2024. Április 29. - 01:25:14
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Eu Elite Tour Budapest..Összefoglaló,így játsztok Ti...  (Megtekintve 10490 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2008. November 14. - 09:00:00
Megtekintve 10490 alkalommal
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Ide,ebbe a részlegbe fogom beírni a nov 09-én lezajlott versenyről az összefoglalómat.A verseny előtti naptól a verseny utáni estig.
Leírom továbbá,hogy mire jöttem rá,miért is hagyom ki a 2008-as versenyszezon további állomásait .Véleményemet a magyar és nemzetközi bíráskodásról,pártolásról,pártatlanságról,sportpolitikáról.
Tudom sok embert meg is fogok majd bántani,de ők pont semmik a szememben és ha úgy gondolják hogy bármi valótlant állítok,akár ide is beírhatják az ellenérveiket vagy szemtől-szembe is beszélhetnek velem..
Akinek esetleg van meglátása ide beírhatja a véleményezését vagy ha esetlegesen úgy érzi hogy elfogult vagyok és nem az igazat írtam..
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 14. - 09:03:55
Válasz #1
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Egyenlőre csak egy bevezető,amit Ady Endrétől éppen ide valónak találtattam(lehet hogy nem szó szerint,mert régen olvasgattam már a verseit,de a mondanivaló lényegét érteni fogjátok:

                            "nem kell az aranyos palást és az ékes korona,
                             de vigyétek a víg csörgő sipkát is és tarka köpönyeg sem kell soha"
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 14. - 09:10:02
Válasz #2
Nem elérhető

Prod

Globális moderátor

2008. November 14. - 09:16:05
Válasz #3
Nem elérhető

endre66


Ne lássatok meg

Ne adjatok rám aranyos palástot,
Nem kell a gyémántos korona,
De vigyétek a víg csörgő-sapkát is
S tarka köpenyeg sem kell soha.

Szürke-országnak vagyok a királya,
Láthatlan trónom nekem ragyog.
Amíg nem láttok, nem ékesíttek,
Nem rubrikáztok, addig: vagyok.


2008. November 14. - 09:50:18
Válasz #4
Nem elérhető

doncicco


 ****:)))))) Ady bevezető után bármi jöhet csak jó lehet.

2008. November 14. - 19:14:07
Válasz #5
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 14. - 19:22:47
Válasz #6

B1ll4

Vendég
Azért Ady már akkor tudott valamit ***)))

Bár rühellem a magyar irodalmat , 2 embert tisztelek , Ady-t és Csokonai-t ...

Adytól ha van köteted , miért ne lenne olvasd el ezeket a verseket Mester :

A fajok cirkuszában (magyarság vers)
A hőkölés népe
Ember az embertelenségben
Nincsen , semmi sincs


Bocsi , Johnny , hogy beleszóltam , de hátha találóak !  :-){


2008. November 14. - 20:24:45
Válasz #7
Nem elérhető

doncicco


Ady tényleg tudott valamit.. egyébként visszásnak találom, hogy valaki becsmérli a magyar irodalmat. Már, ha tényleg magyar az illető. Semmi okunk a meghunyászkodásra és szégyenkezésre!!!

2008. November 14. - 20:49:01
Válasz #8
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Nem szoktam komoly hangvételű verseket írni,de ezt most írtam sebtibe Johnnynak...hátha fennmarad az utókornak  :):

Tik kik igaztalan küzdelemben estetek el..
Ne csüggedjetek s megtörve is de keljetek fel.
Tik kik igaz csatát vívtatok volna…
S ez nem a gaz „polákokról” szólna.
Tik kik a csatát megnyertétek
S a "polákokat" megvertétek,
Tik vagytok kik mindenen keresztül menve,
Letiportátok őket kedvüket szegve.
S a várat bevéve a korona nem az ti igaz fejetekre kerül,
Lantosunk csak egy van, s a húrja már pattanásig feszül.
De hiába hogy hamis király került a trónra
Nem lesz mellette a nép, csak az egyik udvari bolondja.

