2024. Május 12. - 13:11:41
Bodybuilding.hu Fórumok

Szerző Téma: WINSTROL  (Megtekintve 419911 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

2010. Augusztus 25. - 14:10:51
Válasz #1035
Nem elérhető

kiskopasz


és ám mit gondoltok, hogy a hatásosabb a szemes stana?
ha piramisba építve fel, szeded be.. pl 1hét 15mg, 2. 20mg csúcs 30mg, majd fokozatosan le..
vagy ha folyamatosan 25-30mg-ot szed az ember..?

és mit gondoltok, hogy érdemesebb szedni.. mondjuk 30mg-ot, reggel 15mg, este 15mg a 9órási felezési idő miatt..?

2010. Augusztus 30. - 13:48:40
Válasz #1036
Nem elérhető

lucy01


és ám mit gondoltok, hogy a hatásosabb a szemes stana?
ha piramisba építve fel, szeded be.. pl 1hét 15mg, 2. 20mg csúcs 30mg, majd fokozatosan le..
vagy ha folyamatosan 25-30mg-ot szed az ember..?

és mit gondoltok, hogy érdemesebb szedni.. mondjuk 30mg-ot, reggel 15mg, este 15mg a 9órási felezési idő miatt..?
én három alkalommal venném be!szerintem már az első hétöl mehet 30mg vagy 40mg akár roszab nem lesz szerintem!szerintem nem kell úgy elnyújtani még e levezetést sem!de majd megmondják mások pontosabban
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Augusztus 31. - 08:18:43
Válasz #1037
Nem elérhető

rival


Sziasztok sokat gondolkodtam de ugy döntöttem el kezdek szedni valamit. Mivel eddig naturalba nyomtam először mindenképpen Stanozololt szeretnék szedni és abbol az 5mg-ost. Van egy ismerősöm aki tud is hozni nekem ebből a fajtábol: http://www.muscleintake.com/images/stanol_1_.jpg de nemtudom hogy ez jó vagy kamu. Ha esetleg valaki látott már ilyet vagy használt légyszi írja le előre is köszi.

2010. Augusztus 31. - 17:16:23
Válasz #1038
Nem elérhető

melpi81


Üdv !

A következő kúrát állítottam össze magamnak:
hozzávalók: 400 db 5 mg-os SB labos hologrammos matricás stanozol, 12 ampulla susta 250, 10 ampulla norma hellasos deca, 1 doboz HCG, 1 doboz closty a végén

Magyarázat:
-A stanát 1. meg utolsó héten fel, ill. levezetném, közben 5 hétig napi 40 mg, közepén 1 hétig napi 50 mg, tehát öszesen 8 hétig menne.
-8 hétig szúrnám párhuzamosan a napi két sustát, úgy hogy a 10 amp. normás decát is beleszívnám a fecskendőbe.
Olvastam a dekás fórumba, hogy normás dekát már nem gyártják, szinte 100 %, hogy valami testo van benne, tehát ezzel nemigen lövök mellé, ráadásul az én dekám friss gyártású is, ezek szerint kizárható, hogy tényleg deka legyen benne.
-A végén 5 naponta 1 HCG + napi 1 db closty

Kajával tisztában vagyok, kb. 6-7 éve edzem, platón vagyok jó ideje, ez lenne kb. a 3-4. kúrám. 193 cm/118 kg vagyok, úgy vélem ehhez a termethez nem lenne sok a 8 hét stana, meg a napi 40-50 mg. Csöcsösödésre nem vagyok hajlamos, ezért nem gondoltam egyéb levezetőre.

Légyszi ne fárassztaok ilyenekkel, hogy inkább szúrjam, de jó is lene, ha annyi lém lenne, ráadásul a szuris winyóban is nagy eséllyel kamut veszek. A kamu deka meg volt itthon elfekvőben, nem tudom elpasszolni.

Mi a véleményetek erről a kúráról ?

2010. Szeptember 02. - 12:50:26
Válasz #1039
Nem elérhető

lucy01


Üdv !

