2024. Május 11. - 13:02:09
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: coleman's stack!  (Megtekintve 28875 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Július 11. - 18:58:33
Válasz #30
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De még milyen fantázianevek voltak....volt egészen kisdózisú nerobol amelyet sokáig magyarországon is forgalmaztak neroboletta néven. Gyermekeknek adták....de mehetnénk még régebbre és akár szétnézhetnénk a ma divatos tápkiegek között is...pl ott a yohimbe ill yohimbin mint új csodaszer...a hippikorszaktól már magyarországon is forgalmazták a yohistrin nevű yohimbin tartalmú injekciót de a 80-as évek végén 90-es évek elején beszüntették a forgalmazását itthon.
Bár ezek nem tudom mennyire tartoztak ide de jó dolog nosztalgiázni. ;D

UI: Az enantát az észtert jelöli ez enantát és decanoát esetében együtt jár a hosszú ürülési illetve kijutási idővel.Lásd tesztoszteron enantát,nandrolon decanoát.

Így már nem annyira off.  ;D

2007. Július 12. - 13:35:04
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Ezt tényleg jó tisztázni, én nem vagyok egy nagy kox mágus, csak amolyan "műkedvelő"  ;D Az enantate az észtert jelöli, illetve a depot jelöli az olajosakat, ha jól tudom, bár nemrég volt nálam agovirin depot, ami viszont vizes teszto volt  ::)

Illetve az enantate is előfordul "testosterone depot" felírattal  :)

Ui: ha hülye vagyok, javítsatok, szeretek tanulni  8)

2007. Július 12. - 18:35:09
Válasz #32
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Az alapok:

Mivel a hatóanyagok(gyógyszerek) felszívódása zsírszövetekből általában lassú, így létrehoznak egy elnyújtott hatású injekciós hatóanyagot(gyógyszert)(amit úgy hívnak, hogy depot injekció) azáltal, hogy a decanoát formáját használják.(vagy más észtert, enantát stb...)

Mivel decanoic acid egy zsírsav, ezért a sója és észtere egy hatóanyaggal együtt(gyógyszerrel), növeli a lipofilikusságát és így az affinitását a zsírzsövetek felé.

(lipofilikus = oldódási képesség zsírokban, olajokban, más lipidekben)
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 12. - 19:00:57
Válasz #33
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Bion bion!
A vége elég "farmakológikusra" sikerült kedves uram.Abszolút érthető mindenki számára! Remélem nincs több kérdés!  ;D

A topic címét lehet célszerű lenne átírni "laikusoknak belépni csak szülői felügyelettel de kérdezze meg kezelőorvosát gyógyszerészét is a mellékhatások tekintetében.  ;D

2007. Július 12. - 19:07:22
Válasz #34
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Hát igen, jobb ha páran nem merülnek annyira a téma alá. ;D
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 12. - 20:02:36
Válasz #35
Nem elérhető

God Vazzeg


Legtöbb mellékhatás tekintetében lehet engem is kérdezni, nálam már egy halom kijött  ;D

Motto: ha a hülyeség fájna...  ;)

2008. Július 28. - 15:53:19
Válasz #36

B1ll4

Vendég
Régen nem írtunk ebbe a topicba , szoktam esténként szörfölgetni pár fórumon , oldalon ahol keresgélek érdekes dolgokat , hát most ezt sikerült találnom , remélem van aki még ezt nem látta . Andreas Münzer halála előtti kúrája , ez egyszerűen hihetetlen és egyben félelmetes !

Weeks 1-5
500mg daily of test enanthate
152mg daily of parabolan
150mg daily of dianabol
150mg daily of halotestin
20 IU daily of HGH
20 IU daily of Insulin


Weeks 6-8
300mg daily of masteron
152mg daily of parabolan
250mg daily of winstrol tabs
150mg daily of halotestin
50mg daily of winstrol inj
24 IU daily of HGH

Weeks 9-10
200mg daily of masteron
100mg daily of winny inj
200mg daily of halotestin
400mg daily of winny tabs
24 IU daily of HGH
Insulin daily
IGF-1 daily

Days 1-3 leading up to show
aldactone, lasix

plus Weeks 1-10 ephedrine, aspirin, clenbuterol, valium, captagon, cytomel

Nyogodjon békében ! :-){

2008. Július 28. - 15:54:44
Válasz #37
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
2-szer raktam be eddig de köszi Billa.  Łł= ;D

2008. Július 28. - 15:55:15
Válasz #38

B1ll4

Vendég
NE MÁÁÁÁÁÁÁ :D , Várjál visszaolvasok !!!  !+"% !+"% !+"%

2008. Július 28. - 15:57:09
Válasz #39
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
Asszem a chatbe raktam de németül...tehát valahol újdonság erejével hat így angolul.  ;D

2008. Július 28. - 15:58:27
Válasz #40

B1ll4

Vendég
Biztos van aki még nem látta... ez vígasztal azért :D . Bár aki nem látta az valószínű nem is vágja  a dolgokat , ez azért elég híres mindenhol ahogy néztem .

Nincs véletlen Gaspariról stacked? Privibe küldhetnéd :P

2008. Július 28. - 16:00:14
Válasz #41
Nem elérhető

Nutzilla

VIP Member
De van! Épp tegnap küldte át.  --) ;D

2008. Július 28. - 16:01:04
Válasz #42
Nem elérhető

FirstLady


De van! Épp tegnap küldte át.  --) ;D
Biztos azért, hogy csekkold már le, hogy rendben van-e :D :D :D :D :D :D
"Don't insult my intelligence!"- Firstlady 24 c. sorozat.

FirstLady


2008. Július 28. - 16:04:10
Válasz #43

B1ll4

Vendég
Nutellát ne hagyd ki , tudod mihez :P

2009. November 01. - 15:21:41
Válasz #44
Nem elérhető

Army


igen érdekes kombók ezek, csak ki ne probálja vki :D