2008. November 14. - 21:36:20
Válasz #9
Nem elérhető

God Vazzeg


Nem szoktam komoly hangvételű verseket írni,de ezt most írtam sebtibe Johnnynak...hátha fennmarad az utókornak  :):

Tik kik igaztalan küzdelemben estetek el..
Ne csüggedjetek s megtörve is de keljetek fel.
Tik kik igaz csatát vívtatok volna…
S ez nem a gaz „polákokról” szólna.
Tik kik a csatát megnyertétek
S a "polákokat" megvertétek,
Tik vagytok kik mindenen keresztül menve,
Letiportátok őket kedvüket szegve.
S a várat bevéve a korona nem az ti igaz fejetekre kerül,
Lantosunk csak egy van, s a húrja már pattanásig feszül.
De hiába hogy hamis király került a trónra
Nem lesz mellette a nép, csak az egyik udvari bolondja.


 ****:))))))

2008. November 26. - 09:01:58
Válasz #10
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Elnézéseteket kell kérnem,hogy a megkezdett topikomat nem folytattam,de valamilyen formában szeretem volna ha lezajlanak bennem azok az indulatok,amik a verseny után kavarogtak bennem.
Rengetegen a mai napig üzennek és biztisítanak afelől,hogy aznap nem én csesztem el valamit.Úgy érzem hogy a renegeteg érdeklődőnek a tartozom annyival hogy leírom a tapasztalataimat ezzel a versennyel és a sportpolitikánkkal kapcsolatban.
Kérdéseitekre a válaszom,köszönöm jól vagyok,belevetettem magam a munkába,ezzel kissé felejteni is szeretném a dolgokat és egyben olyan lehetőséget kapott a Johnny Fitness,hogy januártól teljesen megújult szuperhardcore edzőteremmel tudjuk fogadni azokat akik szeretik a testépítést és fitness-t és nem csak a tükörben bámulják magukat az edzőteremben telefonálgatás közben.Erről a projektről majd néhány hét múlva pontosabb infoval is fogok majd szolgálni...
Olaszország?
Megyek,illetve megyünk.Azt a tévhitet is eloszlatnám,mert rengetegen kívánnak sikeres versenyzést Modenába,hogy én ott nem versenyzőként fogok szerepelni,hanem a Barna Robi ring segédje leszek és nem utolsó sorban a Gyurma produkciónak segítek hogy egy minél jobb és élvezhetőbb képet tudjanak adni nektek a versenyről,versenyzőkről a decemberi adásban.Remélem nem fogoma nézettséget csökkenteni a közreműködésemmel ;D.


.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 26. - 09:47:51
Válasz #11
Nem elérhető

