2024. Április 29. - 07:47:32
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: ALRI - PRO ANABOL  (Megtekintve 13784 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Augusztus 19. - 11:51:03
Megtekintve 13784 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nyitok egy új témát erről a termékről, egyszerúen csak azért mert megéri nyitni egy új témát róla. ;) Van néhány termék, ami sokkal több figyelmet érdemel, mint csak egy vödör whey protein professional super hardcore anabolic...shit stb....

Ez a termék 2007 május közepén jött ki az USA-ban és kb. 4 napja van Magyaroszágon az extremefit store-ban. Amerikában már sok jó visszajelzés van róla. A Pro-Anabol az ALR Industries Evolution Stack-jének 3. tagja.

A YouTube-on egy tesztelő video naplót készített a Pro-Anabol-al. Itt érheted el.

Itt érheted el a termék teljes leírását - ALRI - Pro Anabol.

Mivel a leírása elég tiszta ezért nem fogok sok mindent hozzátenni, csak még pár apróságot.

K. Mi a Pro-Anabol?
V. A Pro-Anabol az ALRI legutóbbi terméke a Size and Strength sorozatból(Méret és Erő Sorozat). Úgy tervezték, hogy elősegítse az anabolikus növekedést.

K. 18 éves vagyok és 3 éve edzek. Jó a Pro-Anabol nekem?
V. Sajnos, nem. A Pro-Anabol 21 éven felülieknek készült.

K. Használhatom együtt a Pro-Anabol-t a Jungle Warfare-el, Bad Ass Mass-el és a Restore-al?
V. Igen, a Pro-Anabol az utolsó komponense az ALRI Evolution stack-jének.

K. Mégegyszer, mi is az a Pro-Anabol?
V. Nézd meg az első választ és olvasd el a termék leírását is.

A Pro-Anabol használható önmagában és stack részeként is.

Teljes stack-elési útmutató(hamarosan itt):




"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Augusztus 19. - 12:51:51
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Remélem lesz még belőle télen  ::) ;D Akkor ha minden jól megy beillesztem utókúrának  --)  :-)-> ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 04. - 13:36:59
Válasz #2
Nem elérhető

ViCtor


Valószínűleg tökéletes befejezés "negyediknek" a termék. Nemcsak befejezés, hanem levezetés. Majd írok bővebben a beszámolómban még a mai nap. Teljes képem van már róla és úgy gondolom, h több ,mint jó termék, de ezt majd részletesebben. Aki pedig a végére hagyja a kúrájában a proanabolt, annak sikerekben gazdag élményei lesznek. Ez már nem tömegel annyira, nem mozgatsz már vele meg nagy súlyokat, hanem inkább tömöríti a meglévő 'rostjaidat'. Hogy tisztább képet alkoss, ahhoz ki kell próbálnod. Amire pedig tervezték, arra pont jó; pucol, keményít, megtart, levezet. Tehát , szálkásít, libidót megtartja, izmokat bedurrantja, kedvet csinál még az utolsó szakaszra. Ugynakkor fejlődsz is vele, nem mint a retainnal. (ezt én tudom, miért hoztam kapcsolatba. am, jó termék az is)

Durranásban, erezettségben a nitrixet hazavágja simán, főleg ár/érték arányban (is)! Ahhoz képest, h nitrixből mennyi kell bevenni, és ebből..., simán látható, melyik a pro-bb!
Erőfelhozatlaban gyengélkedik a termék, hiú ábránd marad a nagy súllyal való edzés. Vannak ennél sokkal gyengébb termékek, amik jobban hoznak erőben.


A legtöbb termék,ami átment rajtam, mind jó volt, hozzták az eredményeket. De léteznek mindig jobbak. Nem feltétlen a legújabbak. Én arra vagyok kíváncsi, h adott helyzetben, melyik termék überi a másikat. Természetesen mindegyik termék más célt szolgál, de a fejlődés a lényeg. Én erre helyezem a hangsúlyt. ...meg próbálok segíteni, h melyiknek járt le az ideje és melyik az next version ugyannnyi uzsetonért, több tudással. Relatív minden, de az összegzés sokat számít.

