2024. Május 20. - 04:41:12
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bodybuilding Chat  (Megtekintve 724234 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Augusztus 13. - 13:40:00
Válasz #4965
Nem elérhető

Gabe


Több dolog miatt írok...

Az els?,h már hónapok óta érzem,h fáj a bal kezemen a nagyujjam. Fáj fájdogál, azóta volt olyan,h kihagytam 2 hetet, de visszajött a fájdalom, és ma már nem bírtam bicepszezni sem, mert kiesett a 12kg-os súly is a kezemb?l. Ínhüvely gyulladás? Mit kell vele csinálnom? Hazajöttem lejegeltem, de attól meg megint megfájdult  ;D
Ilyen nekem is volt pár hete, nem bírtam bicepszezni, nyújtottam, lazítottam és 1-2 hét alatt elmúlt.
A másik,h ajánlhatna valaki valami jó kiegészít?t LIBIDÓRA! Nemérdekel a tesztoszteron, nemérdekel az ösztrogén, nemérdekel a HPTA. A LIBIDÓ  érdekel! Viridexet sokan dícsérik...
Egyértelm?en Axis HT...nekem. Én nem hiszek ezekben a reklámszövegekben, de olyan kangörcsöm volt napközben az utcán is, hogy ha megláttam egy jó n?t, görcsbe rándult a gyomrom, mint 12 évesen, mikor pinát még képen sem láttam nagyon. Napi 3x2 szemmel szedtem.

A 3. pedig egy észrevétel. Edzés el?tt ettem sülyt csirkét tönkölybúza kenyérrel, de keveselltem, ezért benyomtam mellé 3db mézédes körtét, és egy negyed dinnyét. Hát Én úgy bedurrantam edzésen, jobban mint kúra közben. Hihetetlen szénhidrát függ? vagyok. Komolyan alig bírtam karozni, mert fájt a nagyujjam, és jobban bedurrantam mint kúra alatt bármikor.
A dinnye jó, gyorsan emészted, szóval ne csodálkozz.
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 13. - 13:59:42
Válasz #4966
Nem elérhető

ninja14


DAA tól csak pattanásokat vettem észre, más semmit  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 13. - 16:56:35
Válasz #4967
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
DAA tól csak pattanásokat vettem észre, más semmit  ;D
Pedig a DAA bizonyítottan emeli a tesztoszteron termelést 40-50%-kal.........de az mire elég  ????... :D :D :D
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Augusztus 13. - 18:22:50
Válasz #4968
Nem elérhető

Maszat


Több dolog miatt írok...

Az els?,h már hónapok óta érzem,h fáj a bal kezemen a nagyujjam. Fáj fájdogál, azóta volt olyan,h kihagytam 2 hetet, de visszajött a fájdalom, és ma már nem bírtam bicepszezni sem, mert kiesett a 12kg-os súly is a kezemb?l. Ínhüvely gyulladás? Mit kell vele csinálnom? Hazajöttem lejegeltem, de attól meg megint megfájdult  ;D

A másik,h ajánlhatna valaki valami jó kiegészít?t LIBIDÓRA! Nemérdekel a tesztoszteron, nemérdekel az ösztrogén, nemérdekel a HPTA. A LIBIDÓ  érdekel! Viridexet sokan dícsérik...


A 3. pedig egy észrevétel. Edzés el?tt ettem sülyt csirkét tönkölybúza kenyérrel, de keveselltem, ezért benyomtam mellé 3db mézédes körtét, és egy negyed dinnyét. Hát Én úgy bedurrantam edzésen, jobban mint kúra közben. Hihetetlen szénhidrát függ? vagyok. Komolyan alig bírtam karozni, mert fájt a nagyujjam, és jobban bedurrantam mint kúra alatt bármikor.
Nekem eddig a Viridex vált be a legjobban, de én DHEA val toltam  :)

Milyen volt a viridex a DHEA-val, milyen adagolásba használtad, és meddig?
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 13. - 20:59:25
Válasz #4969
Nem elérhető

ninja14


Több dolog miatt írok...

Az els?,h már hónapok óta érzem,h fáj a bal kezemen a nagyujjam. Fáj fájdogál, azóta volt olyan,h kihagytam 2 hetet, de visszajött a fájdalom, és ma már nem bírtam bicepszezni sem, mert kiesett a 12kg-os súly is a kezemb?l. Ínhüvely gyulladás? Mit kell vele csinálnom? Hazajöttem lejegeltem, de attól meg megint megfájdult  ;D

A másik,h ajánlhatna valaki valami jó kiegészít?t LIBIDÓRA! Nemérdekel a tesztoszteron, nemérdekel az ösztrogén, nemérdekel a HPTA. A LIBIDÓ  érdekel! Viridexet sokan dícsérik...


