2024. Május 13. - 04:28:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: Szuris Methandieone  (Megtekintve 4823 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2017. Szeptember 21. - 21:28:37
Megtekintve 4823 alkalommal
Nem elérhető

Hardy


Sziasztok!
 Volt már valakinek tapasztalata injektálható methandienonnal. Természetesen a szemes d-bol az elterjedtebb, de több gyártónak is van szuris metája. Kinek mi a meglátása ezzel kapcsolatban? Hatásában, mellékhatásában, adagolásában mennyi különbség lehet a szemes cucchoz képest?  ;D
 Válaszotok köszönöm!

2018. Február 20. - 11:41:40
Válasz #1
Nem elérhető

late145


Tudja valaki mennyi  a felezesi ideje  ? :azn:

2018. Február 20. - 14:49:54
Válasz #2
Nem elérhető

kemi


Naponta kell szúrni. Elvileg kevésbé terheli a májat. Elvileg...

2018. Február 21. - 21:40:11
Válasz #3
Nem elérhető

G


Tudja valaki mennyi  a felezesi ideje  ? :azn:

Ugyan annyi mint a tablettának csak a felszívódási ideje az olaj miatt kb 24 óra, de ha arra irányul a kérdés akkor naponta nagyon max minden másnap kellene beadni. Kb fele annyira terheli a májat mivel a 2szer helyett csak egyszer megy át rajta. Amúgy a tablettás verzió pont a mellékhatások miatt jobb injekciósnak nem látom sok értelmét mert helyette vannak jobb anyagok is.

2018. Február 22. - 16:42:55
Válasz #4
Nem elérhető

late145


Nem azért terheli kevésbé a májat a szuris mert elöszőr véráramba kerül.. Hanem mivel alkilálni kell a vegyületet hogy ne bontsa le az emésztő rendszer,azt viszont nem szereti a máj. De javíts ki ha tévedek. Akkor nem észterezett vegyület szerintetek sem. Köszi.

2018. Február 23. - 22:57:09
Válasz #5
Nem elérhető

Gyuf


Naponta kell szúrni. Elvileg kevésbé terheli a májat. Elvileg...
Kemi, így hogy mindennap kéne szúrni, mekkora dózisban jó?  Vagy hogyan a legkényelmesebb elosztani?


2018. Március 18. - 21:42:59
Válasz #6
Nem elérhető

Kamagraking


Tudja valaki mennyi  a felezesi ideje  ? :azn:

vivőanyagtól (itt olaj) is függ,de felszívódással együtt max 10 óra
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Március 18. - 21:56:08
Válasz #7
Nem elérhető

Kamagraking


ha szájon át szeded akkor is ~90% a hasznosulása,ergo nem érdemes szúrni,mert a szúrással járó kellemetlenségek (mindennap kétszeri szúrás,gyulladás,fertősésveszély,stb)  nem érik meg ezt a plussz 10%-ot,tehát injekcióval nem érdemes kúrát csinálni

más a helyzet ha kombinációban (pl TNE+metha,vagy nandrolone no ester+ metha) edzés előtt alkalomszerűen használjuk,na úgy egészen más :)
Anabolika bevizsgálás-->írj privit

2018. Március 21. - 13:15:33
Válasz #8
Nem elérhető

late145


Az a ket kerdes hohy,alkilalt vegyulet e. Ha igen akkor tenyleg felesleges. Viszont ha nem az akkor kimeli a majat es lehet ertelme alkalmazni.

Masik kerdes pedig hogy van e rajta eszter. Ha nincs akkor felezesi idejet is tudjuk. Viszont ha van akkor nem.


Na ilyet se hallottam még.

2018. Március 21. - 14:56:30
Válasz #9
Nem elérhető

G


Az a ket kerdes hohy,alkilalt vegyulet e. Ha igen akkor tenyleg felesleges. Viszont ha nem az akkor kimeli a majat es lehet ertelme alkalmazni.

Masik kerdes pedig hogy van e rajta eszter. Ha nincs akkor felezesi idejet is tudjuk. Viszont ha van akkor nem.


Na ilyet se hallottam még.

Ugyanaz a vegyület mint tablettában az injekcióból adódóan igen kevésbé terheli a májat, észter nincs rajta tudtommal ugyanaz a vegyület csak nem tablettába préselve hanem olajban feloldva, felezési ideje ugyanannyi mint tablettában csak az olaj miatt lassabb a felszívódás én kb 24 óráról tudok de naponta kell használni. Igazából én feleslegesnek tartom mert vannak nála "jobb" injekciós szteroidok, boldenone,npp,tren stb meg igazából egyik részről a "mellékhatásai"miatt mondhatjuk hogy jobb az orális változat mint pl megnövelt igf-1 elválasztás.

2018. Március 22. - 18:25:52
Válasz #10
Nem elérhető

late145


Az a ket kerdes hohy,alkilalt vegyulet e. Ha igen akkor tenyleg felesleges. Viszont ha nem az akkor kimeli a majat es lehet ertelme alkalmazni.

Masik kerdes pedig hogy van e rajta eszter. Ha nincs akkor felezesi idejet is tudjuk. Viszont ha van akkor nem.


Na ilyet se hallottam még.

Ugyanaz a vegyület mint tablettában az injekcióból adódóan igen kevésbé terheli a májat, észter nincs rajta tudtommal ugyanaz a vegyület csak nem tablettába préselve hanem olajban feloldva, felezési ideje ugyanannyi mint tablettában csak az olaj miatt lassabb a felszívódás én kb 24 óráról tudok de naponta kell használni. Igazából én feleslegesnek tartom mert vannak nála "jobb" injekciós szteroidok, boldenone,npp,tren stb meg igazából egyik részről a "mellékhatásai"miatt mondhatjuk hogy jobb az orális változat mint pl megnövelt igf-1 elválasztás.

Okeoke... es ezt honnan tudod ?  ::)

2018. Március 22. - 19:56:25
Válasz #11
Nem elérhető

G


Az a ket kerdes hohy,alkilalt vegyulet e. Ha igen akkor tenyleg felesleges. Viszont ha nem az akkor kimeli a majat es lehet ertelme alkalmazni.

Masik kerdes pedig hogy van e rajta eszter. Ha nincs akkor felezesi idejet is tudjuk. Viszont ha van akkor nem.


Na ilyet se hallottam még.

Ugyanaz a vegyület mint tablettában az injekcióból adódóan igen kevésbé terheli a májat, észter nincs rajta tudtommal ugyanaz a vegyület csak nem tablettába préselve hanem olajban feloldva, felezési ideje ugyanannyi mint tablettában csak az olaj miatt lassabb a felszívódás én kb 24 óráról tudok de naponta kell használni. Igazából én feleslegesnek tartom mert vannak nála "jobb" injekciós szteroidok, boldenone,npp,tren stb meg igazából egyik részről a "mellékhatásai"miatt mondhatjuk hogy jobb az orális változat mint pl megnövelt igf-1 elválasztás.

Okeoke... es ezt honnan tudod ?  ::)

Az igf-1-et ? ha az a kérdés nem mentem el egy laborra hogy nézessek igf-1 szintet dianabol alatt de a dianabol hogy jól emlékszem 1960-as években került a piacra mint gyógyszer szóval elég jól kutatott és ellenőrzőt dolog, a google a barátod ha ezek részletesen érdeklenek...

2018. Március 23. - 12:17:09
Válasz #12
Nem elérhető

late145


Nem,hanem azt hogy tulajdonképpen mi is a szuris metha.