A következő kúrát állítottam össze magamnak:
hozzávalók: 400 db 5 mg-os SB labos hologrammos matricás stanozol, 12 ampulla susta 250, 10 ampulla norma hellasos deca, 1 doboz HCG, 1 doboz closty a végén

Magyarázat:
-A stanát 1. meg utolsó héten fel, ill. levezetném, közben 5 hétig napi 40 mg, közepén 1 hétig napi 50 mg, tehát öszesen 8 hétig menne.
-8 hétig szúrnám párhuzamosan a napi két sustát, úgy hogy a 10 amp. normás decát is beleszívnám a fecskendőbe.
Olvastam a dekás fórumba, hogy normás dekát már nem gyártják, szinte 100 %, hogy valami testo van benne, tehát ezzel nemigen lövök mellé, ráadásul az én dekám friss gyártású is, ezek szerint kizárható, hogy tényleg deka legyen benne.
-A végén 5 naponta 1 HCG + napi 1 db closty

Kajával tisztában vagyok, kb. 6-7 éve edzem, platón vagyok jó ideje, ez lenne kb. a 3-4. kúrám. 193 cm/118 kg vagyok, úgy vélem ehhez a termethez nem lenne sok a 8 hét stana, meg a napi 40-50 mg. Csöcsösödésre nem vagyok hajlamos, ezért nem gondoltam egyéb levezetőre.

Légyszi ne fárassztaok ilyenekkel, hogy inkább szúrjam, de jó is lene, ha annyi lém lenne, ráadásul a szuris winyóban is nagy eséllyel kamut veszek. A kamu deka meg volt itthon elfekvőben, nem tudom elpasszolni.

Mi a véleményetek erről a kúráról ?
gondolom heti 2susta nem napi!!!!én is 40mg stanával tervezem napiszinten a kúrám és nem hiszem hogy ez olyan sok.
"Ha második vagy, Te vagy az első, aki veszít."

2010. Szeptember 02. - 13:50:22
Válasz #1040
Nem elérhető

player


Üdv !

A következő kúrát állítottam össze magamnak:
hozzávalók: 400 db 5 mg-os SB labos hologrammos matricás stanozol, 12 ampulla susta 250, 10 ampulla norma hellasos deca, 1 doboz HCG, 1 doboz closty a végén

Magyarázat:
-A stanát 1. meg utolsó héten fel, ill. levezetném, közben 5 hétig napi 40 mg, közepén 1 hétig napi 50 mg, tehát öszesen 8 hétig menne.
-8 hétig szúrnám párhuzamosan a napi két sustát, úgy hogy a 10 amp. normás decát is beleszívnám a fecskendőbe.
Olvastam a dekás fórumba, hogy normás dekát már nem gyártják, szinte 100 %, hogy valami testo van benne, tehát ezzel nemigen lövök mellé, ráadásul az én dekám friss gyártású is, ezek szerint kizárható, hogy tényleg deka legyen benne.
-A végén 5 naponta 1 HCG + napi 1 db closty

Kajával tisztában vagyok, kb. 6-7 éve edzem, platón vagyok jó ideje, ez lenne kb. a 3-4. kúrám. 193 cm/118 kg vagyok, úgy vélem ehhez a termethez nem lenne sok a 8 hét stana, meg a napi 40-50 mg. Csöcsösödésre nem vagyok hajlamos, ezért nem gondoltam egyéb levezetőre.

Légyszi ne fárassztaok ilyenekkel, hogy inkább szúrjam, de jó is lene, ha annyi lém lenne, ráadásul a szuris winyóban is nagy eséllyel kamut veszek. A kamu deka meg volt itthon elfekvőben, nem tudom elpasszolni.

Mi a véleményetek erről a kúráról ?
bullshit

2010. Szeptember 02. - 21:03:14
Válasz #1041
Nem elérhető

Turmanty


Sziasztok,

Jelenleg Angliaban elek es megjelentek itt lixus labor-bol cuccok, nem tudom valaki ismeri ezeket.A kerdesem ugy jon a topic-hoz hogy van belole winstrol tabi amibol kiprobalas szinten vettem egy 100 szemes dobozt ez 10mg-os, vki hasznalt mar ilyet es ha igen milyen volt?