2024. Április 29. - 07:10:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MHP - SARM-X  (Megtekintve 43185 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 17. - 20:00:51
Megtekintve 43185 alkalommal
Nem elérhető

axell


Hello!

Nemrég olvastam az MHP Sarm - x nevű termékéről és elég éerdekes dolgokat állítanak róla...Valaki halott - e esetleg valamit erről a Selective Androgen Receptor Modulator technológiáról ; tényleg hat a cucc vagy csak kamu????

Ja és szintén érdekes  a Cyclin - GF (MHP) is - "Szunnyadó izom aktivátor" hasonlít a MUSCLETECH APLODAN termékére de hatóanyagban eltérnek...Jó lehet e valamire vagy csak gyenge utánzat...???

2007. Augusztus 17. - 23:16:03
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Valaki halott - e


Én nem vagyok halott, de nem hallottam róla.. Tudod: 2 füllel hallunk  !+"%  :-)-

2007. Augusztus 17. - 23:41:20
Válasz #2
Nem elérhető

parrre



Ja és szintén érdekes  a Cyclin - GF (MHP) is - "Szunnyadó izom aktivátor"

Basszus ......   Nemtom az MHP-nál mit csinálnak, de nekem pl. edzés közben nem nagyon van "szunnyadó izmom"  ... valaki igazán leírhatná már értelmesen mi a lőcs ez a szunnyadó izom, szunnyadó gén stb .... :-Đ

2007. Augusztus 18. - 12:23:04
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hello!

Nemrég olvastam az MHP Sarm - x nevű termékéről és elég éerdekes dolgokat állítanak róla...Valaki halott - e esetleg valamit erről a Selective Androgen Receptor Modulator technológiáról ; tényleg hat a cucc vagy csak kamu????

Ja és szintén érdekes  a Cyclin - GF (MHP) is - "Szunnyadó izom aktivátor" hasonlít a MUSCLETECH APLODAN termékére de hatóanyagban eltérnek...Jó lehet e valamire vagy csak gyenge utánzat...???


A Selective Androgen Receptor Modulatorok kutatása már régóta elkezdődött. Az hogy tényleg vannak-e ilyenek táplálék-kiegészítőként és működnek-e? Axell, vegyél egyet és akkor megtudjuk. ;) Az extremefit üzletben lehet kapni az MHP SARM-X-et és a CYClin GF-et is, csak még a webáruházba nem lett feltéve. Viszont az MHP SARM-X és a Cyclin-GF is 13.900Ft(a legolcsóbb most magyarországon nálunk!)

Mi az a SARM(Selective Androgén Receptor Modulátor)?(a teljesség igénye nélkül)

A SARM egy kis molekula, ami hozzákapcsolódik és szelektíven modulálja az androgén receptorokat, szövettípusoktól függően. Férfiakban a SARM a következőkre lehet képes:

Stimulálhatja a tesztoszteron jótékony hatásait a csontokban, izmokban és az agyban.
Leblokkolhatja a tesztoszteron káros hatásait a prosztatánál és a bőrnél.
A központi idegrendszerben okozott változással hatással lehet a lipidekre.(zsírok)

Mi lenne az anyag különlegessége, ha előállítanak ilyet?

A SARM nem szteroid, viszont irányított anabolikus változásokat képes előidézni anélkül, hogy androgén mellékhatásokat okozna. A tesztoszteron helyettesítésére szolgálna, ami az izomnövekedés mellett sok káros mellékhatást mutat.(pl. ösztrogénesedés, prosztata növekedés, DHT, rossz koleszterin, rossz vérkép változás stb...)

A SARM-okra folynak a külöböző fázisban lévő klinikai vizsgálatok...és a gyógyszeripar hamarosan tényleg ki fog hozni pár SARM gyógyszert.

Namost, itt ez az MHP termék, ami azt állítja magáról, hogy ez egy SARM(nem véletlen, hogy az extremefit még nem reklámozta és nem tette fel a weboldalára, mert nem találtuk túl érdekesnek ahhoz, hogy siessünk vele  :)(ha az én személyes véleményem számít, akkor az MHP SARM-X-nek semmi köze a SARM-hoz, de ez csak egy magánvélemény.

