2024. Április 29. - 01:17:36
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Kúra után  (Megtekintve 30484 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Október 17. - 21:47:30
Megtekintve 30484 alkalommal
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Na feszegessük ez szerintem egy jó téma. Azt mondják hogy amit kemikáliával építessz fel azt étrendkiegészítőkkel igen nehéz lesz megtartani. Kíváncsi vagyok a pre és kontra véleményekre.

Sokan jönnek oda hozzám hogy mit csináljanak ha vége egy kúrának de nem akarnak nagyon összezuttyanni. Az öregek ilyenkor még elmondják hogy clomidot tessék enni vagy esetleg hcg-t vagy proviront vagy mindhármat. És utána?

Már hallom is "nyomjad a spirót az antikatabólikus". Valóban csak ez a megoldás van? Ne stackekben gondolkozzunk hanem termékekben.

Én pl nagyon bírom a ZMA termékeket...vagy önmagában 50 mcg cinket...más a trendi tribullusra esküszik ami természetesen nem mindegy honnan van "szüretelve".

Vagy a Long Jack? Vagy zabozzunk?

Tudom hogy sokan vannak úgy hogy pihenni kéne...de mégis kellene valami plussz...tisztuljon az ember de kapjon valami plusszt...

Novedex? ALRI? Anabolic Xtreme cuccok valamelyike? T-Bomb ? Axis HT?

2007. Október 17. - 21:51:37
Válasz #1
Nem elérhető

God Vazzeg


Kíváncsi leszek ki tud ehhez hozzászólni  ;-oo-; (Én egyelőre nem akarok  /:-)  ;-oo-; )

2007. Október 17. - 22:00:06
Válasz #2
Nem elérhető

Bubee


Én ebben látom a jövőt igazából. Sokan faszságnak tartják, mert "félnek" tőle, nem ismerik, így inkább azt mondják rá h szar, semmit nem ér, meg miért legyen ez, ha senki nem csinálja. Ez kb olyan dolog, mint anno az a kérdés h a Föld lapos -e vagy nem.

Én teszteltem enantát kúra után a Hyperdrol + Mass FX kombinációt és azt kell mondjam: WOW! Sok helyen leírtam már a véleményem erről, így nem teszem újra. A lényeg: működött, nem is akárhogyan.

Mielőtt bárki azt mondaná h szar, az először próbálja ki, utána alkosson véleményt. Én azt tudom h ez egy igen járható út, egy kombináció, a kémiai hadviselés és a naturál út közötti ösvény.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 17. - 22:02:14
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ebben látom a jövőt igazából. Sokan faszságnak tartják, mert "félnek" tőle, nem ismerik, így inkább azt mondják rá h szar, semmit nem ér, meg miért legyen ez, ha senki nem csinálja. Ez kb olyan dolog, mint anno az a kérdés h a Föld lapos -e vagy nem.

Én teszteltem enantát kúra után a Hyperdrol + Mass FX kombinációt és azt kell mondjam: WOW! Sok helyen leírtam már a véleményem erről, így nem teszem újra. A lényeg: működött, nem is akárhogyan.

Mielőtt bárki azt mondaná h szar, az először próbálja ki, utána alkosson véleményt. Én azt tudom h ez egy igen járható út, egy kombináció, a kémiai hadviselés és a naturál út közötti ösvény.

Tesztoszteron termelést melyik állítja vissza? HCG-t próbáltad már? Nem kötekedés, én is szeretnék ezzel kapcsolatban tanulni, nem mindegy mennyi megy el a végén a masszából nekem se  ;-oo-;

2007. Október 17. - 22:03:25
Válasz #4
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak egy gyors hozzászólás (a többit majd később)...

Nekem a HCG-Clomid combo bevált (egy bizonyos adagolásban)...

Aztán a tápkiegek terén vannak még kérdőjeleim. Mert egyre inkább azt látom, hogy külön lehet választani a hormonális helyreállás izomtömeggel, izomkeménységgel, erővel kapcsolatos részét és a libidót. Erre egyenlőre azt tudom példaként felhozni, hogy az Axis-HT tökéletes libidófokozónak bizonyult nálam, de a többi felsorolt dologban nem értem el vele kiemelkedő eredményt.

Akkor végülis a tesztoszteron szint milyen mértékben felelős az izom-erő-keménység-gel kapcsolatos témában és mennyire felelős a szexualitásért...? Ezt még egyenlőre kutatom... ?:-) ;D 8-)
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 17. - 22:04:34
Válasz #5
Nem elérhető

hopika


Akartam írni,de meggondoltam magam...úgy látszik az edzéssel a kisördög is visszatért belém...TÜRELEM-mármint magamnak!
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2007. Október 17. - 22:07:28
Válasz #6
Nem elérhető

Bubee


Én ebben látom a jövőt igazából. Sokan faszságnak tartják, mert "félnek" tőle, nem ismerik, így inkább azt mondják rá h szar, semmit nem ér, meg miért legyen ez, ha senki nem csinálja. Ez kb olyan dolog, mint anno az a kérdés h a Föld lapos -e vagy nem.

