2024. Április 28. - 16:16:24
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Sérült rotátor köpeny  (Megtekintve 40758 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2009. Június 25. - 21:32:48
Válasz #30
Nem elérhető

sasa


Még azért hozzátenném mielött félreértenéd az írásomat, hogy együtt érzünk veled és sajnos itt nagyon sokan tudjuk, hogy miről beszélsz. A diagnózisok alapján amit leírtál, a problémád pihentetéssel megoldható. Ezt azért merem így leírni, mert azért Johnnynak vagy nekem mély ciszták vannak vagy voltak a vállában a letapadás és a gyulladás mellett. Én például a tavalyi évet teljesen kihagytam és rendbe jött műtét nélkül. A Johnnynál azonnali beavatkozásra volt szükség, mert nála azért komplikáltabb dolgok voltak. Szóval meg ne sértődj, mert tudjuk, hogy mennyire tud fájni. Én a tapasztalataim alapján válaszoltam a kérdésedre. Hidd el, hogy sporttársi jó szándék vezérelt. Az orvosok csak agyon fognak szúrkálni mint engem, de semmi értelme sem lesz.
Pihi!

2009. Június 26. - 09:00:18
Válasz #31
Nem elérhető

Rob


Nem sértődtem meg! Csak már kicsit sok,de pihenek,mást nemtudok tenni! ;)
Te se voltál akkor könnyű helyzetbe. A leírtak alapján nekem tényleg " könnyebb " dolgom van.
Az egy éves pihenő idő alatt csináltál vmit? Úszás,gyógytorna,gumiszalaggal tornáztattad a vállad? Vagy esetleg vmi más?
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Június 26. - 09:22:29
Válasz #32
Nem elérhető

sasa


Semmi különös nem változott az egy év alatt. Az edzés intenzitásából vettem vissza. Kialakitottam olyan gyakorlatokat ami kimélte a vállamat. Én például a toló mozgásokat tudtam csinálni, de azt is csak kis súllyal. A fekvenyomást is kihagytam, plusz minden olyan gyaksit ami a vállamat terhelte. Az úszás nálam például nem jött be, mert attól is majd beszartam. Nyugodtan edzél tovább csak alakitsd ki magadnak a célirányos edzés módszert. A lényeg, hogy ne legyél türelmetlen. Esetleg ha három hónap után elmúlnak a fájdalmaid az nem azt jelenti, hogy meggyogyultál. Nagy a visszasérülés veszélye, vagyis kell a hosszabb idő.

2009. Június 26. - 09:35:16
Válasz #33
Nem elérhető

Rob


Értettem! /:-)
Köszi a segítséget! ;-oo-;
" Úgy kell enni,mintha finom lenne" :D

2009. Június 26. - 09:37:59
Válasz #34
Nem elérhető

madinorbi


Hála az égnek már jó ideje nem volt komolyabb fájdalmam, vagy sérülésem  @:-)
szekönd editör mentes felhasználó

2009. Június 26. - 09:39:31
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Hála az égnek már jó ideje nem volt komolyabb fájdalmam, vagy sérülésem  @:-)

Nekem folyamatosan fájogat a vállam, de próbálom kímélni, nem érzem hogy baja lenne, csak a nagy súlyokat nem szereti  ????...

2009. Június 26. - 12:12:48
Válasz #36
Nem elérhető

fastor


nekem tegnap guggolásnál kezdett el fájni a régi vállgyulladásom helye, szóval rááállok megint a nyújtásra, hátha megelözöm az újjab fél év szenvedést ;D
"evidens volt,hogy FASTor a leggyorsabb,csak kicsit lassan éri a kiteljesedését.
Egy hónap múlva eléri a FASTER rangot és jövőre már FASTEST-ként köszönthetjük!!!" by Hopika ;D

Az utolsó napon pedig szeretnék komótosan de mosolyogva,kedvesen de kellő szigorral és tartással, keményre duzzadó izmokkal és önbizalommal...iszonyatosan berugni OTTHON ;D ba Stereó