Miért, mi van az MHP SARM-X-ben?

Diandrone, ami a DHEA egy másik neve.(nagyon régi cucc, nem valami nagy szám izomépítésben)
Trans-4-hydroxy-3-methoxycinnamic acid - ami nagyon jól néz ki, de ferul sav(ferulic acid) a másik, egyszerűbb neve.
Namost az egyszerű DHEA-ról és ferul savról(ferulic acid) azt állítani, hogy SARM, szerintem eléggé túlzás!!! a legenyhébben fogalmazva. Bár egy tanulmány volt, ami leírja, hogy a ferul sav megakadályozza az androgének hatását a prosztatán(patkány kisérlet). (Trans-4-hydroxy-3-methoxycinnamic acid (ferulic acid) inhibits the effect of androgens on the rat prostate) T. Saito 2, T. Nohno, H. Yoshida and H. Yokoya
Department of Pharmacology, Kawasaki Medical School, Kurashiki 701-01 (Japan), and Department of Pharmacology, Iwate
Medical University School of Dentistry, Morioka 020 (Japan), 17 August 1978


Szóval a bodybuilding.com-on az MHP reprezentáns csak ezt az egy tanulmányt tudta felmutatni, ami egyáltalán nem támasztja alá hogy az MHP-SARM-X az egy SARM. A tesztelők viszont pozitív visszajelzéseket írtak. Nos, próbálja ki valaki és írja le, mit tapasztalt. 30 éves kor felett a DHEA és a ferul sav jó hatással van viszont férfiakra.

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 13:04:03
Válasz #4
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Na és itt van a CYCLIN-GF. félre ne értsétek, az MHP-nek vannak jó termékei, mint a probolic SR, Up Your Mass, T-BOMB, A-BOMB, Glutamin SR, Secretagogue One ???...,de vannak bullshit termékei is!

Én személyesen szeretem az MHP-t, de nem bírom amikor cégek túl hangos és ráadásul túl hazug reklámokat gyártanak néhány termékük mellé. Ilyen reklám a Cyclin-GF. Ezzel szintén nem siettünk az extremefit-en, hogy reklámozni kezdjük magyarul, mivel ez a termék a reklámjával tényleg félrebeszélés!! és még az MHP reprezentatív sem tudott meggyőzni a további magyarázatával egy fórumon.(bullshit alarm!!!)

Ide másolom(lefordítva), hogy mit írt erről az MHP képviselője a bodybuilding.com fórumon:

"Rendben, egy gyors nézelődés után láttam, hogy nagyon sok az ellentmondás a Cyclin-GF körül, főleg az olyan nevetséges reklámok miatt, amik azt hirdetik, hogy 13 kiló izom 30 nap alatt. Nagyon elszállt igéretek. Megpróbálnám azért elmagyarázni az igazi előnyeit ennek a terméknek.

Mára nyilvánvalóan mindenki tudja már, hogy milyen fontos szerepet játszik az alvás az izomépítésben és a felépülésben és azt is tudjuk, hogy ez egy nagyon anabolikus időszak, amikor a testünk több növekedési hormont termel,igf-1-et és igf-2-őt, és tesztoszteront. A Cyclin-GF megalkotásának célja az volt, hogy segítsen több REM alváshoz(egyszerúen leírva, a mély alvás állapota, ahol igazán pihen a test), ami segít még több ilyen hormon kiválasztásában és ezáltal segíti a felépülést és a frissebb érzést reggel mikor ébredsz. Egy mellékhatása van, az pedig a NAGYON "valóságos álmok".(lucid dreams - nehéz magyarra lefordítani. az az állapot, amikor valaki úgy tapasztalja az álmokat, mintha ébren lenne),ami abból következik, hogy több a REM alvás állapota...."(bodybuilding.com forumról)



Mindenesetre tényleg létezik olyan, hogy alvó izomszövetek, de nem hiszem, hogy az MHP terméke ezeket aktiválni fogja....Jó lenne, hogyha az MHP még a reklámjai kihozása előtt eldöntené, hogy mire jó egy terméke. ;D Most alvó izomszövetekre vagy alvásra? ;D a whole lot of bullshit!!!

