2024. Május 02. - 01:46:15
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Felkészülés az Erőemelő Magyar Bajnokságra  (Megtekintve 47205 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Március 05. - 06:22:52
Válasz #30
Nem elérhető

blade


Köszi Good!
Super volt és pont verseny előtt nagyon jól jött köszi.
Ment a privi de betelt a postafiókod na meg a + @:-)
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 05. - 09:25:59
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Köszi Good!
Super volt és pont verseny előtt nagyon jól jött köszi.
Ment a privi de betelt a postafiókod na meg a + @:-)

Ez csak természetes, hátha ez a kicsi kell a jobb szerepléshez  @:-)  ;-oo-;

2008. Március 05. - 13:49:23
Válasz #32
Nem elérhető

God Vazzeg



2008. Március 07. - 14:48:06
Válasz #33
Nem elérhető

blade


Ez sem rossz! Jó lenne valahonnan megszerezni a lemezt!
Egy kicsit el vagyok maradva az edzés beszámolókkal, ugyanis Kedden megfáztam ˝=/ és csak gyengített edzéseket végeztem.
Szerdán mell tricepsz. A fekvenyomásom még mindig gyenge. Bár most lehet közrejáttszott a megfázás is.
Fekvenyomás:
 1x30 rúddal 2x10 60kg  1x10 80kg 1x10 100kg 1x5 120kg 1x5 130kg 8x2 155kg
Ezután szűknyomás 1x5 100kg 1x5 120kg 1x5 130kg 1x3 140kg
Tárogatással fejeztem be amitől annyira bedurrant a mellem mint még soha. Eggyértelműen látszott rajta keresztcsíkozás nam szálkásan, de feltünően az edzés előttihez képest.
Tricepszre csak gJMnyomást és tate nyomást használtam 10-es szériákkal.

Csütörtök állványról húzás és hát.
Bemelegítés után:
1x10 100kg 1x10 120kg 1x5 150kg 1x5 190kg 1x5 200kg 1x5 230kg 1x3 250kg 2x1 270kg
Igaz, hogy beteg vagyok, de állványról jól ment a húzás magamhoz képest amit eggyértelműen a plasma super250 kombónak tudok be.
T evezés 1x10 60kg 1x10 80kg 1x10 105kg 1x10 125kg 1x10 135kg
Csigás lehúzással zártam 5x10 es szériával.
Ma szolgálat és harmadik napja megy a vitamin, hátha legyőzöm a betegséget is. :-O
Holnap átmozgató edzés.
Nekem ez a kedvencem edzés előtt, ha tehetem megnézem.
http://www.youtube.com/watch?v=KaM5bCfNXvk&feature=related
   
   
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 07. - 14:50:34
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Tricepszre csak gJMnyomást és tate nyomást használtam 10-es szériákkal.

Hülye vagyok, tehát kérdezek: ezmijez?  ::)

2008. Március 07. - 15:12:57
Válasz #35
Nem elérhető

blade


Elgépeltem, mert nem vagyok egy titkárnő az JM nyomás és Tate nyomás.
A JM nyomás lényegében átmenet a szűknyomás és a tricepsznyomás közt.
Úgy indítok, mint egy szűknyomást, de félúton engedem egy kicsit fölfelé mászni a súlyt.
A Tate nyomás pedig egykezs súllyal hanyatt fekszem a tenyér előre néz és ebben a tartásban a kar behajlít és a súly megy a mellkasra nekem rettenetesen hozza eddig a tricepszet.
http://www.youtube.com/watch?v=NxfzWbEKd6s
http://www.youtube.com/watch?v=MJJwvJ9i7Mo&feature=related
Na kb. így néznek ki a gyakszik.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 07. - 15:24:43
Válasz #36
Nem elérhető

God Vazzeg


Elgépeltem, mert nem vagyok egy titkárnő az JM nyomás és Tate nyomás.
A JM nyomás lényegében átmenet a szűknyomás és a tricepsznyomás közt.
Úgy indítok, mint egy szűknyomást, de félúton engedem egy kicsit fölfelé mászni a súlyt.
A Tate nyomás pedig egykezs súllyal hanyatt fekszem a tenyér előre néz és ebben a tartásban a kar behajlít és a súly megy a mellkasra nekem rettenetesen hozza eddig a tricepszet.
http://www.youtube.com/watch?v=NxfzWbEKd6s
http://www.youtube.com/watch?v=MJJwvJ9i7Mo&feature=related
Na kb. így néznek ki a gyakszik.


