2024. Április 28. - 09:21:04
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Tippek-Trükkök  (Megtekintve 81073 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Május 16. - 17:20:23
Válasz #180
Nem elérhető

lepke


A húzóckodásnak széles fogással mennyi értelme van edzés útán levezetőnek
BMW Power

2010. Május 24. - 00:36:45
Válasz #181
Nem elérhető

Kicsibors


A húzóckodásnak széles fogással mennyi értelme van edzés útán levezetőnek

Ezt a levezetést hogyan érted?... Mondjuk csinálsz 3-4 gyakorlatot hátra, és utána "bónuszként" húzódzkodsz egyszer 10-et?... Vagy utolsó gyakorlatnak rakod be, mert akkor meg ugye nem levezető, hanem egy normál gyakorlat mondjuk 4 sorozattal?!...  ????...

2010. Május 24. - 22:59:06
Válasz #182
Nem elérhető

Szandi


A húzóckodásnak széles fogással mennyi értelme van edzés útán levezetőnek

Ezt a levezetést hogyan érted?... Mondjuk csinálsz 3-4 gyakorlatot hátra, és utána "bónuszként" húzódzkodsz egyszer 10-et?... Vagy utolsó gyakorlatnak rakod be, mert akkor meg ugye nem levezető, hanem egy normál gyakorlat mondjuk 4 sorozattal?!...  ????...
Szerintem nem csak hát után értette.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2010. Május 25. - 06:54:29
Válasz #183
Nem elérhető

lepke


Az edzés végén mikor megcsináltam minden gyakorlatot
széles fogással először az állig 3x6 utána széles fogással a tarkómhoz 3x6-ot 
BMW Power

2011. Január 07. - 11:19:27
Válasz #184
Nem elérhető

Szigi


Az mennyire igaz, hogy bicepszezésnél ha a rudat szélesen fogjuk akkor a bic belsőfejére hatunk jobban, ha meg szűken akkor inkább a külsőre?
Én mindig vállszélességben vagy kicsit szélesebben fogom a rudat. Érdemes ezzel variálni?

2011. Január 07. - 12:23:36
Válasz #185
Nem elérhető

dumbass


Az mennyire igaz, hogy bicepszezésnél ha a rudat szélesen fogjuk akkor a bic belsőfejére hatunk jobban, ha meg szűken akkor inkább a külsőre?
Én mindig vállszélességben vagy kicsit szélesebben fogom a rudat. Érdemes ezzel variálni?

Én nem nagyon variálnám, mondjuk egy bizonyos szint után lehet fontossága. A naplómban pont kivesézték a dolgot, kb. az lett a vége hogy nyomjam egyenes rúddal válszélesen. Amúgy én a szűk fogástól mindig a belső felét éreztem :)

2011. Január 07. - 14:07:52
Válasz #186
Nem elérhető

George


Az mennyire igaz, hogy bicepszezésnél ha a rudat szélesen fogjuk akkor a bic belsőfejére hatunk jobban, ha meg szűken akkor inkább a külsőre?
Én mindig vállszélességben vagy kicsit szélesebben fogom a rudat. Érdemes ezzel variálni?
Pont fordítva van. Csináld vállszélességgel, aztán ott van az egykezes gyakorlat variálni.