2024. Április 29. - 01:12:51
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: BCAA-k, vitaminok, glutamin és a többiek  (Megtekintve 21701 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 12. - 03:42:22
Válasz #15
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Én nagyon várom már,h hozzászólj!:)Neked biztos komoly rálátásod lehet a dolgokra.Ez szerintem mindenkit érdekel.
Itt egy kicsit hozzászóltam már:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.msg4146#msg4146
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 23. - 22:52:51
Válasz #16
Nem elérhető

Arany János


hát vitaminok közül animal pakk messze überel mindent egyedül az mhp-s vitamin ami hasonloan nagyon jó de animal jobb. bcaa express is rox olcso és sok csak borzaszto az ize de 10szer több van benne mint többiben

2007. Október 24. - 03:31:16
Válasz #17
Nem elérhető

The Rock


hát vitaminok közül animal pakk messze überel mindent egyedül az mhp-s vitamin ami hasonloan nagyon jó de animal jobb. bcaa express is rox olcso és sok csak borzaszto az ize de 10szer több van benne mint többiben

Nincs semmi gond a bcaa express-el, csak tudni kell feloldani  !+"% ;D
Whatcha gona do, when The Rock runs wild on you!

2007. December 10. - 20:01:59
Válasz #18
Nem elérhető

Johnnyx


Sziasztok,
Eddig - főleg anyagi okok miatt - csak fehérjével és vitaminnal egészítettem ki az étrendemet. Most rászántam magam, hogy egy harmadik fajta kiegészítőt is kipróbálok és ez a glutamin lesz. Szerintetek melyik fajtával érdemes próbálkozni: Glutamine SR (ez a folyamatos felszívódás miatt vonz), G-Bomb (ennek az ára igen kedvező) vagy Dymatize Glutamin (mert fehérjéből ezt a márkát használom), esetleg más ötlet?
Egyetek zabot!

2008. Április 27. - 03:22:39
Válasz #19
Nem elérhető

sany80


Sziasztok!
Egy ropke kerdes.Vettem Aminosavat meg Bcaa-t nem tudom mikor erdemes ezt bevenni edzes elott,utan vagy kozben?Gondolom ezert megint jar egy - minden kerdesem evel vegzodik ????...!

2008. Április 27. - 05:52:15
Válasz #20
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Sziasztok!
Egy ropke kerdes.Vettem Aminosavat meg Bcaa-t nem tudom mikor erdemes ezt bevenni edzes elott,utan vagy kozben?Gondolom ezert megint jar egy - minden kerdesem evel vegzodik ????...!
Hi!

Egyrészt a BCAA is 3 aminosav együttese, másrészt:

http://www.bodybuilding.hu/supersite/forum/index.php?topic=159.msg5428#msg5428


 :-oD 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2008. Április 27. - 10:27:12
Válasz #21
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Sziasztok!
Egy ropke kerdes.Vettem Aminosavat meg Bcaa-t nem tudom mikor erdemes ezt bevenni edzes elott,utan vagy kozben?Gondolom ezert megint jar egy - minden kerdesem evel vegzodik ????...!
De legalább megkérdezted,ha nem tudtad ezt a dolgot,inkább egy plussz jár ezért.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 27. - 14:41:37
Válasz #22
Nem elérhető

sany80


Azt tudom hogy a BCAA is aminosav de mivel az kulon vettem azert tetem igy fel a kerdest.Vagy folosleges volt kulon venem?Na de latom azert jot a - kosz!
Csiko Istvan kosz a +!

2008. Április 27. - 16:09:20
Válasz #23
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem fölösleges,sőt nagyon is hasznos,szerintem a 4 legfontosabb tápkieg közt van.Tejsavófehérje,glutamin,multivitamin,bcaa.Edzés előtt 8-10g,már anabolikus környezetet teremt.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Április 27. - 17:16:32
Válasz #24
Nem elérhető

sany80


Nem fölösleges,sőt nagyon is hasznos,szerintem a 4 legfontosabb tápkieg közt van.Tejsavófehérje,glutamin,multivitamin,bcaa.Edzés előtt 8-10g,már anabolikus környezetet teremt.
Kosz!Akkor mondjuk legkozeleb vegyek olyan folyekony aminosavat amiben mar benne van a Bcaa is vagy jobb kulon?

2008. Május 01. - 12:21:28
Válasz #25
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Nem fölösleges,sőt nagyon is hasznos,szerintem a 4 legfontosabb tápkieg közt van.Tejsavófehérje,glutamin,multivitamin,bcaa.Edzés előtt 8-10g,már anabolikus környezetet teremt.
Kosz!Akkor mondjuk legkozeleb vegyek olyan folyekony aminosavat amiben mar benne van a Bcaa is vagy jobb kulon?
Jó kérdés,ha anyagilag megengedheted akkor mind a kettőt,de inkább tejsavó+edzés előtt bcaa,meg mehet utána is.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Augusztus 18. - 20:46:42
Válasz #26
Nem elérhető

dma


Fehérjében az Optimum Nutrition 100% Whey ami nekem tökéletes,mind ízre(Rocky Road,és Sütikrém),mind oldodásra   @:-)
Bírja a gyomrom,és szinte dugdosni kell,mert olyan kellemes illata van,hogy anyu is  kér néha egy turmixot  :-oD
Vitamin:Prolab training pak,és a Now Foods Liquid multi ami bejött.
Glutamin,ebböl csak a G-bomb-ot használtam,ízre kellemes ice tea jellegü,hatását nem vettem észre,bár csak egy doboznyit fogyasztottam.

2008. Szeptember 10. - 23:49:35
Válasz #27
Nem elérhető

Gabe


az ON sütikrém íze mihez hasonlítható?  ????...
"Yeah buddy, light weight baby!"

2008. Szeptember 11. - 11:00:02
Válasz #28
Nem elérhető

Cressler


az ON sütikrém íze mihez hasonlítható?  ????...
szerintem cappucinohoz
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Szeptember 11. - 13:50:27
Válasz #29
Nem elérhető

Gabe


"Yeah buddy, light weight baby!"