2024. Május 18. - 02:39:55
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Bibó Alpár: Kezdetben vala....  (Megtekintve 111286 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

2009. Július 26. - 22:45:40
Válasz #465
Nem elérhető

hummerdikk


Hát mostanában egy kicsit leengedtem.

Múlt héten voltam Pécset, diplomaosztón, illetve elkaptam egy jó kis vírust. Most abból lábadozok, sajnos veszítettem egy kis tömeget, de nem aggódom. Hihhetelenül fájt a fejem egész nap, nem nagyon volt kedvem alváson kívül semmihez, ugyh kajálást sem tudtam eröltetni.
Jövő pénteken költözöt Balatongyörökre, egy hónapot ott fogok dolgozni, szerencsére barátnőm is ott lakik, meg a terem sincs messze, pedig 3 falun keresztül kell menni mégis harmad annyi idő mint Pécelről bemenni a terembe.
Sajnos az a helyzet hogy ilyen melegben nem igazán szeretem cipelni a súlyomat ugyh nem bánom hogy ment le egy kevés, szerencsére a belem is esett össze. Zsír nem jött le mert az csak nem ugrik le SAJNOS, de most nem is ez a dolgom.
Ősszel belekezdünk abba amibe kell, addig remélme minden egyenesbejön és akk lehet tólni az ipart.

Na szép estét mindnekinek, lehet kádban alszom mert úgy izzadok mint egy ló  :-\ :-\ :-\{-) {-) {-)
En meg emlexem a kecskei szovegdre a kocsiban, de remelem minnel hamarabb egyenesben lesz minden! :-){

2009. Július 27. - 22:57:25
Válasz #466
Nem elérhető

atleeta


Eléggé hozzá nem értő vagyok a témában, de a topic elején felrakott képekhez képest nagyon durva a fejlődés,pedig nincs egy év.Ezek motiválják az olyan lusta disznókat mint én ;D
Nagy gratula :-){
Ma kezdődik életed hátralevő része...

http://www.youtube.com/watch?v=Bt1BDSAzHOA

2009. Július 28. - 16:00:35
Válasz #467
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Vendég   15:51:03   BibóImpiAmpi profilját tekinti meg.

Hoppá Alpikám! Biztos valami csajszi! Ezt már le nem tagadhatod!

2009. Július 28. - 19:10:23
Válasz #468
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Vendég   15:51:03   BibóImpiAmpi profilját tekinti meg.

Hoppá Alpikám! Biztos valami csajszi! Ezt már le nem tagadhatod!
Kriszti te vagy az ???  ****:))) ****:))) ****:)))
Eléggé hozzá nem értő vagyok a témában, de a topic elején felrakott képekhez képest nagyon durva a fejlődés,pedig nincs egy év.Ezek motiválják az olyan lusta disznókat mint én ;D
Nagy gratula :-){
Hát köszönöm szépen az elismerő szavakat, sok meló volt benne és meg is érte (persze nem anyagilag). Barátokat, ismerősöket szereztem, és az a pár perc amig a színpadon lehettem minden szenvedést feledtetett. Következő versenyszezonommal is szeretném az embereket egy picikét megdöbbenteni.

Szép napot és további jó böngészést a fórumon

2009. Augusztus 04. - 10:09:21
Válasz #469
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Nah üdv mindenkinek

Múlt pénteken költöztem Balatongyörökre. Itt fogok melózni egy hónapot. Keszthelyre járok most edzeni tegnap voltam. 3 hét kihagyás után nem kellett nagy és sok súlyt használnom hogy kikészítsem magam. Nagyon hangulatos kis terem, aki arra jár és akar edzeni szívesen megadom a címet.
Bélának szeretnék Boldog 20. Születésnapot kívánni, remélem a nagy elfoglaltságai közepette ide is benéz  ;D ;D ;D.
Szép napot mindenkinek  =/+' =/+' =/+'

