2024. Április 29. - 00:50:00
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítőkkel kapcsolatos egyéni tapasztalatok összefoglaló topikja  (Megtekintve 54906 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 16. - 10:49:49
Válasz #30
Nem elérhető

parrre


Nos. Egy kicsit szeretném én is bővíteni a topicot. Pár dolog ami nekem bejött (amellett hogy nagyon sok mindennek nem, vagy csak minimális hatását éreztem). Nem rangsor szerint, de egyelőre nálam ezek az etalonok :

Muscletech Hydroxycut Hardcore : Kétségtelenül a legjobb zsírégető amit próbáltam. Már a napi 2x2 szem is érezteti a hatását, de a 2x3 od@b@sz.
A zsír folyamatosan és már 1-2 hét után is szemmel láthatóan megy lefele. A testsúlyt lassan de folyamatosan csökkenti, (gondolom az izomtömeg maximális megtartása mellet) de a centi mindent megmutat. A kapszula bevétele után kb. fél órával már érezhetően megemeli a testhőmérsékletet, és minimális pörgető és energizáló hatása is van. A rendes adagolásnál eleinte alvászavaraim voltak, de aztán hozzászoktam a koffeinhez és utána nem okozott gondot.

MHP Anadrox Pump&Burn : Másik nagy kedvencem. Szolidan de folyamatosan hozza mindkét, nevében megemlített tulajdonságát. Pumpál, és valszeg éget is. Az edzések sokkal energikusabbak tőle, szinte követeli a több ismétlés végrehajtását. Nagyon hamar bedurrant, folyamatosan keményen tartja az izmokat. Az izomérzet nagyon jó, sokat segít koncentrálni az adott izomcsoportra. Eddig diétánál használtam csak, de tervezem mejd egyszer tömegelés alatt is mint energizáló. Az erezettséget is jelentősen növeli, még egy olyan viszonylag fedett embernél is mint én.

Muscletech Anator P70 : Ezt most próbáltam először a Superdrol+Massfx alatt, tehát erősen "megtámogatott" anabolikus állapotban. A BSN True Mass után következett mint tömegnövelő. Nos ég és föld volt a különbség. Asszem abban egyetértünk hogy az Alpha Male cycle + True mass elég jó kombó a fejlődéshez, de amit az Anator dobott rajta az megdöbbentett. Leginkább olyan érzetem volt edzés után, mintha purhabot nyomtam volna az izmaimba. Teljesen úgy éreztem magam mint a michelin gumiemberke. Érezhetően töltötte fel az izmokat, hosszantartó nagyon kemény bedurrant állapotot előidézve.
Az íze förtelmesen szar, de ennek ellenére tömegnövelőnek ezentúl csak ez...

Alri Jungle Warfare : Határozottan hozza a marketingszövegben leírtakat. Nálam iszonyatosan megnyomta az erőszintet, folyamatos energiát, motiváltságot hozott, biztosította az ideális feltételeket az edzésekhez. Kúrák felvezető szakaszában, vagy holtponton lévő és demotiváltságtól szenvedő gyúrósoknak kifejezetten ajánlott.

AX Superdrol NG : Kicsit nagyobb volt a füstje mint a lángja, de hozott tömeget az kétségtelen, a motiváltságot érezhetően növelte, az erőt nem befolyásolta. Nem rossz, de legközelebb nem erre alapozom a tömegelést.

Egyelőre ennyi. Ezeket a cuccokat bátran tudom ajánlani bárkinek. Amiket még tervezek kipróbálni : Alri e-max lmg (már megvan, következő kúra erre épül) , Gaspari Halodrol liquigels, Plasmajet, és Novedex XT , valamint MHP T-BOMB2 . A zsírégetésben pedig az Arson-nak adok egy esélyt. 

2008. Április 20. - 14:46:28
Válasz #31
Nem elérhető

Timot


Szia Perre!
Ez nagyon hasznos összefoglaló @:-)
Köszi az ismertetöket.ilyen jöhet még @-o

2008. Július 16. - 12:43:47
Válasz #32
Nem elérhető

Yeti



Muscletech Anator P70 :
...
Az íze förtelmesen szar, de ennek ellenére tömegnövelőnek ezentúl csak ez...


Gondolom ez a narancsos volt. Annak lenyelhetetlenül "jó"  :P íze van. Ajánlom, hogy próbáld ki a Berry Fruit Punch ízesítést. Számomra leginkább a málnás vattacukorra emlékeztet. Fincsiii!
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 18. - 19:59:20
Válasz #33
Nem elérhető

dma


Klassz!  :)
Én is szeretném majd az Anadrox-ot kiprobálni  :)
Most még csak az alapok,vitamin,és fehérje amit használok! :-oD

2008. Augusztus 18. - 20:05:44
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Igen eztet az x factor t nézegettem ki kell próbálnom a prolléma az az hogy 2 doboz kell egybe 8 hét szedés 4-5 héten kezd el hatni jókat írtak róla az usa ban !!!

Sokkal jobb a Gaspari Halodrol Liqui és az "X-factor" is benne van, sok más mellett!
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2008. Augusztus 21. - 18:05:10
Válasz #35
Nem elérhető

Yeti


Azt hallottam, hogy az Animal Test - ben is ugyanaz a hatóanyag van, mint a Halodrol Liquigel - ben, csak valamivel nagyobb mennyiségben. Nem toom így van???
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2008. Augusztus 23. - 15:17:21
Válasz #36
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Azt hallottam, hogy az Animal Test - ben is ugyanaz a hatóanyag van, mint a Halodrol Liquigel - ben, csak valamivel nagyobb mennyiségben. Nem toom így van???