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2008. Április 21. - 17:07:15
Válasz #3
Nem elérhető

miki_nrg


Efitmaster, úgy fejezted be az első hozzászólást hogy stackelés hamarosan itt!
Úgy tűnik megfeledkeztél róla! Pótolnád azért így utólag? Mert most akarok egy ALRI kúrát csinálni!

2008. Április 21. - 22:05:59
Válasz #4
Nem elérhető

miki_nrg


persze ha az evolution cutting és az evolution bad ass mass stacken kívül van más stackelési lehetőség is

2009. Szeptember 09. - 14:22:44
Válasz #5
Nem elérhető

tamas21


Én is szeretném kipróbálni az Alri termékeit, de hogy is kellene szedni ezeket?egy négyes stack-re gondoltam: Pro Anabol, Restore, Bad Ass Mass, Jungle Warfare. Ki mit mond, hogy kéne szedni őket? A Pro Anabolt levezetésnek kell vagy mit-miután, vagy egyszerre mindent?

2009. Szeptember 09. - 14:51:48
Válasz #6
Nem elérhető

darknight


Én is szeretném kipróbálni az Alri termékeit, de hogy is kellene szedni ezeket?egy négyes stack-re gondoltam: Pro Anabol, Restore, Bad Ass Mass, Jungle Warfare. Ki mit mond, hogy kéne szedni őket? A Pro Anabolt levezetésnek kell vagy mit-miután, vagy egyszerre mindent?

Az ALRI honlapján rátalálsz a megoldásra, de már ezen a fórumon is le volt írva párszor... ***)))) ;) :D

Kutass egy picit... ?:-)

Na jó, segítek... ;-oo-;

http://alrindustries.com/ver2/

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Szeptember 09. - 18:47:26
Válasz #7
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem az ALRI-től a 2 legjobban sikerült termék a Jungle Warfare és a Pro Anabol.A 2 mehet egyszerre nyugodtan,de csak ezt a kettőt szedném a termékeik közül,max. ha ezzel a kúrával végeztem volna akkor Restore,de jó a PCT is utána,meg a Novedex XT,persze nem feltétlenül szükséges,csak ajánlott.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 10. - 06:53:46
Válasz #8
Nem elérhető

tamas21


Szerintem az ALRI-től a 2 legjobban sikerült termék a Jungle Warfare és a Pro Anabol.A 2 mehet egyszerre nyugodtan,de csak ezt a kettőt szedném a termékeik közül,max. ha ezzel a kúrával végeztem volna akkor Restore,de jó a PCT is utána,meg a Novedex XT,persze nem feltétlenül szükséges,csak ajánlott.


Köszi a segítséget mindkettőtöknek. Az Alri termékei lehet/árdemes -e mást is szedni? ( creatine, glutamin...) A Bad Ass Mass-t más sem ajánlja? Más szerint is hagyjam ki a stack-ből?

2009. Szeptember 10. - 08:23:57
Válasz #9
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Szerintem az ALRI-től a 2 legjobban sikerült termék a Jungle Warfare és a Pro Anabol.A 2 mehet egyszerre nyugodtan,de csak ezt a kettőt szedném a termékeik közül,max. ha ezzel a kúrával végeztem volna akkor Restore,de jó a PCT is utána,meg a Novedex XT,persze nem feltétlenül szükséges,csak ajánlott.


Köszi a segítséget mindkettőtöknek. Az Alri termékei lehet/árdemes -e mást is szedni? ( creatine, glutamin...) A Bad Ass Mass-t más sem ajánlja? Más szerint is hagyjam ki a stack-ből?

A fehérje mellé a glutamin az nem kérdés,erősen ajánlott a használata ;).
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2009. Szeptember 13. - 19:57:04
Válasz #10
Nem elérhető

tamas21


Creatint érdemes me3llé szedni?

2009. Október 03. - 22:33:20
Válasz #11
Nem elérhető

tamas21


A pro-anabolt és a Jungle Warefare-t hogy érdemes szedni? egyszerrre kezdeni mind a kettőt vagy csaúsztatva valamennyire vagy egymás után teljesn mint a stack is írja?