-- Valakinek volt már hasonló ?
Volt.

 ;D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 14. - 16:42:13
Válasz #4591
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Na...szóval....nekem 3/4-ed évig fájt a jobb vállam, már a ..rt is rákentem volna, hogy múljon el, mert vállból nem tudtam nyomni, még a rúddal is fájt, aztán a Kre-Celazine nevű szer elmúlasztotta, pedig már mindent próbáltam.

 
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2011. Május 15. - 08:17:22
Válasz #4592
Nem elérhető

Maszat


Mondjuk sok időt nem fogok neki hagyni tisztán, az kurvaélet.  ;D
Maxat újból bekeményit :-)->

itt a strand szezon  8-) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2011. Május 15. - 09:15:20
Válasz #4593
Nem elérhető

trobert2


Már kb 2 hónapja folyamatosan fáj a vállam.Csak fekvenyomásnál és ferde és egyenes padon. De az az érdekes, hogy 7-8 ismétlés után kezd el fájni, lesugárzik a tricepszembe is. De ha 2-3 ismétlést nyomok maxon akk semmi baja. Elég szar, mert be se tudok rendesen melegíteni. Ha a rúdba nyomok 15öt már majd beszarok úgy fáj  :-/-- Valakinek volt már hasonló ?

nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 15. - 10:43:49
Válasz #4594
Nem elérhető

ninja14


Mondjuk sok időt nem fogok neki hagyni tisztán, az kurvaélet.  ;D
Maxat újból bekeményit :-)->

itt a strand szezon  8-) ;D
Egyet értek :-){
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 15. - 16:31:22
Válasz #4595
Nem elérhető

atleeta


Na...szóval....nekem 3/4-ed évig fájt a jobb vállam, már a ..rt is rákentem volna, hogy múljon el, mert vállból nem tudtam nyomni, még a rúddal is fájt, aztán a Kre-Celazine nevű szer elmúlasztotta, pedig már mindent próbáltam.

 
Egy próbát megér, köszi  ;-oo-;
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Május 15. - 16:32:39
Válasz #4596
Nem elérhető

atleeta


Már kb 2 hónapja folyamatosan fáj a vállam.Csak fekvenyomásnál és ferde és egyenes padon. De az az érdekes, hogy 7-8 ismétlés után kezd el fájni, lesugárzik a tricepszembe is. De ha 2-3 ismétlést nyomok maxon akk semmi baja. Elég szar, mert be se tudok rendesen melegíteni. Ha a rúdba nyomok 15öt már majd beszarok úgy fáj  :-/-- Valakinek volt már hasonló ?

nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!
érdekes, de annál nemigazán fáj, leginkább egyenes padon.Nyak mögül nyomásnál nem is érzem, pedig elvileg az jobban nyírja a vállat.
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2011. Május 15. - 17:54:39
Válasz #4597
Nem elérhető

Jordan



nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!



Ezt rajtam kivul mindenki erti?
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 15. - 18:09:04
Válasz #4598
Nem elérhető

trobert2



nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!



Ezt rajtam kivul mindenki erti?

a gyengébbek kedvéért:D
Merev karú ferde fekpad!ez igazán magas széles embereknek lett kitalálva!
ha nem vagy elég széles akkor ez eléggé váll gyilkos(terembe az edző mondta)
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 15. - 18:36:56
Válasz #4599
Nem elérhető

Jordan



nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!



Ezt rajtam kivul mindenki erti?

a gyengébbek kedvéért:D
Merev karú ferde fekpad!ez igazán magas széles embereknek lett kitalálva!
ha nem vagy elég széles akkor ez eléggé váll gyilkos(terembe az edző mondta)



Sajnos en ezt nem ilyen neven ismerem.  ;D Na de lassan keszul a Trobert - magyar szotar :DDD
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2011. Május 15. - 19:58:04
Válasz #4600
Nem elérhető

ninja14



nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!



Ezt rajtam kivul mindenki erti?

a gyengébbek kedvéért:D
Merev karú ferde fekpad!ez igazán magas széles embereknek lett kitalálva!
ha nem vagy elég széles akkor ez eléggé váll gyilkos(terembe az edző mondta)



Sajnos en ezt nem ilyen neven ismerem.  ;D Na de lassan keszul a Trobert - magyar szotar :DDD
****:))) ****:))) ****:)))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 15. - 20:03:44
Válasz #4601
Nem elérhető

trobert2



nem használsz fekvenyomáskor merev karú ferde padot?az iszonyatosan nyírja a vállat!



Ezt rajtam kivul mindenki erti?

a gyengébbek kedvéért:D
Merev karú ferde fekpad!ez igazán magas széles embereknek lett kitalálva!
ha nem vagy elég széles akkor ez eléggé váll gyilkos(terembe az edző mondta)



Sajnos en ezt nem ilyen neven ismerem.  ;D Na de lassan keszul a Trobert - magyar szotar :DDD

Ez Trobert féle szaknyelv:D
Azt csinálhatom, amihez értek, amit mindennél jobban szeretek. Hobbi ez, de a lehető legkomolyabban fogom fel, mondhatnám, hivatásszerű hobbi. Hajtom a lovaimat, s megpróbálom belőlük is, magamból is a maximumot kihozni.
    


Az élet csatáit nem mindig
Az erősebb, gyorsabb nyeri,
És előbb-utóbb az győz,
Aki, hogy győzhet, elhiszi

http://www.youtube.com/watch?v=i6wew2MPscE

2011. Május 16. - 07:05:04
Válasz #4602
Nem elérhető

ninja14


Hello. Nekem mostanában az a problémám van, hogy időnként kibaszottul fáj a fejem, úgy lüktet, mivel lehetne orvosolni valami tápkieggel, mert nem akarok mniden nap egy nurofent bedobni, L-tyrosin és Ginkgo Biloba segítene éestleg valami más javaslat?
THx előre is
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2011. Május 16. - 13:29:02
Válasz #4603
Nem elérhető

Gabe


Merev karú fekpad. ;D
Roberto, te egy állat vagy. ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2011. Május 16. - 18:58:05
Válasz #4604
Nem elérhető

Balu

Globális moderátor
Ez a pár oldal átlapozása...megfizethetetlen...


...köszönöm srácok!