2024. Május 12. - 01:13:22
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 214096 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

2009. December 18. - 09:33:18
Megtekintve 214096 alkalommal
Nem elérhető

Mr. Deca


Szervusztok!

2 hete használok heti 2 X 1 ml deca durabolint ( norma hellas ) hozzá kiegészítés képpen napi 2 X 1 proviron 25 tablettát,a felmerülhető problémák elkerülése végett.
Minden jól indult, problémamentesen működött a dolog, de sajnos olyan probléma lépett fel,amit már nem tudok tolerálni.
Kaja kiváló,rízs-csirkemell lecsúszik kellő mennyiségben, bár előfordult párszor,hogy időhiány miatt kimaradt 1-2 étkezés,
de ezeket utólag pótoltam. Edzek keményen,program szerint, 3 cimborámmal együtt,ők is szintén ezt az anyagot tolják.
Nem vagyok kezdő,használtam már többféle szteroidot,de olyan mellékhatásokat,mint most még soha nem tapasztaltam.
Engedjétek meg,hogy leírjam a mai napomat:
 Reggel 6ig voltam fent,aludtam 2 órát és 8kor felriadtam. Olyan 7 körül volt először,mikor úgy éreztem,hogy megütöttem magam álmomban,
és a fejem is hátrarándult,pedig nem történt semmi,csak rémálmom volt,ami mostanában elég gyakori.
Futkos a hideg a hátamon és melegem van egyszerre,forgolódok,sehogy sem jó az alvás.
Bizseregnek a golyóim is,mint az állat,de nem úgy,mint amikor kanos az ember a magas tesztoszteron-szinttől,hanem ez is olyan hidegrázáshoz hasonló dolog.
Egyre gyakrabban van légszomjam,és nagyon szar,hogy nem tudok aludni.Az ilyen felriadások után 1-2 órán ár hányingerem van.
Szóval minden szar érzés egyszerre,és ez elég ijesztő tud lenni együtt,főleg,hogy 2-3 órákat alszom. Általában akkor kezdődik,mikor készülök lefeküdni,már
szabályosan rettegek az éjszakáktól,mert előre tudom,hogy megint szarul leszek.
Mint említettem, nem most kezdődött, folyamatosan erősödött ez a dolog, mindig egyre hosszabban éreztem, most már olyan hosszan van,hogy nem nagyon bírom
már azon morfondírozok, hogy el fogok menni egy orvoshoz,bár nem tudom,mit fog szólni,ha beállít hozzá egy kokszos a panaszaival, sajna az orvosok többsége
ki nem állhatja,ha olyan beteg számára kell rendelkezésre állnia,aki szervezetének és egészségének a legfőbb ellensége saját maga.
Ezért is szeretnék itt tanácsot kérni,eddig szerencsére mindig akadt valaki,aki ismerősének az ismerősének pontosan ugyanilyen problémája volt,és
hasznos segítséggel el el tudott látni, nem pedig fölösleges okoskodással.
Elolvastam a Proviron 25 tabletta betegtájékoztatóját,amiből idézném a következő részt:

"A Proviron tabletta használatával olyan, csökkent androgéntermeléshez/androgénhiányhoz kötött panaszokat lehet megszüntetni, illetve javítani, mint amilyen pl. a teljesítménycsökkenés, fáradékonyság, koncentrálóképesség hiánya, feledékenység, libidó- és potenciazavarok, ingerlékenység, alvászavarok, depressziós hangulathullámzások és általános vegetatív panaszok."

Kiemeltem a felmerült problémákat...
Ha bármelyik Kedves Tagnak bármi hasonló tapasztalata volt,vagy van,és ismer a problémámra,vagyis problémánkra ( sajnos a többieknél is előjöttek a panaszok külön-külön,csak nálam jelentkezett mindegyik egyszerre ) valami racionális megoldást,legyen szíves és írja meg,hogy megnyugtasson,hogy nem csak nálunk jöttek ki ilyen panaszok,
és ki tudjuk küszöbölni őket a kúra befejezése nélkül, mert annyi jó legalább van az egészben, hogy az edzéseink borzalmasan jók,és nagyon szépen fejlődünk.
Köszönettel: Mr Deca   

2009. December 18. - 10:39:58
Válasz #1
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Mr. Deca,

A deca kúra önmagában a legrosszabb választás, ez az első pont, amit érdemes lenne megérteni. Bár sok gyerek, ahogy nagyon gyenge megértést szerez a szteroidokról, azt gondolja, hogy a deca egy biztonságos megoldás mellékhatások szempontjából, és fel kell ébredniük arra, hogy a deca a rémálmaik eljövetelét okozhatja önmagában használva, átvitt és nem átvitt értelemben is. Hozzátéve, hogy a hormonok minden ember szervezetére eltérően hathatnak, hatások és melléhatások szempontjából, a deca egy elég alattomos szteroid és korábban már leirtuk, hogy miért.

