2024. Május 20. - 00:39:59
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724209 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2012. November 29. - 22:05:55
Válasz #4830
Nem elérhető

God Vazzeg


Legalább látják hogy élünk még  ;D

2012. November 29. - 22:06:51
Válasz #4831
Nem elérhető

H. Laci


Legalább látják hogy élünk még  ;D
Vagy valami hasonló  ;D Majd a tiédet is összevágom valamelyik nap.  :)

2012. November 30. - 10:44:44
Válasz #4832
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
H.Laci - like, így tovább  ;-oo-;
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. November 30. - 13:03:07
Válasz #4833
Nem elérhető

dino


3 hete újra kezdtem a felhúzást:


Meg voltam szombaton egy teremnek a házi bajnokságán:


A versenyre eljött Berek Gabi alias Gababoy is, meg utána átjött a mi termünkbe is edzeni egyet. Remélem a képen szereplőket nem sérti hogy kiraktam ide ezt a pár fotót.  :D
a felhúzás full szabálytalan. ne hátból indítsd, a combra fogj rá először
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. November 30. - 17:09:37
Válasz #4834
Nem elérhető

zotja


ígz elég hamar tönkre megy majd a hátad,dino kolléga jól írta :)

2012. November 30. - 21:00:43
Válasz #4835
Nem elérhető

H. Laci


Majd próbálkozok.  ;)

2012. December 03. - 02:09:47
Válasz #4836
Nem elérhető

Gabe


A felhúzás tényleg hajmeresztő, a hátad homorítsd, akkor nem tudod hátból megindítani, vagy jön a gerincsérv.
Az a körszakállas masszív srác figyelhetne rád. :)
A fekvenyomás viszont szép volt.  :-){
"Yeah buddy, light weight baby!"

2012. December 03. - 11:00:45
Válasz #4837
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
A felhúzás tényleg hajmeresztő, a hátad homorítsd, akkor nem tudod hátból megindítani, vagy jön a gerincsérv.
Az a körszakállas masszív srác figyelhetne rád. :)
A fekvenyomás viszont szép volt.  :-){
A videókat végig sem néztem  :laugh:.

Csak a fekvenyomáshoz használt súlyokra írtam, hogy ok.

De most látom csak, nem egyenes az a hát a felhúzásnál.

Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. December 03. - 14:17:25
Válasz #4838
Nem elérhető

H. Laci


Megpróbálom majd nagyobb terpeszben, még jobban beleguggolva, sarokra helyezett testsúllyal,lábból indítani, meg majd cipő nélkül húzok, mert egész vastag ennek a sport cipőnek a talpa. Egyébként nem is megyek most ilyen nagy súlyra egy jó ideg, csak 20kg-ról kezdtem a melegítés, 20kg-okkal haladtam, és a 120 is elég könnyű volt, gondoltam megnézzük a 140et és levideózzuk a technikát. Pénteken hát, majd korrigálunk picit.  8) 8) 8)

2012. December 05. - 14:50:22
Válasz #4839
Nem elérhető

Woodslave


nem a nem egyenes hát a probléma (qrva nagyokat húznak ilyen háttal és egyes vélemények szerint csak így lehet igazán nagyot húzni) hanem sztem az hogy derékből indítod a mozdulatot, mintha egyszerűen kiegyenesednél a súllyal

2012. December 11. - 14:34:31
Válasz #4840
Nem elérhető

ninja14


Üdv.
Valaki próbálta a Muscle Junkie: Psychot? vagy a MTes  Neurocoret...a jack3d nagyon jó volt..de ez az új valahogy nem az igazi ***))))
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 11. - 15:50:26
Válasz #4841
Nem elérhető

dino


Üdv.
Valaki próbálta a Muscle Junkie: Psychot? vagy a MTes  Neurocoret...a jack3d nagyon jó volt..de ez az új valahogy nem az igazi ***))))
a neurocore nekem nem működött túl fényesen. kész felüdülés volt utána a superpump :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2012. December 11. - 16:31:36
Válasz #4842
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Üdv.
Valaki próbálta a Muscle Junkie: Psychot? vagy a MTes  Neurocoret...a jack3d nagyon jó volt..de ez az új valahogy nem az igazi ***))))
a neurocore nekem nem működött túl fényesen. kész felüdülés volt utána a superpump :)
Én is ezen csodálkoztam, azt hittem, hogy sokkal ütősebb lesz a Neurocore, közben a SuperPumtól jobban durranok, de még az érzés is jobb. Többet vártam a MT-s cucctól, pedig a betiltottat próbáltam ki.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2012. December 11. - 20:13:18
Válasz #4843
Nem elérhető

ninja14


Üdv.
Valaki próbálta a Muscle Junkie: Psychot? vagy a MTes  Neurocoret...a jack3d nagyon jó volt..de ez az új valahogy nem az igazi ***))))
a neurocore nekem nem működött túl fényesen. kész felüdülés volt utána a superpump :)
Én is ezen csodálkoztam, azt hittem, hogy sokkal ütősebb lesz a Neurocore, közben a SuperPumtól jobban durranok, de még az érzés is jobb. Többet vártam a MT-s cucctól, pedig a betiltottat próbáltam ki.

na ma próbáltam ki a neurot 6 g ot nyomtam vagyis egy és fél kanállal...azon kivül hogy a beta-alanin csípte a homlokom ;D..picivel jobb kedvre pendültem és picivel eresebb voltam nem éreztem más efektet...valamivel jobb mint a C4, viszont a jack3d nél nem. De lehet a dózissal van a gond..nyomok 2 kanállal következő alkalommal, majd elválik....
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2012. December 21. - 21:56:45
Válasz #4844
Nem elérhető

valakivagyok


Ha már N.o. fokozó akkor ajánlhatna valaki valami faintosat :) mert nem toltam jack3d-t kb. 3 hónajpa és rendkivül hiányzik. :D