Ahham! Tudtomon kívül én is csinálom sokszor a JM nyomást, mikor elfárad a tricepszem homlokra engedéskor, akkor átváltok erre, hogy sokkoljam picit  @:-) A tate nyomást életemben nem láttam még, majd kipróbálom  8)

Köszi a magyarázatot, hátha tud más is profitálni belőle, reménykedem, hogy nem csak én nem tudom ezeket  ;D  8-)

2008. Március 07. - 18:52:49
Válasz #37
Nem elérhető

blade


Nyugi good, ezelőtt hat hónappal én sem tudtam, de viszont ugyanúgy, mint te ha elfáradtam koponyatörésnél ugyanúgy csináltam csak most már direkt ezzel indítok ,egyébként azt vettem észre, hogy a tolóerőt növeli. :-/--
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 07. - 19:40:28
Válasz #38
Nem elérhető

BeLo


8 hónapja nem volt ruha rajtam, ma szántam el magam, hogy felveszem. egy használt katanában nyomtam 260 kg, de nem szépen. szerintem a MB-ig 250-255 kg meglesz.

2008. Március 07. - 20:35:21
Válasz #39
Nem elérhető

blade


Ez ku@@va jó Lóri.Nagyon jól haladsz az eb. re fogsz készülni? :-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Március 07. - 20:49:08
Válasz #40
Nem elérhető

sasa


Én is gratulálok! :-)!
Valóban komoly erő lakozik benned.
Mivel Magyaron indulsz, még komoly dolgot sem nyomhatsz. Így még nagyobb értéke van. Łł=

2008. Március 07. - 22:34:26
Válasz #41
Nem elérhető

Cressler


Elgépeltem, mert nem vagyok egy titkárnő az JM nyomás és Tate nyomás.
A JM nyomás lényegében átmenet a szűknyomás és a tricepsznyomás közt.
Úgy indítok, mint egy szűknyomást, de félúton engedem egy kicsit fölfelé mászni a súlyt.
A Tate nyomás pedig egykezs súllyal hanyatt fekszem a tenyér előre néz és ebben a tartásban a kar behajlít és a súly megy a mellkasra nekem rettenetesen hozza eddig a tricepszet.
http://www.youtube.com/watch?v=NxfzWbEKd6s
http://www.youtube.com/watch?v=MJJwvJ9i7Mo&feature=related
Na kb. így néznek ki a gyakszik.

na ilyet se láttam még :-O végre egy fórum ahol tanul az ember nem is keveset  :-)! meg is próbálom a köv edzésen  :-OO
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Március 08. - 10:41:40
Válasz #42
Nem elérhető

God Vazzeg


Nyugi good, ezelőtt hat hónappal én sem tudtam, de viszont ugyanúgy, mint te ha elfáradtam koponyatörésnél ugyanúgy csináltam csak most már direkt ezzel indítok ,egyébként azt vettem észre, hogy a tolóerőt növeli. :-/--

Tolóerő kellene nekem is, sajnos nagyon gyenge vagyok, szerencsére a növekedésemre nincs hatással. Kis súllyal is tudok fejlődni, az ízületeknek talán jobb is így  ;D Szerencsére pont ezért nem is voltam még komolyabban lesérülve, ezt szeretném is ha így maradna  8)

2008. Március 08. - 14:19:14
Válasz #43
Nem elérhető

Norbert002


Ez témán kívüli lesz, cska gondoltam beírom. tehát:

Köszi blade az edzéstervet amit adtál anno igaz már most így nem készülhetek vele a versenyre, de frankó kis edzésterv. Csak 1-2 adat hogy nekem mennyire vált be: Guggolás 190-->200, fekvenyomás 100-->110, felhuzás 190-->205 ezt mindössze 1 hónap alatt értem el! Azt hiszem ez amgáért beszél mert 1 hónap alatt ennyit erősödni szinte hihetetlen naturban legalábbis nekem ;)

2008. Március 09. - 19:51:09
Válasz #44
Nem elérhető

blade


Ennek igazán örülök, hogy bevált. Ezek szerint tényleg működik te vagy a nyolcadik ember aki erősödött vele. Gratula amikor versenyezhetel jobb eredményeket fogsz elérni, csak most nem kell leállni az orvosok, ha tehetnék betíltanák az összes versenysportot úgyhogy amíg jól érzed magad sz@@rd le, ami nem öl meg erőssé tesz!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!