Minden jól indult ez így van, mivel a deca még nem hatott a kúra elején, egyszerűen csak azért mert decanoate, kb. 14 napos felezési idővel.

A legracionálisabb és legsürgősebb megoldás az lenne, ha most azonnal abbahagynád a deca kúrádat, és az egyébként deca mellé teljesen feleslegesen szedett proviron bevitelét is.(kb. 2 héten belül ezek a tüneteid is alábbhagynak majd, ha tényleg ezek okozzák, mert nagyon valószínüleg ezek.) Amit tapasztalsz az szinte biztos, hogy a deca és a proviron együttes mellékhatása, ráadásul a proviron nemhogy segít, de még rátesz egy lapáttal.

Az lehet, hogy több szteroid kúrán túl vagy már, de hogy nem teljesen értetted meg a különböző szteroidokat, mint pl. deca, az is biztos. Attól, hogy ez a cimboráiddal már nem az első szteroid kúrátok még nem biztos, hogy értitek is mit csináltok pontosan.

A másik opció az, hogy tovább folytatod az elcseszett kúrátokat és ezek az alvászavaros és "elektromosságszerű" mellékhatások alábbhagynak, ahogy a szervezeted hozzászokik a deca hatásaihoz.(és előjönnek majd újabb érdekes mellékhatások, amiről még valószínüleg nem is hallottatok a cimboráiddal és amin a proviron nem fog segíteni egy cseppet sem.)

A proviron egy anti-aromatáz, mit keres a deca mellett? 
A deca egy progeszteron agonista, ami ellen férfiak számára még nem nagyon van ellenszer, ha túlságosan elszabadulna; és emellett a test vízháztartását borítja fel(elektrolit háztartását), az "aldoszteron" hormonon keresztül, amire a proviron semmilyen megoldást nem nyújt. A deca mellé akkor kellene esetleg anti-aromatáz, ha tesztoszteron is menne a kúrában a deca mellett, ami a minimum lenne, ha már valaki deca durabolint használ.

Mindenféle személyeskedés nélkül, Mr. Deca, vagy tanuljatok többet erről a témáról a cimboráiddal, vagy ne használjatok szteroidokat ennyi tudással, mert nagyon ki fogtok cseszni egy szép napon magatokkal.

Ha a problémáid nem enyhülnek pár héten belül, akkor nyugodtan fordulj orvoshoz, mert nem harap azért annyira a bácsi...Csak abban legyél biztos, hogy a deca mellékhatásait ne anti-aromatázzal és ne anti-ösztrogénnel próbáljátok kezelni.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 12:25:49
Válasz #2
Nem elérhető

Szabi


Azt írtad hogy a Deca amit használsz Norma Hellas.

William Llewellyn  a musculardevelopment.com-on leközölt egy érdekes írást, pontosabban egy német tanulmány áttekintését, melyben 70 különféle szteroidot vizsgáltak meg, hogy az tartalmazza e a megjelölt hatóanyagot. a bevizsgált szteroidok 3 különböző forrásból (három a rendőrség által elfogott díler „készletéből”) származtak…azaz ezek európai adatok!

Engedd meg hogy csak a Deca-ra vonatkozó beviszgálás eredményét belinkeljem neked!!!

Deca (Nandrolone decanoate) :
1. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
2. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
3. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
4. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
5. Decabol 250 (British Dragon, Underground)  Eredmémy: BUKOTT (testosterone

"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. December 18. - 12:25:56
Válasz #3
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a leggyorsabb javulás gyors teszto azonnali adagolásával lenne elérhető, akár a deka mellé is mehet. Nem lenne akkora törés, mintha elhagyja a dekát.. Vagy pedig deka elhagy, továbbiakban nolva mehet 3 hétig, és rányomni a HCG-t. Mondjuk 2x1500IU elég lenne ilyen rövid kúra után, clostyl nem kell.

Én folytatnám a dekát, provit kivenném egyelőre, és mellé 2 naponta 100mg propionat mehetne. Amikor 3. hete megy a propi, akkor elindítanám újra a provit alacsony adagolással. B vitamin is segíthet deka mellékhatásokban.

