2024. Április 28. - 23:42:38
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: KÉSZÜLJ!!! HAMAROSAN MUSCLE ASYLUM PROJECT!  (Megtekintve 25681 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 20. - 14:42:24
Megtekintve 25681 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor

 
Először Magyarországon a titok hamarosan feltárul és elérhető lesz a www.extremefit.hu -n! ;D . Még 10 nap a Mr. Olympiáig, még 10 nap a MuscleAsylumProject -ig!



AZ IZOMŐRÜLTEKHÁZA PROJECT ;D

Ne felejtsd el fullra állítani a hangerőt!!! o--O

"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 20. - 14:45:48
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg



2007. Szeptember 20. - 15:09:53
Válasz #2
Nem elérhető

parrre



2007. Szeptember 20. - 15:17:59
Válasz #3
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 20. - 15:49:00
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 20. - 16:22:12
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


Ez egy új gyártó,akinek a termékeit fogjátok forgalmazni Efit,vagy egy teszt van újra készülődőben? @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 20. - 16:35:43
Válasz #6
Nem elérhető

Kola


ahogy nekem lejött ez 1 új gyártó és megmondom őszintén eléggé felspanolt a videójuk szal meg edzeni... :-):-):: :-)! =/+'
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 20. - 17:39:44
Válasz #7
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 20. - 23:03:38
Válasz #8
Nem elérhető

zotja



2007. Szeptember 20. - 23:43:00
Válasz #9
Nem elérhető

parrre



2007. Szeptember 21. - 11:57:37
Válasz #10
Nem elérhető

darknight


Efitmaster!

Ha terveztek az új M.A.P. termékekkel (Altered State, Anabolic O.D., Arson, Freak Fix) valamiféle tesztet, akkor már most jelezném, hogy szívessen jelentkeznék a tesztcsapatba. Jelenleg egy másik kúrát tervezek, de eléggé "ígéretes" a cucc, kicsit a neten is keresgéltem, pláne a reklámfilm megnézése után. Megmutathatnánk a világnak, hogy egy öltönyös irodai aktakukacból mit hozhatnak ki az ilyen keményvonalasabb cuccok. Remélem lesz erre lehetőség.

Addig is rákészülök a mai lábnapra...

Amúgy hallott valaki valami infót a BSN  2007 nyarára ígért NCG-CR Anabolic termékéről?
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Szeptember 21. - 12:51:35
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Amerikában a kilövés a Mr. Olympia és utána röviddel az összes államban október 1, Magyarországon Oktober 20 Debrecen Fitparade, MuscleTech IFBB Grand Prix!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 21. - 18:27:34
Válasz #12
Nem elérhető

hopika


Azt beszéltem tegnap a Nyíregyházi boltosoddal,hogy lehet elnézek én is velük a debreceni buliba-úgysem voltam ilyesmin már vagy 7-8 éve.
Ha minden igaz koncertem nincs azon a hétvégén,tehát egyelőre szabad az út.
Ott megleshető lesz az új cég terméke is gondolom szavaidból ítélve.
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 25. - 10:49:20
Válasz #13
Nem elérhető

Kola


találtam 1 pár dolgot a termékekről
lesz 1 harmadik generációs zsírégető:ARSON 1 pár hatóanyag:Cissus quadrangularis extract
                                                                                   Gamma-butyrobetaine eicosanoate
                                                                                   Uridine-5 - monophosphoris acid dissodium

nitric oxid fokozó:ALTERED STATE  hatóanyag:L-arginine-gamma-butyrobetaine
                                                              L-arginine hexanoate-caffeine anhydrous

edzés utáni cucc:ANABOLIC O.D. hatóanyagot nem találtam

ja és lesz vmi zsír kis protein:FREAK FIX Protein

ennyit találtam de madj minden kiderül 1 pár napon belül... @-o @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...

2007. Szeptember 25. - 15:25:02
Válasz #14
Nem elérhető

Kola


a hatóanyagok egész hasonlóak az MT cuccaihoz főleg az NO-fokozó
na de madj minden kiderül @:-)
andro nem terveztek vmi tesztet?ahol kapnánk 1 kis kóstolót az új cuccból... :-)-> ;-oo-; @:-)
A lehetetlen méltatlan az emberhez...