2024. Május 11. - 12:39:30
Bodybuilding.hu Fórumok

Szavazás

Használsz-e anabolikus szteroidokat?

Igen, szoktam használni.
Használtam már, de nem akarok többet.
Nem használtam még, de tervezem.
Nem használtam még és nem is tervezem.
Mik azok az anabolikus szteroidok?

Szerző Téma: Kedvenc kokszom!  (Megtekintve 622964 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2007. Június 30. - 18:48:39
Válasz #30
Nem elérhető

fLeSs


Minek az, spiropent-ből van tuti magyar gyógyszergyári. Azt vegyél
Nem ez volt a kérdés. Amúgy spirót már egy ideje nem tudok szerezni.

2007. Június 30. - 21:00:35
Válasz #31
Nem elérhető

God Vazzeg


Találkozott már vmelyikőtök Portland/USA/Dragon INC-ből származó kis dobozkás (nem leveles), 100 szemes 0,04-es Clenbuterollal?

Hallgass tomira, magyar gyógyszertárit vegyél  ;)

2007. Július 01. - 11:25:07
Válasz #32
Nem elérhető

Skorpió


Nekem sose volt olyan problémám, hogy nem tudok enni.  ;D
Azonban annak, aki nem nem tud: létezik több fajta emésztő enzim. Miért nem kísérleteztek azzal?

2007. Július 01. - 11:45:44
Válasz #33
Nem elérhető

tomi


Skorpió, Te nézegetted már ezeket a termékeket? Ha igen, ajánlhatnál valamit. előre is köszi
Up the dose, lift the most!

2007. Július 01. - 13:30:52
Válasz #34
Nem elérhető

God Vazzeg


Nekem sose volt olyan problémám, hogy nem tudok enni.  ;D
Azonban annak, aki nem nem tud: létezik több fajta emésztő enzim. Miért nem kísérleteztek azzal?

Konkrét terméket tudsz ajánlani? Olcsó/jó legyen!  8)

2007. Július 01. - 14:56:51
Válasz #35
Nem elérhető

Skorpió


Skorpió, Te nézegetted már ezeket a termékeket? Ha igen, ajánlhatnál valamit. előre is köszi

Peak Performance: Multi Enzymes.  ;)
Kb. 5000 Ft

2007. Július 01. - 16:06:21
Válasz #36
Nem elérhető

tomi


Köszi Skorpió, az enni nem tudó urak nevében.  :)
Up the dose, lift the most!

2007. Július 01. - 18:20:40
Válasz #37
Nem elérhető

God Vazzeg


Skorpió, Te nézegetted már ezeket a termékeket? Ha igen, ajánlhatnál valamit. előre is köszi

Peak Performance: Multi Enzymes.  ;)
Kb. 5000 Ft

Köszönjük szépen  :-* 

2007. Július 01. - 20:47:03
Válasz #38
Nem elérhető

efitmaster

Adminisztrátor
Nekem sose volt olyan problémám, hogy nem tudok enni.  ;D
Azonban annak, aki nem nem tud: létezik több fajta emésztő enzim. Miért nem kísérleteztek azzal?

Ha valaki nem tud enni, mert nincs étvágya stb, akkor azon semmit nem fog segíteni az emésztési enzim. Teljesen felesleges. Azt másra használják.
 
ALRI-Bad Ass Mass pl. elég jó étvágyat is csinál... ;D

Egyébként pedig a jobb fehérjekiegészÍtők, mrp-k, mind évek óta meg vannak erősítve emésztési enzimekkel. ON-100%Whey, Dymatize-Elite Whey stb...
"Gyerekek, ne írjatok nekem privátokat kérdésekkel, mert még nem vagyok nyugdíjas és nincs időm válaszolni rájuk. Majd 25 év múlva! Thanx! " - efitmaster és anonym alcoholic

"Csak azok érhetnek el valaha is nagyot, akik mernek nagyot bukni" --Robert Francis Kennedy

"Egy hazugság a fél világot körbeutazza, mialatt az igazság még csak a cipőjét húzza"

2007. Július 01. - 21:34:24
Válasz #39
Nem elérhető

Skorpió


Nekem sose volt olyan problémám, hogy nem tudok enni.  ;D
Azonban annak, aki nem nem tud: létezik több fajta emésztő enzim. Miért nem kísérleteztek azzal?

Ha valaki nem tud enni, mert nincs étvágya stb, akkor azon semmit nem fog segíteni az emésztési enzim. Teljesen felesleges. Azt másra használják.
 
ALRI-Bad Ass Mass pl. elég jó étvágyat is csinál... ;D

Étvágyat nem csinál, azonban segít jobban megemészteni a kaját, és így többet lehet enni.

Az Alri termékek (pl. Jungle Warfare) tényleg remek étvágyat hoznak. Mikor használtam őket, iszonyatos adagokat el tudtam pusztítani.  :)

2007. Július 02. - 10:36:35
Válasz #40
Nem elérhető

izomboy


És itt az új trenbolon acetát is az innopharmachem nemjóvoltából:))

2007. Július 02. - 14:57:31
Válasz #41
Nem elérhető

tomi


Pfú, bakker, ez már nagyon gáz. Csak én érzem a párhuzamot az innophrmachem és a ...... nutrition profilja között?
Ilyenek vagyunk mi magyarok: A szart szeretjük.
Up the dose, lift the most!

2007. Július 02. - 15:15:22
Válasz #42
Nem elérhető

Steve Namat

VIP Member
Csak én érzem a párhuzamot az innophrmachem és a ...... nutrition profilja között?
Ilyenek vagyunk mi magyarok: A szart szeretjük.
Nincs párhuzam, mert az Innopharmchem egy jónevű cég, minőségi termékekkel... ;D

A "inno hamisítványok" pedig már más lapra tartoznak...
GYURMA FOREVER: http://www.youtube.com/watch?v=AtCbp1kx41M
www.facebook.com/HammerHungarian
"All that we are is the result of what we have thought."

2007. Július 02. - 16:22:59
Válasz #43
Nem elérhető

izomboy


Nekem azon jár az agyam hogy van aki a teremben nyomta a testoplexet és úgy odavágott neki hogy 50 kilót erősödött fekvenyomásban.(rohadjon meg)
Egyébként magában nyomta, mindíg azt teszi valamiért és állítása szerint ilyen erős robbanást még nem érzett és a melle is azonnal érzékeny lett ami eddig soha...

Mi van ha a trenbolon is hasonló ként működik? De meva ha repceolaj:(((  És ha a diétámnál derül ki semmi sem marad rajtam Á ez az egész szar!!!!!!!!!!!
Még sosem használtam mert mikór belekerűltem ebbe a csúnya dologba(2éve) már mindenből az eredeti volt kriózum:)     Ezért is gyúlladt fel a remény hátha én is használhatok trenbit...


2007. Július 02. - 16:43:42
Válasz #44
Nem elérhető

tomi


ha tippelnem kéne, azt mondanám, omna van benne
Up the dose, lift the most!