2024. Április 28. - 21:57:56
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BCAA-k, vitaminok, glutamin és a többiek  (Megtekintve 21700 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 10. - 18:45:02
Megtekintve 21700 alkalommal
Nem elérhető

darknight


Hi Fórumozók!

A téma célja, hogy a top tömeg- és erőnövelő, energizáló, regeneráló, lepucoló stb. készítmény mellett megosszuk egymással a tapasztalatokat a többi fontos kiegészítő vonatkozásában. Írjátok meg a véleményeteket, hogy milyen vitaminokat, multivitaminokat, halolajat, glutamint, aminosavat, kiváltképp BCAA-t, ZMA-t stb. használtatok már a céljaitok eléréséhez, és milyen eredménnyel. Ezek a termékek szintén elengedhetetlenek a megfelelő minőségű izomzat eléréséhez és megtartásához, véleményem szerint a különböző fehérjeporok , tömegnövelők, hardcore kiegészítők ezek nélkül nem működnek hosszútávon. Ugyancsak fontos kiegészítők pl. a különböző ízületvédők, melyek segítséget nyújtanak a nagyobb súlyokkal edzők ízületeinek megóvásban.

Én ezek közül eddig csak gyenge minőségű aminosavtablettákat (gyártót inkább nem mondok, de "sejthetően" nem erről az oldalról valók voltak), illetve az MHP Glutamine SR-jét használtam, ez utóbbival maradéktalanul meg voltam elégedve. Furcsa, de még ezek a gyengébb minőségű aminók is segítettek az edzésben, de ez nem a használat alatt tünt ez fel igazán, hanem mikor már nem szedtem őket.

Hamarosan újra használom majd a Glutamine SR-t az MHP-től, illetve az Optimum Nutrition-tól a következőket: Glutamine Powder, Fish Oil kapszula, Flaxseed Oil kapszula, Stress-B Complex, ZMA kapszula, BCAA-1000 kapszula, valamint Amino Fuel a Twinlab-tól és Super Vitamin Pak az ISS-től. A termékek hatásáról, szedésükről részletesen be fogok számolni az oldalon.

Tehát aki használt már ilyen jellegű, nem konkrétan az izomnövelést célzó termékeket, az ossza meg a véleményét velünk a hatásokról (pl. izomkeménység, regeneráció stb), használatról, a kategóriájában szerinte legjobb termékről pl. legjobb glutamin, vitamin, BCCA stb.
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2007. Október 10. - 19:03:13
Válasz #1
Nem elérhető

parrre


Hátttőőőőő

Asszem én is az úgynevezett "nemerről az oldalról származó" cuccokat eszem, egész egyszerűen azért mert úgy gondolom hogy a glutamin az glutamin, a bcaa az bcaa , a vitamin pedig vitamin akárki is gyártsa.
Árban viszont nem mindegy.

Tehát az alap kieg cucc :

- Multi-X
- Whey-Pro 6 kg csokis
- BCAA Xpress
- G-Bomb

illetve tömegnöveléskor Vitargo CRX

Ezek közül mindegyikkel elégedett vagyok, Vitrago CRX helyett már próbáltam mást is, annak ellenére hogy az íze nagy kedvencem.  :-oD  @:-)

2007. Október 10. - 19:08:34
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor
Hátttőőőőő

Asszem én is az úgynevezett "nemerről az oldalról származó" cuccokat eszem, egész egyszerűen azért mert úgy gondolom hogy a glutamin az glutamin, a bcaa az bcaa , a vitamin pedig vitamin akárki is gyártsa.
Árban viszont nem mindegy.

Tehát az alap kieg cucc :

- Multi-X
- Whey-Pro 6 kg csokis
- BCAA Xpress
- G-Bomb

illetve tömegnöveléskor Vitargo CRX

Ezek közül mindegyikkel elégedett vagyok, Vitrago CRX helyett már próbáltam mást is, annak ellenére hogy az íze nagy kedvencem.  :-oD  @:-)

Az oké, hogy ki gyártja de mit tesz bele milyen minőséget és mennyiséget 8-)

2007. Október 10. - 19:33:22
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Hátttőőőőő

Asszem én is az úgynevezett "nemerről az oldalról származó" cuccokat eszem, egész egyszerűen azért mert úgy gondolom hogy a glutamin az glutamin, a bcaa az bcaa , a vitamin pedig vitamin akárki is gyártsa.
Árban viszont nem mindegy.