Úgy egyébként amit most leírtam, már több soron ki van tárgyalva a fórumon, olvasgatni kellene   :-}

2009. December 18. - 12:26:50
Válasz #4
Nem elérhető

God Vazzeg


Azt írtad hogy a Deca amit használsz Norma Hellas.

William Llewellyn  a musculardevelopment.com-on leközölt egy érdekes írást, pontosabban egy német tanulmány áttekintését, melyben 70 különféle szteroidot vizsgáltak meg, hogy az tartalmazza e a megjelölt hatóanyagot. a bevizsgált szteroidok 3 különböző forrásból (három a rendőrség által elfogott díler „készletéből”) származtak…azaz ezek európai adatok!

Engedd meg hogy csak a Deca-ra vonatkozó beviszgálás eredményét belinkeljem neked!!!

Deca (Nandrolone decanoate) :
1. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
2. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
3. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
4. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
5. Decabol 250 (British Dragon, Underground)  Eredmémy: BUKOTT (testosterone



Működik a deka amit szúr, mert tipikus deka mellékhatások jöttek tőle  ;)

2009. December 18. - 12:31:55
Válasz #5
Nem elérhető

Szabi


Mondjuk én még magában soha nem használtam így erről véleményt nem tudok írni én csak próbáltam egy másik dolgora is rávilágítani. ;) ;) ;)
"A jövő testépítője pedig az,aki az általános jó alak,jó kinézet mellett eltér az átlagostól.Valahogy más..."

"A mai bodybuilding több szertartásból tevődik össze: vallás, sport, művészet, és tudomány, összemosva kémiával és a matematikával."

2009. December 18. - 12:35:01
Válasz #6
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondjuk én még magában soha nem használtam így erről véleményt nem tudok írni én csak próbáltam egy másik dolgora is rávilágítani. ;) ;) ;)

Nem tudom miről beszélsz, én még olyat se láttam, aki bármilyen szteroidot használna  :violinplay3:
Viccet félretéve a legnagyobb hiba dekát magában használni, de ez már többször le lett írva  /:-)

2009. December 18. - 12:38:32
Válasz #7
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Mondjuk én még magában soha nem használtam így erről véleményt nem tudok írni én csak próbáltam egy másik dolgora is rávilágítani. ;) ;) ;)

Nem tudom miről beszélsz, én még olyat se láttam, aki bármilyen szteroidot használna  :violinplay3:
Viccet félretéve a legnagyobb hiba dekát magában használni, de ez már többször le lett írva  /:-)

Tudnék mesélni hány ember keresett már meg mindeféle gondokkal a deca után. Bár a legtöbben  :-)(-:  hiánya miatt. Drága tanulópénz van az biztos!

2009. December 18. - 12:39:47
Válasz #8
Nem elérhető

God Vazzeg


Mondjuk én még magában soha nem használtam így erről véleményt nem tudok írni én csak próbáltam egy másik dolgora is rávilágítani. ;) ;) ;)

Nem tudom miről beszélsz, én még olyat se láttam, aki bármilyen szteroidot használna  :violinplay3:
Viccet félretéve a legnagyobb hiba dekát magában használni, de ez már többször le lett írva  /:-)

Tudnék mesélni hány ember keresett már meg mindeféle gondokkal a deca után. Bár a legtöbben  :-)(-:  hiánya miatt. Drága tanulópénz van az biztos!

És sajnos helyrerakni se egyszerű  ::)

2009. December 18. - 12:40:05
Válasz #9
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Szerintem a leggyorsabb javulás gyors teszto azonnali adagolásával lenne elérhető, akár a deka mellé is mehet. Nem lenne akkora törés, mintha elhagyja a dekát.. Vagy pedig deka elhagy, továbbiakban nolva mehet 3 hétig, és rányomni a HCG-t. Mondjuk 2x1500IU elég lenne ilyen rövid kúra után, clostyl nem kell.

Én folytatnám a dekát, provit kivenném egyelőre, és mellé 2 naponta 100mg propionat mehetne. Amikor 3. hete megy a propi, akkor elindítanám újra a provit alacsony adagolással. B vitamin is segíthet deka mellékhatásokban.

