2024. Május 13. - 02:48:50
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szenvedélyem: A tesztoszteron  (Megtekintve 64325 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2013. Február 11. - 15:32:39
Válasz #15
Nem elérhető

doncicco


És leállás alatt ment valami pct, mass fx, arimatest, t-bomb stb? mert arról sem vagyok meggyőződve, hogy ezek nem okoznak negatív visszacstolást..

2013. Február 11. - 16:34:26
Válasz #16
Nem elérhető

Jordan


És leállás alatt ment valami pct, mass fx, arimatest, t-bomb stb? mert arról sem vagyok meggyőződve, hogy ezek nem okoznak negatív visszacstolást..

Levezetéshez ment a clomidon kívül: PCT, ZMA, Tribulus 1-1 doboz, míg el nem fogytak. (Kb 30 nap)
Drugs Bunny Edző Válaszol
Szia Bunny! A Sárga kapszula olyan lett nekem, mint a Szent Grál, egy Szentírás, maga a Szent Biblia :)

2013. Február 11. - 21:02:01
Válasz #17
Nem elérhető

ninja14


Akkor egy picit beírok én is..kb majdnem 3 hónapja üres vagyok..a kúra után semmi össszeesés és libidóra se panaszkodok :D de 2 hét múlva kezdem a következőt, már alig várom sajnos...öszintén en már előre félek, h fogok majd leállni, majd gyerekecsinálás előtt egy évet ;D...a kox számomra mindent megad...nagy önbizalmat,kurva jó közérzetet csajokat stb  <3!..de remélem, h fogom tudni kontrolálni annyira magam, h a szíj ne szakadjon el és gallyá tegyem rendesen az egészségem ;)
A barátnő olyan mint a HCG, ha kúra előtt nem szerezted be mind2őt akkor el se kezd a mókát ;D

Nem számít, hogy jutsz el a kincsig bélyegykomám, csak az a lényeg, hogy lenyomd a zöld manót! by Stewie

Nincs nagy has, csak kis mellkas :D

2013. Február 12. - 09:57:01
Válasz #18
Nem elérhető

XA

Globális moderátor
Akkor egy picit beírok én is..kb majdnem 3 hónapja üres vagyok..a kúra után semmi össszeesés és libidóra se panaszkodok :D de 2 hét múlva kezdem a következőt, már alig várom sajnos...öszintén en már előre félek, h fogok majd leállni, majd gyerekecsinálás előtt egy évet ;D...a kox számomra mindent megad...nagy önbizalmat,kurva jó közérzetet csajokat stb  <3!..de remélem, h fogom tudni kontrolálni annyira magam, h a szíj ne szakadjon el és gallyá tegyem rendesen az egészségem ;)
Eleinte nem is az egészségügyi problémákkal van a gond, hanem a lelki függéstől, ezért nem is nagyon erőltetem a dolgot.
Annyira anabolikus vagyok,hogy már félek :-).

2013. Február 12. - 13:18:40
Válasz #19
Nem elérhető

warren


Hogy ne haljon meg a topic:  ;D

Szerintem, aki egyszer belekóstol, milyen is anyagozni az egyszerűen nem fogja tudni abbahagyni, lehet, hogy lesz kisebb nagyobb szünet, de véglegesen soha nem teszi le, természetesen, amíg anyagilag bírja.

Az ok egyszerű, mindenki, aki ennek a sportnak a rabjává válik, az "supeman" akar lenni. Nagyobb súlyokat akar emelni, több izmot akar, több eret..... Ez pedig anyaggal valljuk meg, össze is jön. Igaz, csak ideig-óráig marad a hatás, de hát pont ez, ami miatt újra és újra hozzá kell nyúlni.

Személy szerint én nagyobb tömeget nem akarok, egyszerűen zavar a mozgásban, más sportban, nagyobb súlyok sem érdekelnek, mert az ízületeim nem bírják.
De....az a hiper bedurranás érzés edzésen, és majd egész nap, az erek, a keményebb forma, egyszerűen "mindent" megér (nekem).

Nem tudom, ki hogy van vele, de én igazából a bedurranás érzése miatt nem tudom abbahagyni ezt a sportot, függő vagyok, kell, és ez anyaggal együtt vagy 10-20-szor akkora érzés, és öröm.
Próbálok ésszerű dolgokat összeszedni, illetve a levezetésre sem sajnálom az időt, pénzt, de az embert el tudja vinni ez a dolog.
Pl. nyaralásra direkt szereztem metylt hogy állatabb legyek, holott tudtam, hogy nem jó az akkori kúrához sem, meg a szervezetemnek sem, de hát kellett.
Ez egy lavina, amit nem lehet megállítani.

Most fejeztem be egy nagyon light-os kúrát, de már a következőn töröm a fejem (az utolsó lesz ;D   ).
Nem akarok soha versenyezni vagy ilyesmi, csak az érzés, ami kell, de az nagyon.
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Február 12. - 13:32:37
Válasz #20
Nem elérhető

Pucus21


Én több mint 1 évig nem edzettem,semmit nem csináltam a tunyuláson kívűl, ennek egy barát elvesztése is oka volt,akinek a halálát követő  boncolás után, kiderült,hogy legalább egy 35 éves emberéhez hasonlítottak a belső szervei.Ő 20 éves volt :angry:.Ez kissé leamortizált.Ezek előtt 2 évig használtam különféle tesztókat, vele egyetemben, persze rendes kaja és megfelelő aktivitás mellett. Aztán 2 héttel ezelőtt takarítottam a szobámat és előkerült 12 amp Susta , még a szívem is megdobbant ahogy a kezembe vettem a tenyerem izzadni kezdett és visszagondoltam azokra az időkre, hogy tényleg szinte semmi nem tudott megállítani  ;) . Ezt az érzést nehéz letenni,ugyanis 2 hete visszaálltam az edzésre és tervezem a megfelelő kúrát "ha van olyan"  ;D Motivációnak 1. osztályú emellé pedig jön az önbizalom,és a növekedés. Szerintem egyéni meglátás kérdése, hogy kiben milyen késztetés van ahhoz ,hogy akár hozzányúljon vagy esetleg lerakja ami nem egyszerű.Sokan azért szállnak el időben és dózisban is. De ez egy szenvedély , mint másoknál az evés,kockulás....stb csak itt jobban érvényes az, hogy "kockázat nélkül nincs haszon" . Ez az én meglátásom.

