2024. Április 29. - 00:38:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: MHP - SARM-X  (Megtekintve 43184 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 26. - 10:18:53
Válasz #15
Nem elérhető

Bubee


Ennyi erővel langyos tejet is lehetne inni lefekvés előtt  ˝=/ Az legalább nem kerül 13 ezer forintba és ugyanolyan hatásos  ::) ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 26. - 10:20:37
Válasz #16
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ennyi erővel langyos tejet is lehetne inni lefekvés előtt  ˝=/ Az legalább nem kerül 13 ezer forintba és ugyanolyan hatásos  ::) ;D

Mi vagy te, macska?  ;D  :-}
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 26. - 10:31:19
Válasz #17
Nem elérhető

Bubee


Ennyi erővel langyos tejet is lehetne inni lefekvés előtt  ˝=/ Az legalább nem kerül 13 ezer forintba és ugyanolyan hatásos  ::) ;D

Mi vagy te, macska?  ;D  :-}

Nem, csak egy dagatt kertitörpe  ;)  ;-oo-;  :-oD

Ilyesmi  ;D

Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Augusztus 26. - 11:12:30
Válasz #18
Nem elérhető

ViCtor


A túlzott reklámozás gyanús lehet. A Mt-nél ez már beteges, de ott legalább hasít az anyag. Érdemes a Supplement Facts-ot megnézni, miből is áll a szerkezet. Az MHP sokszor másol pl a Mt-től dolgokat, de valahogy a saját, egyedi cuccuk mindig beválik és ütős. Én szeretem az MHP-t, az egyik legjobb cég. De azeket a sármos dolgait és a leukid micsodáit már ki sem próbálnám.
Ha valaki közelebb akar kerülni az igazsághoz, akkor pudingozik ezekkel, hasonlítgat, érez, meglátja a különbséget.


Az Aplodan pedig egy olyan szer, ami képes az alapanyagból (belőlem) kihozzni a lehető legtöbbet, a tartalékot, napról-napra. Szép, folyamatos és látható eredményei vannak/lesznek. Folyamtosan többre leszel képes. Az pedig biztos, h van köze a reklámjához. Egy hülye hasonlítás: kb, überli egymaga a Gakic&Leukic párost tudásban erőben köbö... Legalábbis hasonló feeling.
Az MHP pedig ne rontsa a renoméját, inkább maradjon a világ legjobb dolgainál, ami legalább saját és eredeti: UpyourMass ezerrel!, Secretagogue-cuccai, Glutaminja, MRP-je, vitaminja ...ezeknek nincs párjuk.


Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Augusztus 26. - 11:21:50
Válasz #19
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Egyetértek, a MuscleTech - Aplodan tényleg egy nagyon jó termék!!  :-oD
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 24. - 15:15:23
Válasz #20
Nem elérhető

Gabore


Helloka!!!
Én már 9napja kezdtem el szedni a sarm-x-et!Rendes étkezés+edzés mellet az eddigi tapasztalataim vele kapcsolatban hogy nem ér SEMMIT!Idő hiányban sajnos nem tudok rendes értékelést írni róla,de majd a kúra végén leírom a tapasztalataimat,de úgy gondolom,hogy ami egy hét után nem kezd dolgozni az később sem fog. :-}

2007. Szeptember 24. - 16:43:19
Válasz #21
Nem elérhető

Kola


azért izgatottan várjuk az eredményeket... 8-) 0o0o0
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Október 12. - 22:29:34
Válasz #22
Nem elérhető

Gabore


Üdvözletem!
Na szóval...SARM-X!
Erőnövekedés: 0  (még gyengültem is :( )
Tömegnövekedés: feljött egy kiló,de szerintem a cuccnak semmi köze nem volt hozzá!
Amit nyújtott: nagy libidó;definiáltabbak lettek az izmaim;Több pozitívumot nem tapasztaltam:(
Azért kiváncsian várom mások tapasztalatait a termékről!!!

No PaIn,No GaIn;)

2007. Október 17. - 06:19:14
Válasz #23
Nem elérhető

Gabore