2024. Május 11. - 10:39:31
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Deca Durabolin gondok  (Megtekintve 214088 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2021. December 27. - 12:28:57
Válasz #510
Nem elérhető

suxen


ES KELLEMES KARACSONYT TINEKTEK MINDENKINEK kesve de elkesve de  elvoltam sulledve egy ideje,azt tudjatok,azt modnja
Maszat ,Jordan ,Balu ,Bodybuilding.hu ,Efitmester ,Arpi Bacsi ,Istvan , Gabe,Attila80,Jano,Benceller,Lackos,guszti,SUXEN   8-)
Milo,Dino,Good Vazeg,NaturalBoy,tomi,Bubee,hopika,Kamagraking,dumbass,Mars,Looser,Gabor77,kappl,Frank,,Gyuf,ccw95,Kemi,Lolka,Atilla80,Guzzi,Jano,G  s a tobbiek  :-!
BALU   :-)(-: EFITMESTER   :-OO

Kostold meg te is ,ha o megtette vagy megtetettek vele, azt mondja
Mindenki erdekesen all hoza es maskep a dolgaidhoz es fog is, igaze
De maskulonbe ki fog megszurni es hun> ...vagy az aki akarna?
Van mar ra hel?
es nemfogod hagyni ugyse hogy tulhasznaljanak vagy tulhajszoljonak sem kiserletben sem veszes reszt remeled?

andras123 Boldog új Évet!
Orbán, Gyurcsány, Bill Gates, Zuckerberg, Müller Cecilia,...  :-)- &5* :-/-
Piros macska festőpatron, légiparádé szürke fűben elázott nagyon szépen nehéz, elefántos négyzeten a köb! ;-oo-; @:-)
Alles ok!!! :violinplay3: /:-)

2021. December 28. - 14:03:19
Válasz #511
Nem elérhető

andras123


SUXEN  --)
Ereztem hogy te leszel is es fog is envelem egyhuron pendulni>...es erdekesnek tartom en
hogy kappl nem jott el hogy megmundaja hogy mi van.... remelem nem adagolt semmit se sokat ...
Amugy es maskulonben is az | Inas | akivel O letesitett | ugymond kapocsolatot | en mondanam hogy nem hogy botala beszelt,
|"segit az allergyan es fog is, de ugytunik a prologue reszt nemlesz megvitatva...kitudja vissza ter e meg kappl"
Budybuilding.hu  :-):-)::
Suxen  ***))

2021. December 29. - 23:10:19
Válasz #512
Nem elérhető

andras123


Suxen jo estet akkor teneked|
Erdekes hogy amikor utoljara itt voltal epp en a konyhaba mostam egy par szep edenyt es a rezsora tettem,
fel a diszno hust meg bele | De rendesen es hirtelen beugrott hogy en nem mondtam teneked hogy Boldog uje evet
kivanok teneked is.... Kappl nemjott vissza a mosogatas kozbe az is belemszaladt vagy belemaszott egy gondolat hogy nem e sok port szitt be
kappl-nak a nem tudom mit irjak kije volt oneki...de most mar nemtudjukmeg ki tudja hogy nem e tudjuk meg.
Jo ejt a sok felhasznalonak most akkor  :-)->
Gabor77  --)

2022. Január 04. - 20:06:15
Válasz #513
Nem elérhető

kappl


András, utolag is boldog karácsonyt és boldog új évet :)))
Nem tuntem el és bár ne haragudj, de nagyon nehezen értem meg amit írsz :D sőt van hogy egyáltalán nem, szívesen beszélnék veled élőben, hiszen biztosan sokkal több a tapasztalatod, mivel olvastam és láttam, hogy mar 2010elott is jartal ide fel, meg amikor maszatkaek es efit is sokat írt, sajnos már nem írnak, de ez van. Nem adagoltam semmit túl én csak szimplán kérdeztem a decanak erről a hatásáról, hogy tud e bárki bármit, vagy amit állít a csávó az hülyeség :D

2022. Január 08. - 14:13:04
Válasz #514
Nem elérhető

andras123


Joreggelt Kappl Boldog Karacsonyt neked is es Boldog Uj evet nektek is.

Akkor kappl amikor irtam en nemhittel el hogy mity irtam es sajnalom aha ha tulszaladtam valahova es valamivel...
Ha vissza tekint neha aki ir neha nemlehet hinni vagy elhinni ami le lett irva,azt mondja
jo ahogy latol neha de nem lehet talakozni mivel vannak igaze uj variansjaid a virusok,igaze
es hamar beton koze zarnanak birtoklas vad-javal...,azt mondja
de az nagyon elore lennenk haladva , te is ugy gondolod hogy allergiad lesz vagy labadozni fogsz sulyos betegsegeidbol?
Vagy azert koll neked a Nandrolone a kulonleges hatasai miatt. Akkor 50mg vel inditol vagy telhetetlen nek fogod attol erezni magad
fog e a Pasas neked beszurni vagy te fod veghez vinni a folamatot (a boncodba az vastus lateralis ,azt mondja... a narancs tudvel?5/8,azt mondja
es azert sulokval fogsz e dolgozni vagy reszt fogsz cvenni akkor benne vagy csak ,csak az izi veget kell neked ez az egesz?
a gyogyszertarba is hangszinuk valtozik vagy fintorgani fognak ha tut megemlited nekik?

Boldog Uj Evet mindenkinek  ?:-/
Bodybuilding.HU   ****)

2022. Január 11. - 12:31:13
Válasz #515
Nem elérhető

kappl


 Nem gond, bar lehet csak felreertjuk egymást, ami eléggé könnyű :D
Nem szurom magam, de én fogom. Nem fogok semit sem túl adagolni, csak minimalisan mindent, de ez meg boven odébb van sajnos. Nem tervezek decat hasznalni, de ha tenyleg mulasztja az allergiat ha csak egy kis mértékben is, akkor ki kell próbálnom :D
Azert a virussal nem ilyen durva a helyzet, lehet te félsz én nem, atestem rajta, ezért is csúszik az első kuram, de azert a beton koze zaras talan tulzas csak a virus miatt :D mindegy nem akarkk a virusrol beszelni mert nem igazan van értelme. Nekem az csak egy felfujt dolog, amin valakik meggazdagodnak, en ilyenben nem veszek részt.

" (a boncodba az vastus lateralis ,azt mondja... a narancs tudvel?5/8,azt mondja"- ezt én végképp nem értem hogy itt mit szeretnel irni :))
Tuket mar megvettem, mindenre van mindenféle :D de mondom meg az elso kura is csúszik nem hogy a deca kura :D

2022. Január 15. - 17:47:51
Válasz #516
Nem elérhető

andras123


Jo este Kappl
sajnalom hogy beteg vagy es aztis hogy csuszol,...azt mondta
mikor lesz as elso kurod? es ha csak  lehet csakkerdezni  megkerdezni akkor csak methandienone-lesz>?
hatha? akkor vigyazz magadra es boldog uj evet Kappl

Boldog uj evet a Bodybuilding.hu asszonyainak es pasasjainak is  :-):-)::

2022. Január 15. - 23:32:50
Válasz #517
Nem elérhető

kappl


Dehogy lesz az első kúra metha. Teszto propi lesz simán. Nem vagyok beteg, csak vissza esett a teljesítményem és azt vissza akarom építeni.
Neked is viszont kívánom.