2024. Május 14. - 03:33:17
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Táplálékkiegészítőkkel kapcsolatos egyéni tapasztalatok összefoglaló topikja  (Megtekintve 55105 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Április 06. - 15:34:48
Válasz #90
Nem elérhető

God Vazzeg



2009. Május 21. - 16:05:29
Válasz #91
Nem elérhető

jrk




Én az AX Mass FX Maximum Strenght-ről írnék pár mondatot. Hozzátenném, hogy decemberben kezdtem újból edzeni 1 év kihagyás után, 1.5 hónapig átmozgattam, aztán ráálltam a régebben megszokott osztott programomra. Szinte az újrakezdésem elejétől a megfelelő étrendre váltottam, de valahogy csak nem volt fokozatosság a fejlődésemben, hol elkezdtem visszajönni, hol hetekig csak szenvedtem. Egyszóval nem volt az igazi. Lenyomtam egy laza kreatin kúrát, ami gyakorlatilag semmi pluszt nem jelentett. Ne kérdezzétek, melyik cég termékei voltak :) Alapvetően egyébként semmi bajom nincs velük, azon kívül, hogy a tesztjük "reprodukálása" full pénzkidobás volt, nulla eredménnyel. Mindegy is, ez nem igazán tartozik ide... csak annyiban, hogy baromi jól szemlélteti, hogy feleannyi pénzért, tizedannyi kényelmetlenséggel (napi +3 liter kreatinos szar elkortyolgatása a szokásos 4-5 liter víz mellett vs. 4 kapszula beszedése úgy, hogy még mindig nem koxról beszélünk, bár mindez igazán mellékes) ugyanolyan étrend mellett a Mass FX végül hozta a várt eredményeket.

No, de nem menjünk ennyire előre :) A fentieket követően tehát beruháztam egy Mass FX-re. Csak magában szedtem, nem kombináltam semmivel, csak a szokásos alapdolgok mentek, mint protein, multivitamin+ásványi anyagok, és ennyi.

Ekkor voltam 101-102kg, és napi 4 kapszulát szedtem 2-2-re elosztva/nap. Az első 2 kapszulát rögtön felkelés után, teljesen éhgyomorra, a reggeli zab+fehérje előtt kb. 15-20 perccel vettem be, a másik kettőt átlagosan 5-6 órával később, 2 kajálás között. Edzésnapokon a második 2 kapszulás adagot mindig edzés előtt kb. fél órával vettem be.

Amit tapasztaltam: kb. a második naptól kicsit bekeményedtem, de nem volt jelentős. Olyan enyhe bedurrantságszerű érzés volt. Alpha Male feelinget egyáltalán nem nem tapasztaltam :), de a közérzetemre is volt azért hatása, általánosságban egy nyugodtabb, lazább alaphangulatban voltam, és esténként nagyon könnyen álomba zuhantam, illetve nagyon mélyen aludtam. Az erőm kb. 1 hét elteltével kezdett jönni, de nem drámain, egy kis plussz itt-ott... ez a része egyébként nem volt olyan ütős. Legalábbis a kúra alatt :) Kicsit megtolta az erőmet, szépen, fokozatosan, de nem drámaian. A kúra végefelé szépen betöltötte az izmaimat, nem lettem igazából nagyobb, de összességébben az izmaim teltebbek, kerekebbek lettek.

Az igazi meglepetés csak a kúra után ért: a Mass FX elhagyása után nem, hogy nem kezdtem el gyengülni, de még 2-3 héttel a kúra után is elkezdett jönni az erőm, mint a barom! Főleg az első 2 hét volt ütős, edzésről edzésre erősödtem, és nem pitiáner módon. Pl. tricepszezés végén szoktam egykezessel fej felett tricepsznyomást csinálni, ezt általában olyan 15kg-val, 10-12 ismétléssel levezetésképpen 3 szériában... és a Mass FX elhagyása után 2 héttel ez olyan picsakönnyű volt (hangsúlyozom, edzés végén!), hogy rögtön 20kg-val csinálgattam 10-12 ismétlést. :) Izomfáradtságot pedig egyszerűen nem éreztem. Ez az egész "őrület" tartott bő egy hónapig, aztán elmúlt. :)

Súlyra is változtam egy kicsit, a kezdeti 101-102kg-ról 105-re mentem fel, de ez rögtön az első 2 hétben történt. Karra 1-1  plusz centit mértem.
Az AX fórumain az én súlyomhoz akár 5-6 kapszulát is ajánlanak, de erre sajna nem volt keret. Így is nagyon elégedett voltam a termékkel, de egyszer még szívesen kipróbálnám a fenti adagolással, egy hosszabb kúrában.

Összességében engem nagyon meggyőzött ez a cucc, és a használatában szerintem van egy csomó lehetőség: egy naturál gyúrósnak hatalmas lökést adhat önmagában is, de sziklaszilárd meggyőződésem, hogy egy szteroidkúra utókúrjában is megállná a helyét, legkivált az erőszint visszazuhanásának a redukálása terén (megfelelő utókúra mellett). Mivel teljesen száraz tömeget hoz, diéta alatt is hasznos lehet amolyan antikatabolikus kiegészítő gyanánt, bár erre ott van pl. a Lean FX :)


Mostanában éppen koxolok, az utókúrámban pedig helyett kapott az Advanced PCT és a Lean FX. Legkivált a Lean FX tett kíváncsivá, hiszen az elsőgenerációs elődjét, a Retain-t már próbáltam még annak idején, ami antikatabolizmus terén igencsak meggyőző volt (masszív fizikai munka az edzésen felül, kimaradt kajálások és minimális alvás mellett is kemény voltam, mint a beton, és folyamatosan erősödtem, nőttem), viszont egy gondom volt vele: baromi depressziós/elmebeteg/zavarodott voltam a szedése alatt.