2013. Február 12. - 13:49:31
Válasz #21
Nem elérhető

Maszat


Aztán 2 héttel ezelőtt takarítottam a szobámat és előkerült 12 amp Susta , még a szívem is megdobbant ahogy a kezembe vettem a tenyerem izzadni kezdett és visszagondoltam azokra az időkre...

bocsi, de ez kurvajóóóó  ;D ;D ;D     meg van a maga varázsa, és szerinetm nem is lehet nagyon kikerülni belőle. Nem hiába mondta annak idején Arnold,h az izom pumpáltság érzete, olyan mint ha nővel lenne az ember.

Viszont azt is nagyon jól leírta itt előttem valaki,h pont Ő az aki nagyon jól tudta hasznosítani a szenvedélyeit, és mindenben amibe belekezdett sikeres lett. A szenvedélyét, fanatizmusát felhasználva.  Aztán 1-2 filmre összekapta Ő is magát azért, és bár lehet,h csak a filmek miatt, de zaért hozzátette,h hihetetlen király érzés.  ;D

"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 13:50:38
Válasz #22
Nem elérhető

Maszat


A Warrenre meg emlékszem amikor az első kúráját tervezgette, és beültem mellé a kocsiba...   :D :D ;D ;D ;D  kis 50kilós nyikhaj volt  ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 13:57:34
Válasz #23
Nem elérhető

hopika


A Warrenre meg emlékszem amikor az első kúráját tervezgette, és beültem mellé a kocsiba...   :D :D ;D ;D ;D  kis 50kilós nyikhaj volt  ;D
Mint te?
 @-o
Élj természetesen:Sex,Drugs 'n' R'n'R!!!
Már két zenekaromnak van weblapja:
www.hopika.hu és www.zahonyunplugged.hu
NE kérj tanácsot szteroid ügyben,mert NEM értek hozzá!

2013. Február 12. - 13:57:52
Válasz #24
Nem elérhető

Maszat


A Warrenre meg emlékszem amikor az első kúráját tervezgette, és beültem mellé a kocsiba...   :D :D ;D ;D ;D  kis 50kilós nyikhaj volt  ;D
Mint te?
 @-o

 ;D
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2013. Február 12. - 14:01:52
Válasz #25
Nem elérhető

warren


A Warrenre meg emlékszem amikor az első kúráját tervezgette, és beültem mellé a kocsiba...   :D :D ;D ;D ;D  kis 50kilós nyikhaj volt  ;D

Ó baszki, elérzékenyültem ;D

De jó is volt, emlékszel........ nem engedtem meg hogy fogdoss ;D XDDDD
http://www.youtube.com/watch?v=sAPv_DhIFkQ

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel."

2013. Február 12. - 14:58:14
Válasz #26
Nem elérhető

Pucus21


Aztán 2 héttel ezelőtt takarítottam a szobámat és előkerült 12 amp Susta , még a szívem is megdobbant ahogy a kezembe vettem a tenyerem izzadni kezdett és visszagondoltam azokra az időkre...

bocsi, de ez kurvajóóóó  ;D ;D ;D     meg van a maga varázsa, és szerinetm nem is lehet nagyon kikerülni belőle. Nem hiába mondta annak idején Arnold,h az izom pumpáltság érzete, olyan mint ha nővel lenne az ember.

Viszont azt is nagyon jól leírta itt előttem valaki,h pont Ő az aki nagyon jól tudta hasznosítani a szenvedélyeit, és mindenben amibe belekezdett sikeres lett. A szenvedélyét, fanatizmusát felhasználva.  Aztán 1-2 filmre összekapta Ő is magát azért, és bár lehet,h csak a filmek miatt, de zaért hozzátette,h hihetetlen király érzés.  ;D


 ;D Hát igen Arnoldnak a nap 24 órájában Orgazmusa volt  ;D  Amikor előkerültek a susták olyan volt mint mikor a kisgyereknek visszaadják a játékát  :D Amúgy nagyon hamar lehet fanatistának lenni ebben a dologban. Meg értékelés dolga.....


2013. Február 12. - 16:37:48
Válasz #27
Nem elérhető

dino


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2013. Február 12. - 17:12:37
Válasz #28
Nem elérhető

H. Laci


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, AKI DINO ki a használat után sem reccsen meg ;)
;D

2013. Február 12. - 17:18:33
Válasz #29
Nem elérhető

Pucus21


az összes hozzászólásból annyit szűrtem le, hogy anyag nélkül szarra sem vagytok képesek. én azért erre nem lennék olyan büszke, hogy még le is írjam.  :-}
nem az a kemény, aki roiddal kurvajól tud kinézni, meg edzeni, hanem az, ki a használat után sem reccsen meg ;)

Ott a pont...sajnos , ez a "könnyebb" út hátulütője. Mindig meglesz a két véglet. A roidosok hallgatják a szemrehányást, a naturalok meg kemény szabályokhoz tartják magukat. Kinek a pap, kinek a paplan ...... De az a legrosszabb aki naturalnak vallja magát közben meg egy patika van benne.