Lantos Johnny

VIP Member
Tehát EU Elite Tour Budapest....
Hol is kezdjem,miért is volt ez fontos nekem.
4 év kihagyás(csak versenyzésben) úgy döntöttem hogy ismét bizonyítani fogok és megcsinálom. Sok kérkedő,rosszindulatú megjegyzés tarkította a felkészülést,de ezek min-mind elsuhantak a fülem mellett,mert volt néhány olyan jóbarát,aki hitt bennem,hogy az Ő szavuk ,hitük elnyomta bennem a kételkedők felém irányított negatív hullámait.
10 hónap...Ennyit készültem,ennyit áldoztam rá a felkészülésre.Szinte mindent félretettem(az utolsó 3 hónapban mindent),hogy megfeleljek a követelményeknek.
Volt ebben a felkészülésben rengeteg olyan momentum ami máskor nem szokott(verseny időpontok nem ismerése,majd később verseny elmaradása,bizonytalanság,ellenségeskedés,stb),de végigcsináltam és a végére értem,ami már önmagában is azt hiszem szép dolog,hiszen ennyi hülyeséget egy felkészülés alatt nem hiszem hogy látott már ember fia.
De amiért saját magamra haragszom,az viccbe illő.Ismeritek amikor a szép herceg találkozik a csúnya vén boszorkánnyal?
Amikor a boszorkány beígéri a hercegnek,hogy teljesíti három kívánságát ha a magáévá teszi.A herceg becsukta szemét,befogta orrát és a jutalomra gondolván meghágta a ronda,büdös vén banyát.Aztán várta hogy teljesüljön a kívánsága,de az az istenért sem akart teljesülni.Felkérdezte a banyát hogy miért nem válik be a kívánsága..mire a banya:Te ennyi idősen még hiszel a mesében?...és röhögve arrébb állt :angry:
Hát velem is ez tötént...hittem a mesében,hittem a pártatlan bíráskodásban,elhittem hogy az IFBB elnöke azért kedveskedik,mert komolyan mellettem(illetve csak korrekten mellettem) fog állni nem csak a verseny előtt,amikor elhív a sajtótájékoztatóra hogy mondjak néhány szót az újságíróknak és nem csak addig amig megkapják az verseny rendezéséhez szükséges szponzorpénzeket,hanem amikor kiválasztják a bírókat és olyanokat választanak akik korrekt pontozást visznek végig és nem az az ember dönt,akihez a nemzetközi versenyek megrendezéséhez szükséges pályázatokat kell leadni(aki furcsamód éppen lengyel és hogy ne egyedül legyen, hívja a komáját és beteszi még a román bírót,aki magyar javára még soha az életben nem pontozott.Tehát 5 bíróból 2 lengyel,1 román és 2 olyan magyar bíró volt jelent akiknek a nemzetközi létük a vezető lengyel bírótól függ...Egy neves boxmanager és mérkőzésszervező az egész bírói választásról csak annyit mondott hogy akkor lett volna kerek az egész ha a2 lengyel,1 román bíró mellé még hívnak egy szlovákot...és fel sem kellett volna menni a színpadra(bár így is felesleges volt,mert ha előre tudom a bírói kar összetételét,felöltöztem volna és irány haza).Matematikailag itt már kivégeztek,felhasználtak és odadobtak prédának.Azt hiszem ez a végeredményből mindenképpen lejött,ha a képekből és a Gyurma adásából nem tudtátok leszűrni,akik kinn voltak és élőben láttak,azt hiszem nem kell magyaráznom  a bizonyítványomat...
Ezzel szemben Huber István az azt követő vacsorán megtette ezt.
Kérdeztem tőle:István magyarázd már el légyszíves hogy Te mit láttál a színpadon(majdnem azt kérdeztem akkor, hogy melyik versenyt nézted)
Erre az elnök Úr: lényegében jobb voltál a 2. helyezettnél,de az elsőnél,Robertnél nem,mert megvert téged 3 pózban.
Mondtam én:rendben van ,elfogadom,de István 7(!) póz van és ha a pózkűrt is én nyertem akkor még mindig első vagyok nem?
Erre Ő:ja....várjunk csak...öööö....ööö.akkor nem 3 hanem inkább 4-5 pózt nyert ellened.
Ja,mondtam én ha meg most 10-et mondok akkor 6 de inkább 7 pózt nyert...Nincs miről beszélni,pláne ami a folytatást illeti,mert mondta Ő:igen a pózkűröd szenzációs volt,magasan a legjobb...ezért is tettünk ott 2.helyre és nem 3.ra.Tudod ilyenkor így kell.....MI a lófasz???
Erre én: nem tudom hogy így kell,elnézést én is bíró vagyok és azt hiszem értek is annyit ehhez a sporthoz mint bármelyik bíró társam...nem, én nem így szoktam,én úgy szoktam hogy a legjobbat teszem elsőnek és leszarom hogy ki mit mond,ki a szponzora és nem teszem első helyre azért mert az én klubomból indul(mert ilyen bíró is van ám).Sőt azt sem csinálom mint a ze elnök Úr,hogy hátra fordulva mutogatom a Vidazolinak a pontozólapomat és azt kérdezgetem,hogy így jó lesz Zoli(ezt kb 20 ember szeme láttára).
De megértem hogy nem éri meg összeveszni miattam a nemzetköziekkel és veszélybe sodorni egy jövőre vagy azután megrendezendő nemzetközi verseny rendezési jogát.Én voltam a fasz ,hogy hittem a mesében.Remélem ezt a kis esszét mindenki el fogja olvasni aki érintett és ha úgy gondolja hogy valótlant írtam megteheti akár itt a cáfolatát vagy állok rendelkezésére szóban is...
Elsőre nyyi,talán nem kevés ,de egyenlőre a sportpolitikáról írtam és ebből talán azt is le lehet szűrni hogy miért is ilyen messzeföldön híres a mi sportdplomáciánk...
Vesenyelemzés szakmai szemmel majd a következőkben........
.."senki sem mondhatja azt,hogy senki..anélkül hogy valaki lenne"
                                                     (MICIMACKÓ)
www.lantosjohnnyfitness.hu