Én teszteltem enantát kúra után a Hyperdrol + Mass FX kombinációt és azt kell mondjam: WOW! Sok helyen leírtam már a véleményem erről, így nem teszem újra. A lényeg: működött, nem is akárhogyan.

Mielőtt bárki azt mondaná h szar, az először próbálja ki, utána alkosson véleményt. Én azt tudom h ez egy igen járható út, egy kombináció, a kémiai hadviselés és a naturál út közötti ösvény.

Tesztoszteron termelést melyik állítja vissza? HCG-t próbáltad már? Nem kötekedés, én is szeretnék ezzel kapcsolatban tanulni, nem mindegy mennyi megy el a végén a masszából nekem se  ;-oo-;

Én akkor 2 HCG-t nyomtam el, de lehet az se kellett volna. Igaz nem volt magas a tesztó adagolás, de azért a heréim kicsit összébbmentek. Szal 2 HCG volt és kész. A többi a 2 kieg. Utókúrában erősebb voltam mint valaha... Lehet ez jelent valamit. Amúgy meg ha jól emlékszem semmi visszaesés nem történt.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 17. - 22:09:18
Válasz #7
Nem elérhető

Bubee


Csak egy gyors hozzászólás (a többit majd később)...

Nekem a HCG-Clomid combo bevált (egy bizonyos adagolásban)...

Aztán a tápkiegek terén vannak még kérdőjeleim. Mert egyre inkább azt látom, hogy külön lehet választani a hormonális helyreállás izomtömeggel, izomkeménységgel, erővel kapcsolatos részét és a libidót. Erre egyenlőre azt tudom példaként felhozni, hogy az Axis-HT tökéletes libidófokozónak bizonyult nálam, de a többi felsorolt dologban nem értem el vele kiemelkedő eredményt.

Akkor végülis a tesztoszteron szint milyen mértékben felelős az izom-erő-keménység-gel kapcsolatos témában és mennyire felelős a szexualitásért...? Ezt még egyenlőre kutatom... ?:-) ;D 8-)

Nem tudom milyen tesztóra gondolsz (endogén v exogén), de azt tudom h kúra alatt bitang kemények az izmaim. De ez volt a slágekoxoknál is. Orastan, Hyperdrol stb.. Plusz a Nitrix, ami más kategória, de iszonyatosan bekeményít.
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 17. - 22:12:29
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Csak egy gyors hozzászólás (a többit majd később)...

Nekem a HCG-Clomid combo bevált (egy bizonyos adagolásban)...

Aztán a tápkiegek terén vannak még kérdőjeleim. Mert egyre inkább azt látom, hogy külön lehet választani a hormonális helyreállás izomtömeggel, izomkeménységgel, erővel kapcsolatos részét és a libidót. Erre egyenlőre azt tudom példaként felhozni, hogy az Axis-HT tökéletes libidófokozónak bizonyult nálam, de a többi felsorolt dologban nem értem el vele kiemelkedő eredményt.

Akkor végülis a tesztoszteron szint milyen mértékben felelős az izom-erő-keménység-gel kapcsolatos témában és mennyire felelős a szexualitásért...? Ezt még egyenlőre kutatom... ?:-) ;D 8-)

Hcg-clostylbegit  eddig nekem is jó volt, de nem tökéletes, egyelőre.. Valami lekötő kell nolva helyett az ösztronak, mert kajlamos elszaladni a súlyom kúra után, erre most vettem egy novedex xt-t, oszt majd meglássuk  :-}

2007. Október 17. - 22:13:31
Válasz #9
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Tehát Bubee kimondhatjuk hogy a Hyperdrolt megfelelőnek találja erre a célra?
Ott van akkor még a Novedex mint nambőr van teszto és libidofokozó.

Vagy egy kedves barátom kint élt az usában és nagyon jó eredményeket ért el a T-Bombal.

2007. Október 17. - 22:14:20
Válasz #10
Nem elérhető

Bubee


Tehát Bubee kimondhatjuk hogy a Hyperdrolt megfelelőnek találja erre a célra?
Ott van akkor még a Novedex mint nambőr van teszto és libidofokozó.

Vagy egy kedves barátom kint élt az usában és nagyon jó eredményeket ért el a T-Bombal.


Nem. Hyperdrol + Mass-FX szigorúan együtt! Szerintem...
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 17. - 22:14:28
Válasz #11
Nem elérhető

God Vazzeg


Én ebben látom a jövőt igazából. Sokan faszságnak tartják, mert "félnek" tőle, nem ismerik, így inkább azt mondják rá h szar, semmit nem ér, meg miért legyen ez, ha senki nem csinálja. Ez kb olyan dolog, mint anno az a kérdés h a Föld lapos -e vagy nem.