2009. Június 26. - 12:24:27
Válasz #37
Nem elérhető

H. Laci


nekem tegnap guggolásnál kezdett el fájni a régi vállgyulladásom helye, szóval rááállok megint a nyújtásra, hátha megelözöm az újjab fél év szenvedést ;D

Nekem guggolásnál szinte mindig görcsöl, ég, szúr. Oldalemelésnél pedig nem, esetleg egy kicsit szokott fájni mellről nyomásnál. De pihentettem, így már lassan el múlik,mostanában  épp hogy érzek valamit.  ****:))))))

2009. Június 26. - 15:05:00
Válasz #38
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Kiderül,hogy a fél Fórum vállrákos ****:)))
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2009. Június 26. - 16:03:31
Válasz #39
Nem elérhető

George


Kiderül,hogy a fél Fórum vállrákos ****:)))
Én amióta kitaláltam, hogy nagyobb súlyokkal vergődök fekvenyomásban, azóta csak lightosan vállazok, sőt, néha ki is maradt - na jó, elég gyakran --) cserébe egyáltalán nem fáj, és a tegnapelőtti vállazásom eléggé faszán sikerült, nagy súlyos nyakból nyomás után sem volt semmi bajom ****:)))))) csak némi izomláz még most is :D

2009. Június 26. - 20:30:24
Válasz #40
Nem elérhető

God Vazzeg


Kiderül,hogy a fél Fórum vállrákos ****:)))
Én amióta kitaláltam, hogy nagyobb súlyokkal vergődök fekvenyomásban, azóta csak lightosan vállazok, sőt, néha ki is maradt - na jó, elég gyakran --) cserébe egyáltalán nem fáj, és a tegnapelőtti vállazásom eléggé faszán sikerült, nagy súlyos nyakból nyomás után sem volt semmi bajom ****:)))))) csak némi izomláz még most is :D

Első vállat évek óta nem edzek, de az a legnagyobb  ;D

2009. Június 26. - 23:04:10
Válasz #41
Nem elérhető

Gabe


Nyakból nyomás után néha annyira fáj az ELSŐvállam, hogy csak akkor nem érzem, ha függeszkedek utána, vagy megtámasztom a kezeimet egy rúdon, vízszintesen tartva a karjaimat! Egész a könyökhajlatig bele szokott sajdulni!
Aztán 2 hónapig semmi! Buzi-e vagy testrész ez!
"Yeah buddy, light weight baby!"

2009. Június 27. - 07:41:39
Válasz #42
Nem elérhető

mushroom


Nekem sima pados fekvenyomásnál szúrt mindig pont a vállam közepén, belül... Érdekes módon mindig pöccre 100 kg nál indult be, és ahogy emeltem a súlyon úgy erősödött a szúrás is. Mióta csak ferdepadon nyomok fekve, nincs ilyen problémám  ;D

2009. Június 27. - 07:46:13
Válasz #43
Nem elérhető

George


A természet eldönti, hogy kinek milyen izom nem kell: Gabenek váll, Mushroomnak meg mell ))=/ ;D

2009. Július 06. - 23:59:58
Válasz #44
Nem elérhető

NaturalBoy


Nekem is elég fájós volt a bal vállam.Érdekes hogy nem fájt semmilyen vállgyakolratnál, ferde pados fekvenyomásnál, vízszintes pados fekvenyomásnál.Viszont a negatív padon kis se bírom emelni a rudat annyira fáj.Régebben a negatív nyomás jobban ment mint a síma fekvenyomás.Fekve tudtam nyomni 100-al negatívon 110-el ment ugyan annyi ismétlés.Aztán elkezdett fájni a vállam.Még fájt ferdepados tárogatásnál.
Már több mint egy éve nem nyomok negatív padon és azóta nem fáj a vállam , a ferdepados tárogatásnál sem.Negatív helyett meg tudok tolódzkodni, attól szintén nem fáj.