Úgy egyébként amit most leírtam, már több soron ki van tárgyalva a fórumon, olvasgatni kellene   :-}

Igen, ez mindenképpen valahogy így lenne helyes ha folytatni akarja a kúrát Mr. Deca. Nagyon fontos lenne a deca mellé a tesztoszteron. De az alvászavar és kellemetlen érzések meg fognak maradni még így is valószinüleg, de a tesztoszteron enyhítene azért ezeken.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 12:41:06
Válasz #10
Nem elérhető

God Vazzeg


Szerintem a leggyorsabb javulás gyors teszto azonnali adagolásával lenne elérhető, akár a deka mellé is mehet. Nem lenne akkora törés, mintha elhagyja a dekát.. Vagy pedig deka elhagy, továbbiakban nolva mehet 3 hétig, és rányomni a HCG-t. Mondjuk 2x1500IU elég lenne ilyen rövid kúra után, clostyl nem kell.

Én folytatnám a dekát, provit kivenném egyelőre, és mellé 2 naponta 100mg propionat mehetne. Amikor 3. hete megy a propi, akkor elindítanám újra a provit alacsony adagolással. B vitamin is segíthet deka mellékhatásokban.

Úgy egyébként amit most leírtam, már több soron ki van tárgyalva a fórumon, olvasgatni kellene   :-}

Igen, ez mindenképpen valahogy így lenne helyes ha folytatni akarja a kúrát Mr. Deca. Nagyon fontos lenne a deca mellé a tesztoszteron. De az alvászavar és kellemetlen érzések meg fognak maradni még így is valószinüleg, de a tesztoszteron enyhítene azért ezeken.

Tesztoszteron mellett állandóan álmos vagy.. Ezt úgy hallottam valahol..  o:)

2009. December 18. - 12:41:16
Válasz #11
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Azt írtad hogy a Deca amit használsz Norma Hellas.

William Llewellyn  a musculardevelopment.com-on leközölt egy érdekes írást, pontosabban egy német tanulmány áttekintését, melyben 70 különféle szteroidot vizsgáltak meg, hogy az tartalmazza e a megjelölt hatóanyagot. a bevizsgált szteroidok 3 különböző forrásból (három a rendőrség által elfogott díler „készletéből”) származtak…azaz ezek európai adatok!

Engedd meg hogy csak a Deca-ra vonatkozó beviszgálás eredményét belinkeljem neked!!!

Deca (Nandrolone decanoate) :
1. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
2. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
3. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
4. Norma Hellas (100mg/mL)    Eredmémy: BUKOTT (testosterone)
5. Decabol 250 (British Dragon, Underground)  Eredmémy: BUKOTT (testosterone



Egyébként valóban ez is egy fontos pont itt.
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2009. December 18. - 13:43:45
Válasz #12
Nem elérhető

Maszat


Hát nekem is 1böl a testosteron hozzácsapása jutott az eszembe, de ajánlani nem mertem volna,mondván ne tetőzzük a bajt ;D
Az biztos,h így bukna a legkevesebbet.

Amúgy Én 1hete voltam olyan urulógusnál akinek mindent elmondtam mert panaszaim vannak a golyszlikra és nagyon rendes volt!
Még andrológus kolegájátol is akart nekem olyan vérvizsgálatot kérni amiben vizsgálják a hormonszintjeimet is, sőt még megkérdezte,h az Én "betegségem" hatással van-e a hormontermelésemre.

Szóval azért vannak jófej orvosok, ki kell fogni!
Ha nem enyhülnek 2-3héten belül a panaszok azonnal mej orvoshoz.Addig meg sok sikert!

Halkan kérdezem meg,h wini nem jönne még jól neki?Mert azt hiszem itt olvastam,h csökkenti a deca progeszteron hatásait???
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2009. December 18. - 15:30:00
Válasz #13

Bandi

Vendég
De pánikroham is lehet.Népbetegség,csak sokan nem beszélnek róla.Az esti elalvástól való félelem tipikus.
Egyszer nem pihented ki magad,és most már ráparáztatod magad.
Azért ez jutott az eszembe,mert decárol van szó,ami szinte mind kamu.

2009. December 18. - 15:39:51
Válasz #14
Nem elérhető

meghalokhogyharámnézel


De pánikroham is lehet.Népbetegség,csak sokan nem beszélnek róla.Az esti elalvástól való félelem tipikus.
Egyszer nem pihented ki magad,és most már ráparáztatod magad.
Azért ez jutott az eszembe,mert decárol van szó,ami szinte mind kamu.

Eznagyon érdekes, rengetegről tudok, aki ilyen,van olyan nagyon jó ismerőröm, akin egy időben nagyon elhatalamsodott,és nála a gyógyszerhasználat is rátett...
Ha Wichitában buksz, azért buksz, mert Wichitában vagy.