2024. Május 02. - 03:45:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Fekvenyomó és Erőemelő tavaszi szezon IPF EPF és regionális versenyek  (Megtekintve 64423 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. Április 27. - 16:19:23
Válasz #15
Nem elérhető

Norbert002



2008. Április 27. - 18:02:09
Válasz #16
Nem elérhető

ati75



2008. Április 27. - 18:05:49
Válasz #17
Nem elérhető

ati75


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.

2008. Április 27. - 20:50:04
Válasz #18
Nem elérhető

blade


Blade a Fekvenyomó Magyar május 24-25.lesz.
Beújítottam egy 50 –es katanát. Tegnap Kálmán barátommal törtem (volna) be. Felvettem a ruhát: 220 esélytelen, 240 esélytelen, 260 félig, 270 kg  kb 5 cm-re megállt a mellemtől ( kb 3 szor mentem rá a 270 kg ra)
Ami reményt add, hogy a 270 kg magamtól nyomtam vissza. Az ob-ig minden héten ruházok. Az álom súly a 260 kg lenne versenykörülmények között.

SASA: Sok sikert!!!!!!
Az tényleg brutál Belo!!!!! :-)!
Igaz már tegnap beszéltük ezt, de a Magyaron MEG KELL LENNI A 260- nak!!!
Megérdemled!
Most értem haza holnap lehet megpróbáljuk csak könyökig felhúzni a ruhát és meglátom így mit tud.
Két hete kb. 5cm- rel feljebb húzták!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 27. - 20:52:57
Válasz #19
Nem elérhető

blade


Szét vet az ideg! ˝=/
Egész idáig kiméltem a vállamat, hogy az idén ne legyen gond vele. De ahogy felvettem a ruhát és rámentem a nagyobb súlyokra, megint elkezdett fájni.
Egy héttel a verseny elött nagyon boldog vagyok. Most a versenyig pihi, aztán meglátjuk. ????...
HI Sasa!!
Lehet, hogy a rotál köpennyel van baj!
A diclofenac duo lehet, hogy egy hét alatt valamit javít!!!
És mindenképpen nyerd meg én neked szorítok remélem ott tudok lenni, ha nam itholról!!!
Legyél te a  (:-)
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 27. - 20:54:35
Válasz #20
Nem elérhető

blade


AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 27. - 20:56:21
Válasz #21
Nem elérhető

blade


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
Helló Ati!!
Sajnos még nem tudom senki nem szólt eddig, hogy kell e menni!
Remélem jó formában leszel és nyersz, ha tudok valamit hogy megyek-e írok.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 27. - 21:05:09
Válasz #22
Nem elérhető

blade


Tehát megerősitem Belo-t Fekvenyomó Magyar Bajnokság Május 24-25 Tab!
Az ifi jun power Magyar- nak még eggyenlőre nincs időpontja. Sajnos nincs aki megrendezze! Én elvállalnám, de sajnos nincs elég súlyom hozzá.
Ha nem lessz jelentkező vszinüleg valamikor Szeptemberban lessz megtartva.
Az ifi jun power EB-re nem megy Magyar delegáció.Szerintem Donyecket senki nem meri bevállalni ez lehet az oka!
Erőemelő felnőtt EB. Május 07-10-ig.
A fekvenyomó Diákolimpiáról holnap írok bővebben.
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 27. - 22:28:46
Válasz #23
Nem elérhető

sasa


Kösz a jó kivánságokat!
Tavaly is a rotállal volt a baj, meg plusz még ciszta. A doki azt mondta, hogy sosem lesz már a régi. Idén már nem szeretném végigcsinálni a fizikoterápiát és az injekciózást. Ha becsinálok, de akkor is elindulok.
Miért nem beszéltek a Mórocz Pistivel, hogy vállalja be a Balaton Kupán az ifi Magyart.

2008. Április 28. - 20:29:24
Válasz #24
Nem elérhető

blade


Az ötlet nem rossz viszont az ifi jun-nak szerintem külön időpont kellene nem szerencsés a Balatonkupával eggyütt rendezni.
Sok sikert és nagyon tetszik a mindenek feletti hozzáállásod.
 :-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!

2008. Április 29. - 11:05:19
Válasz #25
Nem elérhető

Cressler


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 29. - 11:51:58
Válasz #26
Nem elérhető

God Vazzeg


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

104 kilósan nyomtam nemrég 150-be 3-at. Akkor ez most jó vagy rossz?  :-X Mert engem rendszeresen fikáznak hogy gyenge vagyok, és én meg elhiszem  !+"% Régi vágyam lenne egy fekvenyomó versenyen elindulni, de kiröhögtetni se akarom magam  --)

2008. Április 29. - 18:57:22
Válasz #27
Nem elérhető

Cressler


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

104 kilósan nyomtam nemrég 150-be 3-at. Akkor ez most jó vagy rossz?  :-X Mert engem rendszeresen fikáznak hogy gyenge vagyok, és én meg elhiszem  !+"% Régi vágyam lenne egy fekvenyomó versenyen elindulni, de kiröhögtetni se akarom magam  --)
ezt most tőlem kérdezed?  : 8-) hát a tavalyi Nógrád megyein -100-ban 150-el dobogós lehettél volna, 160-al 2. , -110ben csak 3 induló volt de azok mind 175 felett nyomtak
The Iron is the best antidepressant I have ever found. There is no better way to fight weakness than with strength. Once the mind and body have been awakened to their true potential, it's impossible to turn back.

"Tudnod kell, hogy a felhőkön túl mindig kék az ég!"

You want something? Go and get it!

2008. Április 29. - 23:16:50
Válasz #28
Nem elérhető

ati75


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

Meglátjuk mi lesz, az biztos, hogy készülök, de nagyon nem akarok fogyasztani, így valszeg -110 lesz ebből ( jelenleg edzőruhában ma este 104,8 voltam...), jobb erőben vagyok mint 1 hónapja amikor 187,5 volt a vége, de még akkor maradt bennem egy ötös...

2008. Április 30. - 07:55:47
Válasz #29
Nem elérhető

blade


Hy blade

A Nógrád megyei versenyre május 17-én jössz bíráskodni? Valszeg indulok Honti Ati invitálására a Vitalitás SE színeiben.
nahát a területemre merészkedsz  :D  ;-oo-; -100-ban asszem egy salgótarjáni srác nagyon erős ha jól emlékszem tavaly 180-al nyert a 90 takarta , más nem nagyon inkább 110-ben és +125-ben vannak komoly eredmények (200körül,fölött),  meg persze tavaly voltak -82,5-ben is de akkor indult a Gabi (aki SZeghalmon is nyert) most nem indul. SOk sikert majd lehet lenézek mit műveltek.  :-}

104 kilósan nyomtam nemrég 150-be 3-at. Akkor ez most jó vagy rossz?  :-X Mert engem rendszeresen fikáznak hogy gyenge vagyok, és én meg elhiszem  !+"% Régi vágyam lenne egy fekvenyomó versenyen elindulni, de kiröhögtetni se akarom magam  --)
Nehagyd megad fikázni Good!!
Az már jó! :-)!
AMI NEM ÖL MEG ERŐSSÉ TESZ!