Van, hogy egy pár termék engem is ki tud hozni a sodromból... @-o

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 13:11:10
Válasz #5
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ja, még valami. Az MHP-Cyclin-GF-nek semmi köze nincs a MuscleTech-Aplodan termékéhez. A két termék ég és föld!(viszont a kettő együtt nem lehet olyan rossz egy naturál stack-nek ;)  )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 13:38:44
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Van viszont egy új és jó kiegészítő azoknak, akik tényleg jó terméket keresnek. Pár napja érkezett az ALRI - ProAnabol(kattints a nevére a további infóért!)

Ezt érdemes kipróbálni egy kúrára!!!! Reméljük, hamarosan lesznek beszámolóink róla.

Csak 21 éven felülieknek!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 14:43:02
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Van viszont egy új és jó kiegészítő azoknak, akik tényleg jó terméket keresnek. Pár napja érkezett az ALRI - ProAnabol

Ezt érdemes kipróbálni egy kúrára!!!! Reméljük, hamarosan lesznek beszámolóink róla.

Csak 21 éven felülieknek!

Mennyibe kerül nálatok? Lehet majd befogom egy újabb szteroid útókúrába, ott megmutathatja mit tud  ::) :-)-> ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 18. - 14:53:52
Válasz #8
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
14,776 Ft. Megér egy próbát! Az Alriban még nem nagyon csalódtak. Mindig jó cuccokat hoz ki. Szerintem indítunk egy tesztet is vele nagyon hamarosan!

Apropó, jövő héten lesz néhány doboz a híres ALRI-Ergomax LMG-ből és Max LMG-ből az extremefit áruházban. Aki tudja, használja ki és szerezzen be magának egy dobozzal.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 14:55:03
Válasz #9
Nem elérhető

Bubee


14,776 Ft. Megér egy próbát! Az Alriban még nem nagyon csalódtak. Mindig jó cuccokat hoz ki. Szerintem indítunk egy tesztet is vele nagyon hamarosan!

Apropó, jövő héten lesz néhány doboz a híres ALRI-Ergomax LMG-ből és Max LMG-ből az extremefit áruházban. Aki tudja, használja ki és szerezzen be magának egy dobozzal.

1 doboz elég egy kúrára illetve 1 hónapra nem? Ha igen akkor nagyon jó ára van  :-oD
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 18. - 14:59:36
Válasz #10
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Pont egy hónapra elég. 2 szem/nap az adagolása és 60 kapszula van egy dobozban.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 15:02:49
Válasz #11
Nem elérhető

Bubee


Pont egy hónapra elég. 2 szem/nap az adagolása és 60 kapszula van egy dobozban.

That's fckin good  --)  :-oD @-o :-)->  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 18. - 15:06:35
Válasz #12
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
csak nehogy valaki véletlenül összekeverje az ALRI-Pro Anabol-t az ilyen amino anabol meg ilyesmi kamu szarokkal.  [:-o]
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 18. - 15:08:53
Válasz #13
Nem elérhető

Bubee


csak nehogy valaki véletlenül összekeverje az ALRI-Pro Anabol-t az ilyen amino anabol meg ilyesmi kamu szarokkal.  [:-o]

Biztos lesz vki aki megteszi számodra  ;D És akkor lesz ilyen:  ˝=/  !+"%  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 26. - 10:02:38
Válasz #14
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még egy kis további info az MHP-Cyclin-GF-hez. Vannak sokan, akiket érdekel ez az új termék és jobb, ha tisztázva van részletesebben, mire jó és mit tudhat esetleg és mit nem tud. Mivel az MHP magyarországi egyetlen hivatalos forgalamzója az extremefit, ezért hamarosan menni fog a reklámja a magazinban is természetesen. Amerikában ez már egy nagyon népszerű termék egyébként, de ennél a terméknél a legigazabb, hogy azért lett népszerű, mert jó a reklámja, viszont ha valaki jobban megnézi a termék összetevőit, akkor rájön, hogy egyáltalán nem azt tudja ez a termék, amit a reklám ír róla. A termék reklámszövege elég gyatra lett, valami ilyesmi:

Szunnyadó izomaktivátor...a világ legnagyobb áttörése, meg ilyesmi,valójában egy korábbi MuscleTech reklám koppintása, aminek legalább volt valami köze az igazsághoz.

