2024. Május 08. - 08:54:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Thaiger-pharma?  (Megtekintve 12939 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 05. - 23:03:51
Megtekintve 12939 alkalommal
Nem elérhető

Longines


Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki tálkozott-e már ezzel a céggel és ha igen mi a véleménye róla!Gyárt mindent, deca,testo,trenbolon,masteron midnent.Kamu vagy eredeti?

2008. Március 05. - 23:16:02
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szevasztok!

Érdeklődnék, hogy valaki tálkozott-e már ezzel a céggel és ha igen mi a véleménye róla!Gyárt mindent, deca,testo,trenbolon,masteron midnent.Kamu vagy eredeti?

Hogyne, abszolut eredeti.  ;D Ezek a thai ez meg táj az, ez mind eredeti.  ;D A legfaszább cégek a földön...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Március 05. - 23:26:03
Válasz #2
Nem elérhető

mangela87


Hát hogyne,akárcsak az innopharmchem... (sorry Pisti ::))

2008. Március 16. - 14:03:06
Válasz #3
Nem elérhető

vadászmester


Ne bántsátok már az Innopharmchemet!

Nem találkoztam még olyan cuccal, ami akkorát lökött volna, mint a Testoplex!! Nagyon gyorsan és nagyon nagyot!!!
(kinek a Pap.......kinek más) Nekem a lánya!  !+"%

Hozzáteszem, hogy a Decabolan is nagyon bevált! Nem tudom, mi volt benne, de nagyon jó volt!

Az "eredeti" Deca arra volt jó, hogy megfájduljon a seggem, meg a combom. (igen, voltam olyan hülye, hogy benyomtam a combomba a 2 ml-t)

A régi "kék" Deca viszont jó volt! A sárgán feltűnt, hogy a cimkén a lejárati idő a cimkével együtt van nyomva...

2010. Április 22. - 23:48:16
Válasz #4
Nem elérhető

doktormobil


Nekem ezt ajánlotta a haverom,aki EU bajnok és most a második(heti 200mg) után állandóan feszül a derekam.
Én hiszek benne ill. neki,de majd késöbb úgyis látom az eredményét.Remélem ;D


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

2010. Június 17. - 17:09:27
Válasz #5
Nem elérhető

doktormobil


Akkor most 10 hét után leírom,mit is hozott ez a thai trenbolone enanthate.Heti 200 mg azaz 1ml-t toltam és kb a 4. héttől
éreztem a hatását.Horkoltam,mint az állat és nagyon fulladtam edzéskor.Ez speciális trenbolone mellékhatások,tehát ebben nem tesztó volt.Erős voltam tőle és rettenetesen lepucolta a zsírt rólam.Csak minőségi izmot hozott,még úgy sem vizesedtem,hogy 500mg tesztó ment mellé hetente.Nagyon jó!Semmi mellékhatást nem tapasztaltam.