2024. Május 12. - 14:33:11
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Napi 10mg Anavar  (Megtekintve 7989 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2016. Április 14. - 01:20:37
Megtekintve 7989 alkalommal
Nem elérhető

bázlájkír


Sziasztok!

Szeretnék nyáron 1 hónapig napi 10mg Anavart tolni. Csak magában. A cél a meglévő jó forma kihangsúlyozása lenne, szerintem a 10mg elég hozzá.
Három kérdésem lenne: PCT-nek mi menjen? Clomid,Tamoxifen,Toremifene-t tudok szerezni ami jó, HCG-t nem nagyon.
Illetve, hogy netről lehet szerintetek jó Anavart szerezni, vagy csak azt hiszem?Hosszas keresőmunka után találtam egy-két oldalt ahonnan rendelnék is.
Vagy inkább menjek oda valakihez Meccaban vagy Cutler Goldban?:D  :-)->


2016. Április 14. - 10:21:22
Válasz #1
Nem elérhető

eo2eo


Napi 10mg SEMMIRE nem elég, azon kívül hogy összezavarja a saját hormonháztartásod. Főleg ha összesen 1 hónapig szednéd..

Napi _minimum_ 30mg, 6  hétig.

Pct-nek sztem clomid+tesztofokozo elég lenne. ( 25mg /nap 2 hétig clomidból )

Neten amit kapni fogsz 90% kamu, főleg anavarból, mivel elég drága cucc. Inkább élőben próbálkozz.

2016. Április 14. - 10:43:33
Válasz #2
Nem elérhető

dino


Napi 10mg SEMMIRE nem elég, azon kívül hogy összezavarja a saját hormonháztartásod. Főleg ha összesen 1 hónapig szednéd..

Napi _minimum_ 30mg, 6  hétig.

Pct-nek sztem clomid+tesztofokozo elég lenne. ( 25mg /nap 2 hétig clomidból )

Neten amit kapni fogsz 90% kamu, főleg anavarból, mivel elég drága cucc. Inkább élőben próbálkozz.
A leírtak alapján inkább ne osztogass tanácsokat  :-)!
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Április 16. - 11:17:17
Válasz #3
Nem elérhető

Maszat


Dino mester, ne fogd vissza magad. Adjál akkor te tanácsot a fiatal úrnak!
"Nem minden tevepata visz át a sivatagon!"

"1200mg boldi okozhat e enyhe fejfájást?"  by dbr  ;D

"Ezekben a kíméletlen időkben muszáj csalni, hogy boldoguljunk!" -Eric Cartman :D

"Soha ne érd be kevesebbel, mint amit valójában akarsz!"

http://indavideo.hu/video/Cicak_26

2016. Április 18. - 10:43:02
Válasz #4
Nem elérhető

dino


Dino mester, ne fogd vissza magad. Adjál akkor te tanácsot a fiatal úrnak!
Én tesztó nélkül nem kúráznék.. :)
hanyagoljatok a szteroidos kérdésekkel, privát üzenetekkel. minenki azt szed, szúr magába amit akar. én teljesen leszarom. köszi a megértést!

2016. Április 18. - 14:27:49
Válasz #5
Nem elérhető

kemi


Sziasztok!

Szeretnék nyáron 1 hónapig napi 10mg Anavart tolni. Csak magában. A cél a meglévő jó forma kihangsúlyozása lenne, szerintem a 10mg elég hozzá.
Három kérdésem lenne: PCT-nek mi menjen? Clomid,Tamoxifen,Toremifene-t tudok szerezni ami jó, HCG-t nem nagyon.
Illetve, hogy netről lehet szerintetek jó Anavart szerezni, vagy csak azt hiszem?Hosszas keresőmunka után találtam egy-két oldalt ahonnan rendelnék is.
Vagy inkább menjek oda valakihez Meccaban vagy Cutler Goldban?:D  :-)->

Cutlerben nyilván tudnak segíteni az ismertebb arcok. Vagy írj rá Chexxonra, ő is megbízható.

Egyik fitnessmodell 80mg anavart és 40mg stanát tolt legutóbb, szerinted neked a 10mg mit fog érni? :D Just sayin' :D

2016. Április 21. - 01:15:26
Válasz #6
Nem elérhető

bázlájkír


Köszönöm a választ mindenkinek és a tippet , hogy kinél lenne érdemes érdeklődnöm.
A fitnessmodelles dologhoz csak annyit, hogy nem véletlenül tolnak ennyit, ahogy Meccaban latom a ket szett kozott 10perces teloszunetet, az alapjan nem meglepo.