Szóval, mik az MHP  CyclinGF összetevői és melyik aktiválhatja a szunnyadó izmokat?

Egyik sem aktivál semmiféle szunnyadó izmot ha megnézed az összetevőit, legalábbis én nem találtam egy tudományos írást sem az összetevői mellett, ami ezt igazolná még távolról sem.

Mik az összetevők?

1. VitaminB - ez nem aktivál szunnyadó izmot.
2. Magnézium - ez sem aktivál szunnyadó izmot
3. Cink - ez sem aktivál szunnyadó izmot.
4. ZMA - Ami újra csak Cink, magnézium,B-6 vitamin, ami bizonyítottan növeli az anabolikus hormonszinteket.(nem aktivál szunnyadó izmokat)
5. Alpha-GPC - ami vélt kognitív javító és vélt növekedési hormon serkentő.(nem aktivál szunnyadó izmokat)
6. Tongkat Ali - Afrodiziákum, ami egyszerűen csak jó a szexre, de nem aktivál szunnyadó izmokat.(vagyis pontosabban egy izmodat biztos, hogy aktiválja.)  ;D
7. 5-HTP - ismert hangulat, étvágy és alvásjavító, de sok mellékhatása lehet, ha túladagolják vagy hosszan használják.(nem aktivál szunnyadó izmokat).serotoninná alakul.
8. N-(2-(5-Methoxyindol-3-Y) ethyl) acetamide - ez melatonin, ami egy bizonyítottan működő alvájavító,(sajnos sok lehetséges mellékhatással) - ez sem aktivál szunnyadó izmokat.
9. Valeriana Officinalis Root Extract - másnéven macskagyökér kivonat, nyugtató és alvásjavító, sok lehetséges mellékhatással.(nem aktivál szunnyadó izmokat.)
10. 3, 4, 5, 7-Tetrahydroxyflavan-3-Ol - ez egy falvonoid, amit elsősorban gyomorbántalmakra, gyulladáscsökkentőként javasolnak és antioxidáns is, de sajnos nem aktivál szunnyadó izmot.
11. ....fárasztó ez a sok összetevő, ami mind mást csinál, csak alvó izmot nem aktivál... ;D

Szóval, összefogalalva, legyünk őszinték, a CyclinGF úgy tűnik nem aktivál semmiféle szunnyadó izmot, legalábbis elég furcsa módon csinálhatja, ha mégis megteszi ezt és valamilyen áttételes, furfangos módon még ki lehet hozni belőle, hogy alvó izmokat aktivál, de ez inkább csak félrebeszélés és reklám.

Akkor, mire jó mégis és jó-e valamire?

Természetesen jó valamire. Az összetevőt megnézve, nagyon jó nyugtató és alvásjavító termék, ráadásul a ZMA tartalma miatt segítheti a növ.hormon kiválasztást és tesztoszteron termelést alvás közben és javíthatja a szexuális vágyat is. Szóval, segíthet pár dologban, de a puding próbája az evés. Szerintem csak 21 éves kor felett javasolt!!!

Ennyi.

Még csak annyit, ha valaki megkivánná ezt az MHP terméket, akkor most akciós, bevezető áron az extremefit- nél (www.extremefit.hu) hozzájuthat 13,900 - Ft-ért.(hamarosan fenn lesz a termék teljes (reklám)leírása is az extremefit oldalon. telefonon megrendelhető: 061 4561262

(és még valami: a fenti állítások csak információs és szórakoztató jellegűek!! Nem helyettesítik szakember segítségét és nem gyógyítanak, diagnosztizálnak semmilyen betegséget és nem javasolnak semmilyen gyógyító vagy megelőző kúrát. ;D )
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"