2024. Május 14. - 15:46:40
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Legjobb PRE-WORKOUT cuccok (edzés előtti)  (Megtekintve 45379 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Március 15. - 16:38:12
Válasz #60
Nem elérhető

tyson


Szeva Attis!
Te  nem melózol? Itt nyomom a törzsben ezerrel!
Ha szép nem vagy hülye ne legyél!

2009. Március 15. - 19:19:14
Válasz #61
Nem elérhető

ati75


tyson! Neked kitartás, én már nem ott melózok,ahol eddig az ilyen napokon bent kellett lenni...  d:) ))=/

2009. Március 15. - 20:42:10
Válasz #62
Nem elérhető

miki_nrg


És aludni is lehet este tőle?

Nekem ez az egy nagy problémám az összes edzés előtti cuccal hogy aludni képtelen vagyok tőlük. Pedig átlagban du2körül szoktam edzeni avgy az előtt

2009. Március 16. - 07:45:26
Válasz #63
Nem elérhető

ati75


nekem nem jelent problémát, pedig este edzek.

2009. Március 16. - 08:20:56
Válasz #64
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem se volt eddig gond, én is este edzek  ::)

2009. Március 16. - 08:40:59
Válasz #65
Nem elérhető

ati75


eddig csak a Stimulant X-től nem tudtam aludni, ezt ki is iktattam a tápkieg palettámból... :-/-

2009. Március 16. - 09:11:32
Válasz #66
Nem elérhető

Szandi


eddig csak a Stimulant X-től nem tudtam aludni, ezt ki is iktattam a tápkieg palettámból... :-/-
Én alszom tőle,igaz,reggel edzek.
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Március 16. - 09:44:50
Válasz #67
Nem elérhető

MG


És aludni is lehet este tőle?

Nekem ez az egy nagy problémám az összes edzés előtti cuccal hogy aludni képtelen vagyok tőlük. Pedig átlagban du2körül szoktam edzeni avgy az előtt

Nekem is ez volt sok ilyen termékkel a gondom, de nekem sikerült megtalálni a magamhoz illőt!  Animal M-stack! Edzés előtt egy zacsi (8 kapsz.) 45 perccel. Jó bedurrantság kevesebb pihenők és még izzadok is mint a ló! De a leglényegesebb, hogy 7-fél 8-körül végzek és este úgy alszok, mint akit agyonbaxtak ****:))))))

2009. Március 16. - 15:21:27
Válasz #68
Nem elérhető

Karcsi


sziasztok!
holnap kipróbálom az MHP-től a Dark Rage-et, és természetesen vissza jelzek ,hogy milyen  ;)
van mihez hasonlitanom: no-xplode(az eddigi kedvencem),no-plasmacore, super-pump.

2009. Március 16. - 15:58:17
Válasz #69
Nem elérhető

madinorbi


sziasztok!
holnap kipróbálom az MHP-től a Dark Rage-et, és természetesen vissza jelzek ,hogy milyen  ;)
van mihez hasonlitanom: no-xplode(az eddigi kedvencem),no-plasmacore, super-pump.
A kólás ízre kíváncsi vagyok, hogy mennyire élethű  >:D
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Március 16. - 16:20:09
Válasz #70
Nem elérhető

AtisFace


sziasztok!
holnap kipróbálom az MHP-től a Dark Rage-et, és természetesen vissza jelzek ,hogy milyen  ;)
van mihez hasonlitanom: no-xplode(az eddigi kedvencem),no-plasmacore, super-pump.
A kólás ízre kíváncsi vagyok, hogy mennyire élethű  >:D
Hát az első korty az olyan, mintha olyan kólát innál amiből kiment a szénsav, viszont ha kortyolgatva iszod akkor egyre jobban kezdesz kiérezni ilyen tipikus gyógyszer ízt :----. Én éppen ezért húzóra megiszom és így tetszik az íze, a hatása az meg brutális fél dobozzal fogyott el eddig és most tartok ott hogy jó 3/4 kanalas adagot iszok. NO Xplode-nál ilyenkor már a 3 kanalast toltam. Nálam 10/10 ez a termék, eddigi legjobb amit próbáltam.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 16. - 16:23:43
Válasz #71
Nem elérhető

Gabe


Miért nem iszod szénsavas vízzel?  ;D
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Március 16. - 16:27:50
Válasz #72
Nem elérhető

AtisFace


Miért nem iszod szénsavas vízzel?  ;D

Azért mert utálom a szénsavas dolgokat! :-*
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Március 16. - 21:47:55
Válasz #73
Nem elérhető

Karcsi


Sziasztok !
Nekem fruitpunch-osat sikerült beszereznem,majd meglátjuk,hogy muzsikál  :violinplay3: a holnapi hát edzésen !

2009. Március 17. - 15:35:15
Válasz #74
Nem elérhető

Karcsi


Szóval kipróbálásra került a Dark Rage: már az edzés felénél olyan bedurranás volt mint amit az edzés végére szoktam elérni, és iszonyatos pörgés :-/- :-/- :-/-
én egy egész mérőkanalasat ittam,de legközelebb visszaveszek belőle mert ez nagyon brutál volt!!!(aki nem birja a 2-3 kanalas No-xplodot az felejtse el)
Tényleg igaz ami a dobozra van irva: ha nem elég az No, akkor: DARK RAGE !!!
ui: remélem a legközelebbi MHP szállitmányban lessz ez is és Dark Matter is ****)