2009. Augusztus 04. - 12:17:10
Válasz #470

B1ll4

Vendég
Nah üdv mindenkinek

Múlt pénteken költöztem Balatongyörökre. Itt fogok melózni egy hónapot. Keszthelyre járok most edzeni tegnap voltam. 3 hét kihagyás után nem kellett nagy és sok súlyt használnom hogy kikészítsem magam. Nagyon hangulatos kis terem, aki arra jár és akar edzeni szívesen megadom a címet.
Bélának szeretnék Boldog 20. Születésnapot kívánni, remélem a nagy elfoglaltságai közepette ide is benéz  ;D ;D ;D.
Szép napot mindenkinek  =/+' =/+' =/+'

 :-){ Köszöntem Venom Úr ! :D Találkozunk....  =/+' :-/-

2009. Augusztus 07. - 21:51:39
Válasz #471
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.

2009. Augusztus 07. - 21:58:10
Válasz #472
Nem elérhető

P.Gergő


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.
Húúú tesó ez most jólesett!Elég szarul vagyok lelkileg az egésztől és nagyon nem jön a motíváció...De csinálom mert már bennevagyok és sokan bíznak bennem meg legalább helyettetek is idén ott állok majd! :-!


"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 08. - 08:36:42
Válasz #473
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.
Húúú tesó ez most jólesett!Elég szarul vagyok lelkileg az egésztől és nagyon nem jön a motíváció...De csinálom mert már bennevagyok és sokan bíznak bennem meg legalább helyettetek is idén ott állok majd! :-!
Hát Gergőkém, ne tessék leereszteni. Mi ott leszünk a versenyeken ha nem is versenyzőként, de ott leszünk. Kinek fogunk szurkolni ha nem neked. Ugyh tessék nyomni a vasakat és menni előre  ***)) ***)) ***)).

2009. Augusztus 08. - 09:25:07
Válasz #474
Nem elérhető

P.Gergő




"This my show watch me baby,the way I go can't stop me baby"

2009. Augusztus 08. - 10:16:54
Válasz #475
Nem elérhető

csakisti


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.

Jövök én is!  @:-)
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Augusztus 08. - 10:18:55
Válasz #476
Nem elérhető

csakisti


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.
Húúú tesó ez most jólesett!Elég szarul vagyok lelkileg az egésztől és nagyon nem jön a motíváció...De csinálom mert már bennevagyok és sokan bíznak bennem meg legalább helyettetek is idén ott állok majd! :-!

Nincs motiváció?  :-/- :-/- :-/- :-/-
Szétrúgjuk a segged!  ***))))
-Mit szedsz?
-A lábamat, hogy hamarabb odaérjek edzésre :-D


www.csakisti.hu

2009. Augusztus 08. - 15:07:17
Válasz #477
Nem elérhető

BibóImpiAmpi


Szépen lassan megint beindul az ipar. Nagyon jó érzés megint súlyokat emelni és az izomláz ami még hiányzott. Ez a hónap Balaton aztán ha minden igaz Pécset folytatjuk a régi teremben. Azért Gergő majd egy év eleji edzést összehozhatnánk, kíváncsi vagyok a formádra, igyekszem addig összeszedni magam.
Húúú tesó ez most jólesett!Elég szarul vagyok lelkileg az egésztől és nagyon nem jön a motíváció...De csinálom mert már bennevagyok és sokan bíznak bennem meg legalább helyettetek is idén ott állok majd! :-!

Nincs motiváció?  :-/- :-/- :-/- :-/-
Szétrúgjuk a segged!  ***))))
Egyértelmű, mindenki jön :D. Öntünk beléd egy kis motivációt  :-oD :D.

2009. Augusztus 27. - 13:42:54
Válasz #478
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
Jó lenne ha írnál pár szót magadról, mert eléggé el vagy tünve és azt hiszem elég sokan kíváncsiak rá, hogy hogyan is állsz! Mikor lesz a felkészülés kezdete, melyik verseny lenne a cél és még sorolhatnám, hogy ki mire kíváncsi de azt hiszem vagy itt vagy a privát postafiókban úgy is megkérdezik! Szóval:



mi van veled?

2009. Augusztus 27. - 18:06:43
Válasz #479
Nem elérhető

lue