Részben hasonló az Animal Test a Halodrol Liquigel-hez,az arachidon sav mindkettőben szerepel összetevőként.
Melyik a hatékonyabb?Ki kell próbálni,de óriási különbség nem lehet köztük,szerintem a Halodrol jobb,legalábbis arra szavaznék.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2008. Október 28. - 20:14:09
Válasz #37
Nem elérhető

Yeti


Köszi!!!

Hallottam már több oldalról, hogy a Halodrol működik. Azt méginkább, hogy a régi az qrva jó volt(be is lett tiltva).
Az biztos, hogy igazad van és ki kill próbálni.
"Me' te is csak szeded azokat a aszteroidákat, vagy mit..." - az utca embere.
"BE A MONSTER!!!"
"Gut, Besser, Gyógyszer..."

2009. Január 16. - 00:16:48
Válasz #38
Nem elérhető

kaza


ez tema halott, de lenne egy par kerdesem
ha valaki probalta a tight hardcoret irhatna rola, engem nagyon furan erintett
nagyon jo termek, baromira sokat izzadtam tole, de lehet kicsit tul sok, ezert most arra gondoltam lecserelem
korabban probaltam a hydrot de en semmit sem ereztem tole a teljes adagtol sem...
lipot nem probaltam, gondoltam a anadroxra

volt valakinek mellekhatasa tole? en ugy nez ki jelentosen asztmas lettem es nyaron raadasul mellhartya guszim is lett, amivel azertnem mento vitt el mert nem volt idom kihivni a taxi gyorsabb volt...
szval mostanaban ovatosabb lennek

masreszt anavar noknel valo tapasztalata erdekelne meg, mellekhatasok, tudom nem sokat er, de gondolkodtam rajta
koszi


2009. Január 16. - 07:54:06
Válasz #39
Nem elérhető

AtisFace


ez tema halott, de lenne egy par kerdesem
ha valaki probalta a tight hardcoret irhatna rola, engem nagyon furan erintett
nagyon jo termek, baromira sokat izzadtam tole, de lehet kicsit tul sok, ezert most arra gondoltam lecserelem
korabban probaltam a hydrot de en semmit sem ereztem tole a teljes adagtol sem...
lipot nem probaltam, gondoltam a anadroxra

volt valakinek mellekhatasa tole? en ugy nez ki jelentosen asztmas lettem es nyaron raadasul mellhartya guszim is lett, amivel azertnem mento vitt el mert nem volt idom kihivni a taxi gyorsabb volt...
szval mostanaban ovatosabb lennek

masreszt anavar noknel valo tapasztalata erdekelne meg, mellekhatasok, tudom nem sokat er, de gondolkodtam rajta
koszi


Szia!
Én szedtem az Anadroxot, és meg voltam vele elégedve, bár inkáb az No fokozó hatása miatt. Én is asztmás vagyok, és semilyen negatívumot nem tapasztaltam. Azért azt hozzátenném, hogy elég sok mindenre allergiás is vagyok, viszont még extremefit-ben vásárolt kiegtől sose jött ki se allergiás(ekcéma), se asztmás tünetem.
Senki nem üt olyan keményen, mint az élet! Semmit nem számít, hogy te milyen keményen ütsz, hanem az, hogy mekkora pofonokat viselsz el, és mégy tovább előre. Mennyit bírsz ki, és menni tovább előre újra és újra. Így kell győzni!

2009. Január 16. - 10:14:55
Válasz #40
Nem elérhető

kaza


koszi
ez nagyon sokat segitett, tk mindenki meg volt eddig elegedve az anadrox szal, a legutobbi nyari asztmas rohamom ota meg a mellhartya gyuszi miatt mar elore fosok mit veszek be, a tigh is baromi jo, de asszem az en kialvatlan es szetesett szemelyisegemnek es faradt testemnek tul sok :D:D:D
megrendelem asszem es megirom mi a velemenyem majd, tudom hogy jo alacsony ch dietaban es jol bedurrant es eresit, es mind szuperul hangzik :D

2009. Január 16. - 13:52:58
Válasz #41
Nem elérhető

miki_nrg


ha már szóba hoztátok a zsírégetőket akkor abban segítsetek hogy szerintetek melyik az amelyik legjobban gátolja az étvágyat?

2009. Január 16. - 22:10:36
Válasz #42
Nem elérhető

kaza


ha már szóba hoztátok a zsírégetőket akkor abban segítsetek hogy szerintetek melyik az amelyik legjobban gátolja az étvágyat?

Efi? khm khm:D:D
a tigh harcore benne de sztem elegge porget

2009. Január 16. - 22:14:27
Válasz #43
Nem elérhető

Szandi


ha már szóba hoztátok a zsírégetőket akkor abban segítsetek hogy szerintetek melyik az amelyik legjobban gátolja az étvágyat?

Efi? khm khm:D:D
a tigh harcore benne de sztem elegge porget
az kell nekem.:D
Az ember fizikai korlátja csak az, amit ő épít saját maga köré.

2009. Január 17. - 00:38:11
Válasz #44
Nem elérhető

kaza


ha már szóba hoztátok a zsírégetőket akkor abban segítsetek hogy szerintetek melyik az amelyik legjobban gátolja az étvágyat?

Efi? khm khm:D:D
a tigh harcore benne de sztem elegge porget
az kell nekem.:D

melyik?  (:-)