Remélem, bő 1 hónap múlva az aPCT-LeanFX kombóról is hasonlóan jókat írhatok, mint a MassFX-ről. :)

2009. Június 04. - 11:14:24
Válasz #92
Nem elérhető

vinagi


Az Acid Killer-rel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

2009. Június 17. - 11:55:11
Válasz #93
Nem elérhető

valakivagyok


Sziasztok.
Creatine Monohydrate-ból mindegy milyen márkát választok ugye?


2009. Június 21. - 15:28:41
Válasz #94
Nem elérhető

Boresz


Nutrex - Lipo 6

Napi 4 szemet bevéve,használat után 10-20 perccel éreztem hogy sok a gyomorsavam. Személy szerint voltak már gyomor gondjaim,lehet ezért jött elő ez is. De működik a dolog, 3. hét végén centivel mérhető és a tükör is mutatja a hatást.

Pár hét múlva Dymaburn-ről írok pár sort.  ::)
nem értek semmihez,csak azért vagyok itt mert jó a társaság

2009. Június 21. - 16:01:44
Válasz #95
Nem elérhető

God Vazzeg


Nutrex - Lipo 6

Napi 4 szemet bevéve,használat után 10-20 perccel éreztem hogy sok a gyomorsavam. Személy szerint voltak már gyomor gondjaim,lehet ezért jött elő ez is. De működik a dolog, 3. hét végén centivel mérhető és a tükör is mutatja a hatást.

Pár hét múlva Dymaburn-ről írok pár sort.  ::)

Akkor egy kis előjáték:

Dymatize - Dymaburn xtreme: alapvetően hozza amit vártam tőle, napi 2 szem megy, reggel reggeli után 1, és valamikor kora du a 2. szem. Az edzésekhez mást használok (NO fokozó), de alapvetően nagyon jól elnyomja az étvágyat, de ennek ellenére energikus maradtam tőle. Heti 1kg megy le vele, nagyon lájtos diétával, és egyelőre nem kardiózok MÉG!  ;D

2009. Augusztus 06. - 12:54:35
Válasz #96
Nem elérhető

hrcak


A VITARGO CGL nem igen van propagálva, pedig azt olvastam nem rossz. Használta valaki?

2009. Augusztus 06. - 12:55:04
Válasz #97

B1ll4

Vendég
A VITARGO CGL nem igen van propagálva, pedig azt olvastam nem rossz. Használta valaki?

Akkor már Volu-Gro !  :violinplay3:

2009. Augusztus 06. - 13:06:20
Válasz #98
Nem elérhető

hrcak


az elve hasonló, csak azért érdekel mert nem cukros transzport

2009. Október 24. - 22:21:49
Válasz #99
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok.
Creatine Monohydrate-ból mindegy milyen márkát választok ugye?



Részben igen,részben nem. Ha jó transzportrendszert szeretnél akkor szerintem Gaspari Size On ha "sima" kreatint akkor MHP Glutamin Sr.

2009. Október 24. - 22:23:22
Válasz #100
Nem elérhető

darknight


Sziasztok.
Creatine Monohydrate-ból mindegy milyen márkát választok ugye?



Részben igen,részben nem. Ha jó transzportrendszert szeretnél akkor szerintem Gaspari Size On ha "sima" kreatint akkor MHP Glutamin Sr.

 :-O **:))))* ***))))

  >:D >:D >:D
"Faith Divides Us Death Unites Us"

"Vágyból építesz templomot
Vagy elhagyod, vagy lerombolod
Új bánat űz, új fájdalom kell
A múló öröm nem érdekel"

"Monsters are real, and ghosts are real, too. They live inside us. And sometimes they win."

"The Night Is Darkest Just Before The Dawn"

"A Bűn Zsoldja Halál" (Róma 6:23)

"Az Emberek Erejét Nem Számokban Mérik..."

2009. Október 24. - 22:25:09
Válasz #101
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Sziasztok.
Creatine Monohydrate-ból mindegy milyen márkát választok ugye?



Részben igen,részben nem. Ha jó transzportrendszert szeretnél akkor szerintem Gaspari Size On ha "sima" kreatint akkor ...nemtom :D.

 :-O **:))))* ***))))

  >:D >:D >:D

2009. Október 24. - 22:27:17
Válasz #102
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
....este van meg sima kreatint nemhasználok mert a széklet állagom a szokásos háromnegyedes keménységi állagról egészen folyadékjellegűvé válik. Kevés kreatin állta ki eddig a próbát.

...ésnálam a glutamin is kreatin hogy nekem legyen igazam.  ))=/ ;D

2009. November 27. - 18:08:27
Válasz #103
Nem elérhető

balic


Oda az első "vödör" Myofusion és azt hiszem az eddigi legjobb fehérje, amit használtam. Az epres íze nagyon finom, könnyen oldódik, könnyen emészthető és, ami a lényeg volt nálam, hogy nem pattanásosodtam tőle. Egyébként ez nagy dolog nálam mert az eddig fehérjéknél hajlamos voltam rá. Szóval ajánlom mindenkinek!  ****:)))))) :)

2009. December 05. - 09:19:48
Válasz #104
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Az Acid Killer-rel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?
Béta-alanin+L-hisztidin
Erre a kérdésre egy másik fórumon tudnának válaszolni.... ::)
Egyébként sok edzés előtti tápkiegbe szokták belerakni, nem egy haszontalan dolog, de azért nem is csodaszer.
Az alapok legyenek meg + kreatin, utána jöhet sorrendben.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).