Én teszteltem enantát kúra után a Hyperdrol + Mass FX kombinációt és azt kell mondjam: WOW! Sok helyen leírtam már a véleményem erről, így nem teszem újra. A lényeg: működött, nem is akárhogyan.

Mielőtt bárki azt mondaná h szar, az először próbálja ki, utána alkosson véleményt. Én azt tudom h ez egy igen járható út, egy kombináció, a kémiai hadviselés és a naturál út közötti ösvény.

Tesztoszteron termelést melyik állítja vissza? HCG-t próbáltad már? Nem kötekedés, én is szeretnék ezzel kapcsolatban tanulni, nem mindegy mennyi megy el a végén a masszából nekem se  ;-oo-;

Én akkor 2 HCG-t nyomtam el, de lehet az se kellett volna. Igaz nem volt magas a tesztó adagolás, de azért a heréim kicsit összébbmentek. Szal 2 HCG volt és kész. A többi a 2 kieg. Utókúrában erősebb voltam mint valaha... Lehet ez jelent valamit. Amúgy meg ha jól emlékszem semmi visszaesés nem történt.

Én se gyengülök utókúrában, csak jóval (hetekkel) utána, de a súlyom mindig a végén szalad el, ekkor zsírosodom be..

2007. Október 17. - 22:14:34
Válasz #12
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak egy gyors hozzászólás (a többit majd később)...

Nekem a HCG-Clomid combo bevált (egy bizonyos adagolásban)...

Aztán a tápkiegek terén vannak még kérdőjeleim. Mert egyre inkább azt látom, hogy külön lehet választani a hormonális helyreállás izomtömeggel, izomkeménységgel, erővel kapcsolatos részét és a libidót. Erre egyenlőre azt tudom példaként felhozni, hogy az Axis-HT tökéletes libidófokozónak bizonyult nálam, de a többi felsorolt dologban nem értem el vele kiemelkedő eredményt.

Akkor végülis a tesztoszteron szint milyen mértékben felelős az izom-erő-keménység-gel kapcsolatos témában és mennyire felelős a szexualitásért...? Ezt még egyenlőre kutatom... ?:-) ;D 8-)

Nem tudom milyen tesztóra gondolsz (endogén v exogén), de azt tudom h kúra alatt bitang kemények az izmaim. De ez volt a slágekoxoknál is. Orastan, Hyperdrol stb.. Plusz a Nitrix, ami más kategória, de iszonyatosan bekeményít.
Kúra alatt kemények az izmok...még szép... :)

Kúra utáni "visszakeményítésre" gondoltam... Mert mint írtam pl. az Axis-HT a libidómat szinte hullámmentesen átvezette a kúra után, de a puhulással (vagy a puhulás lassításával) nem igazán tudott mit kezdeni... Idővel persze normalizálódott a dolog.
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Október 17. - 22:15:32
Válasz #13
Nem elérhető

Bubee


Értem. Akkor próbálj ki mást  ;)
Satrap Espressobar - Kávékorzó.hu - Kávéológia @ Index

2007. Október 17. - 22:34:26
Válasz #14
Nem elérhető

tomi


Nálam mindig az volt a helyzet, hogy a kúra végén lenyomtam a HCG-Clomid combót, mellette ment a proviron is. Ekkor nem vesztettem a kúra alatt megszerzett izomból, de lelki világom elég savanyú volt, sokszor depresszióba (nem orvosi szinten) torkollott. Szerintem az összeesést nem lehet megakadályozni, maximum lassítani. Ugyanis a sejtek elengedik a szteroidreceptorokat, amik megkötik a sejtben az aminosavakat és minnél többet kötnek meg, annál nagyobb az izomsejt, annál nagyobb vagy Te is. (A peptidhormonok: gh, igf-1 nem tartoznak ide) Én ezalatt a késleltetési fázis alatt rendszerint vpx CEX-et, No fokozókat és nem hormon-stimuláló kiegeket szedtem. Azért tettem így, hogy hagyjam kicsit pihenni a szervezetem, hogy helyreálljon a természetes tesztoszteron-termelésem. A hcg-clomid után ez általában 2 hónapot vett (VOLNA) igénybe. De mindig máshogy alakult, ugyanis ugyanolyan szinten edzettem mint kúra során, de lassabb regenerálódási idő mellett. Ez rendszeres túledzéshez vezetett, amitől legyengült az immunrendszerem és lebetegedtem. Ekkor jött mindig 2-3 plussz hét a két hónap pihenőhöz, amitől totál összeszakadtam. Ezt kb. 4-5ször éltem át és meguntam.
Up the dose, lift the most!