2024. Április 28. - 21:17:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Extremefit Nyiregyháza  (Megtekintve 8816 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Szeptember 23. - 22:54:24
Megtekintve 8816 alkalommal
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Még valami a ma estére. kb. egy hét múlva nyílik az extremefit Nyiregyházán.

A nyiregyházi vasútállomás owned by extremefit. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 23. - 23:34:52
Válasz #1
Nem elérhető

Bubee


Zsír  ;D Legközelebb ide is építsetek  ;) ;D  --)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Szeptember 23. - 23:41:51
Válasz #2
Nem elérhető

ViCtor


Na majd a sóstói gazdagoknak nem kell messzire menni a béjemvéjükkel:) Hajrá!
Bubeee a következő stackedet ott kell átvenned személyesen, illettve kaphatsz ott eladói állást szállás nélkül  ;D

Nyíregyháza meg fain város, fain emberekkel. Volt szerencsém arrafelé.  #:-)

Magam már az elején elemezni szoktam, hogy ha valamire vágyom, az mibe fog nekem kerülni. Nem próbálom becsapni magam. Tudom, hogy vagy pénzzel, vagy az időmmel, az energiámmal, esetleg a kényelmetlenséggel vagy valami mással fizetnem kell érte. Ha pedig eldöntöttem, hogy valami megéri az árát, kész vagyok fizetni, és fizetek is.

2007. Szeptember 23. - 23:48:38
Válasz #3
Nem elérhető

parrre


Csak nem te is lovas  d:) vagy Vic ?  :-O   ;D


2007. Szeptember 24. - 07:58:08
Válasz #4
Nem elérhető

tomi


Gecc, itt mindenki nyíregyházi?
Amúgy király helyen van a bolt, ha megyek majd haza mindig betérhetek, plusz, minden a városba vonattal érkező ember, első benyomása az izom lesz
király!
Up the dose, lift the most!

2007. Szeptember 24. - 08:14:38
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


Már ha engedélyezzük a reklámot...mivel mi adjuk bérbe az épületet(igaz csak közvetve,mert első kézből a Resti Zrt.).
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 24. - 22:41:51
Válasz #6
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Már ha engedélyezzük a reklámot...mivel mi adjuk bérbe az épületet(igaz csak közvetve,mert első kézből a Resti Zrt.).
 @-o

Hopika, engedélyezzétek, mert így sokkal fittebben néz ki az egész állomás. ;D
Az emberek pedig egy feles helyett egyből vehetnek egy stimulant X-et és pörögnek egész nap Nyiregyházán, ráadásul a zsír is elillan közben. ;D Na ezt magyarázd el az állomásfőnöknek. 8-) Ki tudja, a végén még kapsz egy ajándék Hydroxycutot is a főnöktől ott... d:)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Szeptember 24. - 22:50:26
Válasz #7
Nem elérhető

hopika


Az a baj,hogy nem én döntök az ügyben sajnos,de ezt már megbeszéltem Attival is...Tőlem akármi lehetne-akár életnagyságú és élő emberek kiállítva az ablakba  Łł=
Az egyetlen bibi,csak a MÁV fafejűsége... ˝=/
Én annyit tehetek majd az ügyben,hogy ha esetleg bejeleszelentés fut be,hogy valamiért nem tetszik valakinek,vagy kifogást találnak,akkor hozzám futnak be a szálak én meg szólok előre Attinak.

A Hydroxy-t meg ígyis-úgyis be kell szereznem!De az még 3 hét alsó hangon.
Kíváncsi leszek a boltra én is amúgy.

Üdv
T.
 @:-)
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Szeptember 25. - 09:14:58
Válasz #8
Nem elérhető

tomi


andro, mennyire igaz amit írtál :D
Up the dose, lift the most!

2007. Október 12. - 12:37:08
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Most hétfőtől nyitva a Nyiregyházi Extremefit! :-)! Aki arra jár, látogassa meg. Igazi authentikus Extremefit feeling várja az odalátogatókat is, ahol mindig találsz valami anabolikusat! :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 12:39:36
Válasz #10
Nem elérhető

Bubee


Uhh.. Olyan akciót nem akartok szervezni h kisorsoltok valakit minden hónapban, akinek az lesz a jutalma h kap 1 percet arra h beszabaduljon a boltba és amennyi cuccot csak tud, kihozzon?  :-O  ;D  /7%

It'd be fuckin gooooood  ;D
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 12. - 12:57:56
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Ezen még elgondolkozunk majd egy kicsit, hogy mennyire lenne jó ötlet. ;D De azt hiszem csak IFBB profik szállhatnának be a játékba, talán a sztory TV kijön akkor és lesz valami reklámértéke is legalább. ;D

Egyébként is minden 3. napon úgy néznek ki az extremefit üzletek, mintha kifosztották volna őket. :D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Október 12. - 17:42:37
Válasz #12
Nem elérhető

The Rock


Még a jó öreg BIZMOT vonat is beurott egy kis true mass-ért  ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 15. - 15:11:53
Válasz #13
Nem elérhető

hopika


Már ha engedélyezzük a reklámot...mivel mi adjuk bérbe az épületet(igaz csak közvetve,mert első kézből a Resti Zrt.).
 @-o

Hopika, engedélyezzétek, mert így sokkal fittebben néz ki az egész állomás. ;D
Az emberek pedig egy feles helyett egyből vehetnek egy stimulant X-et és pörögnek egész nap Nyiregyházán, ráadásul a zsír is elillan közben. ;D Na ezt magyarázd el az állomásfőnöknek. 8-) Ki tudja, a végén még kapsz egy ajándék Hydroxycutot is a főnöktől ott... d:)

Na mi van má' azzal a Hydroxycut Hardcore-al?  @-o @-o @-o

Viccet félretéve,mik a tapasztalatok az elején a bolt látogatottságával?
Atti tudott már valami infóval szolgálni?

Terveztek itt is teszteket,próbákat,külön akciókat?(tudok egy alanyt... o:))
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2008. Január 08. - 15:49:35
Válasz #14
Nem elérhető

Sanyi Nyiregyháza


Sziasztok! d:)

Akik betévednek ebbe a topikba azoknak itt vannak a nyíregyházi ExtremeFit elérhetőségei:

Tel: 06-42-310-059 vagy 06-70-558-0517

Nyitvatartás: Hétfő-Péntek: 9-17-ig, Szombat 9-13-ig

Cím: Nyíregyháza Vasútállomás Üzletház  #:-)
WWW.www.bodybuilding.hu.HU
"A férfinak nincs joga fizikai edzés területén amatőrnek lennie. Szégyen számára anélkül megöregedni, hogy látta volna azt a szépséget és erőt, amire a teste képes." (Szokratész)

�Az egyetlen ok, hogy valaki utál, azt jelenti, hogy szeretne olyan lenni, mint te!�

�Sport nélkül lehet élni, de nem érdemes"

WWW.www.bodybuilding.hu.HU