A 3. pedig egy észrevétel. Edzés el?tt ettem sülyt csirkét tönkölybúza kenyérrel, de keveselltem, ezért benyomtam mellé 3db mézédes körtét, és egy negyed dinnyét. Hát Én úgy bedurrantam edzésen, jobban mint kúra közben. Hihetetlen szénhidrát függ? vagyok. Komolyan alig bírtam karozni, mert fájt a nagyujjam, és jobban bedurrantam mint kúra alatt bármikor.
Nekem eddig a Viridex vált be a legjobban, de én DHEA val toltam  :)

Milyen volt a viridex a DHEA-val, milyen adagolásba használtad, és meddig?

Viredx b?l napi 4 tabi 2 részre osztva, DHEA 150 mg  50-50-50 mg reggel délben este :D ...Viridex 30 napig ment, DHEA meg 6 hétig az utolsó HCGt?l számítva..ja és még ment az elején 2 hétig a A NUtrexnek a Vitrixe..amib?l még az el?z? PCTb?l maradt meg, ami tényleg nagyon jó a libidónak...és szavamra mondom semmi gnodom nem volt PCT ben a libidóval...napi 5 menet lement a barin?mmel :D

amúgy mért kell neked annyira a libidó, netán dob ki az asszony? most járt le a kúrád? ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 13. - 21:04:22
Válasz #4970
Nem elérhető

Maszat


3 hete megy a nolva, napi 10mg, és rám nagyon rossz hatással van. Nem csak,h nulla libidó, de letargiás vagyok to"le. Tiszta KO...  ;D  
Reggel arra kelek,h majd szét robban a répa, de egy kis szopatáson kívu"l semmihez nincs kedvem. Ez megy 2 hete  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 13. - 22:51:48
Válasz #4971
Nem elérhető

ninja14


3 hete megy a nolva, napi 10mg, és rám nagyon rossz hatással van. Nem csak,h nulla libidó, de letargiás vagyok to"le. Tiszta KO...  ;D  
Reggel arra kelek,h majd szét robban a répa, de egy kis szopatáson kívu"l semmihez nincs kedvem. Ez megy 2 hete  ;D
nálam a nolva csak 2 hétig megy 5 mg ban...én a clomidra alapozok els? hétben 150 mg, majd 100 mg és 50 mg...ja  és a clomid jót tesz a libidónak! de ezt te is tudod és azt is h a nolva elnyomja  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 14. - 11:00:38
Válasz #4972
Nem elérhető

Maszat


10milliószor leírtam,h a clomidtól kett?slátásom van.  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 14. - 12:01:45
Válasz #4973
Nem elérhető

Maszat


Kipróbálom a DHEA-t, DAA val. Még egyiket sem használtam, meglátjuk.
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 14. - 14:05:51
Válasz #4974
Nem elérhető

ninja14


10milliószor leírtam,h a clomidtól kett?slátásom van.  ;D
dugáskor az jól jön!  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 14. - 14:07:47
Válasz #4975
Nem elérhető

Maszat


10milliószor leírtam,h a clomidtól kett?slátásom van.  ;D
dugáskor az jól jön!  ;D

Nekünk ahhoz nem kell clomid,h hárman legyünk  ;) ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 14. - 14:10:39
Válasz #4976
Nem elérhető

ninja14


10milliószor leírtam,h a clomidtól kett?slátásom van.  ;D
dugáskor az jól jön!  ;D

Nekünk ahhoz nem kell clomid,h hárman legyünk  ;) ;D
Mármint a csajod plusz egy bantú néger?  ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Augusztus 14. - 14:12:07
Válasz #4977
Nem elérhető

Maszat


Sanszos,h kinyírnám mindkett?t ha végig kellene néznem  :D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Augusztus 14. - 14:14:40
Válasz #4978
Nem elérhető

Gabe


10milliószor leírtam,h a clomidtól kett?slátásom van.  ;D
Mid van t?le?
"Yeah buddy, light weight baby!"

2013. Augusztus 14. - 14:19:08
Válasz #4979
Nem elérhető

ninja14


Sanszos,h kinyírnám mindkett?t ha végig kellene néznem  :D
;D ;D ;D
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D