Tehát az alap kieg cucc :

- Multi-X
- Whey-Pro 6 kg csokis
- BCAA Xpress
- G-Bomb

illetve tömegnöveléskor Vitargo CRX

Ezek közül mindegyikkel elégedett vagyok, Vitrago CRX helyett már próbáltam mást is, annak ellenére hogy az íze nagy kedvencem.  :-oD  @:-)

Az oké, hogy ki gyártja de mit tesz bele milyen minőséget és mennyiséget 8-)

Itt jegyezném meg, hogy pár hónapja váltottam multi x-re ISS pakkról, a párszáz forint miatt, mival koppra megegyezik a kettő.. És nem! Vissza kellett állnom ISS pakkra, mert állandóan beteg voltam, soha még allergiás tüneteim nem voltak, de akkor igen. Visszaálltam az ISS-re, és megint semmi bajom.. Lehet ez véletlen is, de már a tudat megéri, hogy ez JOBB  /:-)

Meg az is lehet, hogy szimplán csak hülye vagyok  !+"%

2007. Október 10. - 19:44:28
Válasz #4
Nem elérhető

Bubee


Hátttőőőőő

Asszem én is az úgynevezett "nemerről az oldalról származó" cuccokat eszem, egész egyszerűen azért mert úgy gondolom hogy a glutamin az glutamin, a bcaa az bcaa , a vitamin pedig vitamin akárki is gyártsa.
Árban viszont nem mindegy.

Tehát az alap kieg cucc :

- Multi-X
- Whey-Pro 6 kg csokis
- BCAA Xpress
- G-Bomb

illetve tömegnöveléskor Vitargo CRX

Ezek közül mindegyikkel elégedett vagyok, Vitrago CRX helyett már próbáltam mást is, annak ellenére hogy az íze nagy kedvencem.  :-oD  @:-)

Igazad is van, meg nem is. Amíg mást nem próbál ki az ember addig nem lehet biztos ebben. Azt meg h pontosan benne van -e a dobozban aminek lennie kell, senki nem tudja, viszont különbségeket lehet érzeni, így abból lehet következtetni.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 10. - 20:29:57
Válasz #5
Nem elérhető

tomi


Twinlab Amino Fuel nekem a tápkiegek koronázatlan királya. Edzés után iszom, úgy szívódik fel mint a kámfor, és tudok utána zabálni.
Up the dose, lift the most!

2007. Október 10. - 21:28:05
Válasz #6
Nem elérhető

parrre


Igazából azt nem gondolom hogy egy gyártó ne azt és ne annyit tegyen bele a termékébe mint amennyi a dobozra van írva. Pláne ha amerikai. Egyszer bukjon be oszt  :-)- .
Az összetevők minősége persze lehet különböző, de ilyen hobbi szinten az hogy 70% hasznosul vagy 62, nekem édesmindegy.  8-) pláne ha fele annyiba kerül.
Persze akinek komolyabb célja van, és megengedheti magának az nyomja a legjobbat.

písz

 ;-oo-;

2007. Október 10. - 22:31:53
Válasz #7
Nem elérhető

tomi


Parre, nem kötekedésből, de szerinted a ...... amerikai?
Up the dose, lift the most!

2007. Október 10. - 23:27:42
Válasz #8
Nem elérhető

The Rock


Parre, nem kötekedésből, de szerinted a ...... amerikai?

Amerikai licensz alapján, kinti alapanyagokból, magyarországon készült termék!
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. Október 10. - 23:47:56
Válasz #9
Nem elérhető

parrre


Parre, nem kötekedésből, de szerinted a ...... amerikai?

Amerikai licensz alapján, kinti alapanyagokból, magyarországon készült termék!

Így

De igazából sztem más országban sem divat ilyesmikkel viccelni. (Igaz agyarországon fordultak már elő dolgok ... :-Đ )

2007. Október 11. - 08:28:23
Válasz #10
Nem elérhető

BrianB


Nálunk nagyon sok, nagyon vicces ember él :angry: :---- ;D

2007. Október 11. - 11:30:12
Válasz #11
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Majd ha több időm lesz talán jobban is hozzászólok a témához...minden esetre a jövő szerintem az aminosavaké! A "sima" aminosavak sokkal anabolikusabbak mint pl. a tejsavó...

 :-oD
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 11. - 12:07:13
Válasz #12
Nem elérhető

rajcipeti


Én nagyon várom már,h hozzászólj!:)Neked biztos komoly rálátásod lehet a dolgokra.Ez szerintem mindenkit érdekel.

2007. Október 11. - 17:34:35
Válasz #13
Nem elérhető

Ricsi


Igen én is nagyon kíváncsi lennék!!

2007. Október 11. - 22:07:34
Válasz #14
Nem elérhető

Ricsi


Nálam abszolút győztes: UNIVERSAL - ANIMAL PAK !!!
Nem olcsó, de már betoltam egy jó pár dobozzal és nagyon ott van.
A glutamin is kötelező plusz nálam egy ideje. Több fajtát is próbáltam, de számottevő különbségeket nem éreztem köztük. Egyébként MHP - Glutamine SR nálam a favorit. Jelenleg is ezt eszem és szintén kiválónak tartom. Valószínű kedvencem is marad és nem térek át más termékhez. Amúgy már csak a 12 órás felszívódás miatt is érdemes kipróbálni. A minőségről pedig ne is beszéljünk az MHP magáért beszél. Mindenkinek tudom ajánlani e két terméket. Ezek mellett tervezem ON - BCAA 1000 aminósav elkezdését és szintén állandósítását a fentiek mellett.