2008. November 26. - 10:08:48
Válasz #12
Nem elérhető

izomboy


Ő:igen a pózkűröd szenzációs volt,magasan a legjobb...ezért is tettünk ott 2.helyre
@-o


2008. November 26. - 10:42:31
Válasz #13
Nem elérhető

danybuilding

VIP Member
No comment! Kifejtettem én is a véleményemet s azt hiszem csak azt tudnám megint ide leírni! De egy dolog a biztos, (még ha kevés is) mi melletted vagyunk és voltunk is!

Akkor a 11.én írt cikk megint:

Most ezt így reggel (délelött)  kellve elég nehéz feldolgozni. Azt hiszem nem kell a zenét köszönni, hisz' minden zenét azért teszek be, mert bárkinek fontos lehet és én érzem ez miatt magamat megtisztelve.

Egész éjjel arról beszélgettünk, hogy reggelre biztos meg fogod magadat gondolni, és mész a következőre is, mert ez az út amit meg kel tenned, ebben az évben még nem ért el a cél tábláig. De sajnálattal látom, hogy nem változott meg a véleményed. Ami viszont igaz meg tudlak érteni és egyben két kézzel hadakozok az ellen, hogy így legyen ennek az évnek vége. Megértem, mert én is ez miatt hagytam abba az őszi szezont (bár elég morbid az én esetemet a tieddel még egyáltalán egy oldalon is említeni), s mi az amiért hadakozok??? Amikor kihívtak 3.-nak nem akartam hinni a szememnek és mint a kisgyerek amikor reggel ébred megtörőlve a szemem újra csak bámúltam. Lehet hogy szégyen egy férfinak bevallani, de amikor fent volt a kislányod a színpadon és láttam a szemedben azt a küzdést, hogy ő ne lássa és érezze a csalódást a szemedben és a tetteidben, akkor kicsit elérzékenyűltem és felháborodtam....Felháborodtam az miatt, hogy egy ember, egy család, egy közösség, egy ország álmát most tiporták el, most tették meg azt, amit egy szubjektív sportban nem lehetne... S ekkor esett le, hogy szinte mindegyik versenyen megtörténik ez, s miért ne történne meg olaszországban is? De te te vagy, te vagy az akire a 10 millió ember fel tud nézni, te vagy az aki a legrégebb óta a csúcson vagy s te vagy az akit a messzeségben kitűzünk "hiú reményként" a terem falára....

Mindegy hogy döntesz, mert a te felelőséged ez, de egy dolgot véss a fejedbe, mi melletted vagyunk s nem csak én írtam hogy itt vagyok ha kell segítség. Nem csak én nem mertem oda menni, miután lejöttél a színpadról, nem csak én vagyok az aki privátba is írt levelet hogy bíztasson s tudd nem vagy egyedül!!!!!!!!